Satmak veya almak istediğiniz tüm hurdalar için güncel Hurda fiyatları listemizi inceleyebilirsiniz. Kilogram birim fiyatları listede görüldüğü gibi olup tonajlı ve yüklü kilolar için bizlere ulaşarak özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Hurda alırken ve ihtiyacınız olan hurda satışlarında en doğru fiyatlandırmayı yapıyor ve tüm müşterilerimizle istisnasız olarak peşin ödeme ile çalışıyoruz. Hurdacı firmamız yeni açılmış bir hurda deposu olmayıp İstanbul'da yıllardır hizmet vermekte, bireysel ve kurumsal çözümler sunmaktadır.

hurda demir fiyatları

En yüksek hurda kilogram fiyatları

Hurda satmak için günlerce firma aramaya son. Sizlere en yüksek kilogram fiyatlarımızla adresinizde aynı gün hizmet veriyoruz. Hurda alırken ve hurda satarken size özel en yüksek fiyatlar
000
Güvenilir Hurda Alım Satım %

Demir Hurda Fiyatları

Demir hurdalar için firmamız tarafından belirlenen alım fiyatları aşağıdaki gibidir. Tufal hurdası en düşük birim fiyata sahipken demir hurdaları arasında DKP hurda demir ve İnşaat demiri hurdaları en yüksek birim kilogram fiyatına sahiptir. Liste dışında kalan ve elinizdeki kilolu şekilde bulunan demir hurdalarınız için lütfen bizlerle irtibat kurarak fiyat sorunuz.

Hurda Türü KG/Fiyat
DKP Hurda Demir 3,40₺/Kg
Toplama Demir Hurda 2,80₺/Kg
Teneke Demir Hurdası 2,40₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası 2,20₺/Kg
Pik Demir Talaş Hurda 2,18₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası 3,00₺/Kg
İnşaat Demir Çubuk Hurda 3,00₺/Kg
Tufal Hurdası 0,04₺/Kg

bakır hurda fiyatları

Bakır Hurda Fiyatları

Bakır hurdanın hem alıcısı hemde satıcısı oldukça fazladır. Piyasa da en sık bulunan ve alım satımı olan bakır hurdaları aşağıda listemizde yer almaktadır. İstanbul hurdacı firmamıza ulaşarak hemen hizmet talep edebilir ve adresinize hurdacı çağırabilirsiniz. Yüksek kilodaki bakırlarınız için firma yetkilimiz sizlere mutlaka özel fiyat teklifi verecektir.

Hurda Türü KG/Fiyat
Soyma Bakır Hurdası 71,500₺/Kg
Hurda Bakır 62,00₺/Kg
Hurda Sarı 36,00₺/Kg
Hurda Kızıl Sarı 55,00₺/Kg
Lama Bakır Hurda 58,00₺/Kg
Çubuk Sar 38,00₺/Kg
Kırkambar Hurda 34,00₺/Kg
Külçe Bakır Hurdası 29,00₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurda 28,00₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 32,00₺/Kg

Hurda Alüminyum Fiyatları

Endüstri ve çeşitli Sanayilerde en çok karşımıza çıkan hurdalardan biride Alüminyum malzemelerdir. Bir çok farklı tütü ve çeşidi bulunmaktadır. İstanbul hurdacı olarak her ne kadar aşağıdaki çeşitlerde liste belirtsekte her türde alım yapıyoruz.

alüminyum hurda fiyatları

Hurda Türü KG/Fiyat
Alüminyum Hurda Tel 15,00₺/Kg
Alüminyum Ara iş 14,50₺/Kg
Alüminyum Jant 13,30₺/Kg
Alüminyum Ofset Matbaa Hurdası 8,30₺/Kg
Alüminyum Boyasız Profil Hurdası 12,00₺/Kg
Alüminyum Tas Tabak Hurdaları 7,50₺/Kg
Alüminyum Piston 9,50₺/Kg
Alüminyum Sert Kartel 10,00₺/Kg
Alüminyum Hurda Kutu 5,00₺/Kg
Alüminyum Radyatör Petek 4,80₺/Kg
Alüminyum Hurda Talaşı 4,50₺/Kg
Alüminyum Çelikli Tel 8,50₺/Kg
Alüminyum Bakır Petek 22,50₺/Kg
İstanbul Tüm ilçelerinde hurda alım satım hizmeti

Kağıt Hurda fiyatları

Firmamız yılın bir çok dönemi içinde kağıt hurda alımıda yapmaktadır. Lütfen satış yapmadan önce çağrı merkezimizi arayarak alım satım hakkında detaylı bilgi alnız. Hurdacı numarası 0533 211 15 50 'den hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Hurda Türü KG/Fiyat
1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt 0,50₺/Kg
Değişik Renkli Hurda Kağıt 0,30₺/Kg
Karton Hurda Kağıt 0,30₺/Kg
Hurda Okul Kitabı 0,60₺/Kg
A4 Fotokopi Kağıdı Hurdası 0,60₺/Kg
Hurda Peçete Kağıdı 0,70₺/Kg
Karton Bardak Hurdası 0,70₺/Kg
Gazete Hurdası 0,70₺/Kg
Bristol Kağıt Hurda 0,50₺/Kg
Hurda Kuşe Kağıdı 0,40₺/Kg
Hurda İplik Bobin 0,30₺/Kg

Sarı Hurda Fiyatları

Hem alıcı için hemde satıcı için fiyat değeri yüksek hurdaların başında sarı malzemeler gelmektedir. Hem ülkemizde hemde dünyada az bulunması nedeni ile kilogram eğeri diğer maden ürünlerine göre yüksektir. Sarı hurda alırken tüm müşterilerimize piyasanın üzerinden kilogram fiyatı teklif etmekte ve kaç kilo olursa olsun alım yapmaktayız. Firmamız ayrıca sarı hurda ihtiyacı olan müşterilerimizede istedikleride kilosa satış yapmaktadır.

sarı hurda fiyatları

 

Hurda Türü KG/Fiyat
Sarı Hurda Ara iş MS-70 24,50₺/Kg
Sarı Hurda Ara iş MS-64 23,30₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça 21,30₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı 20,60₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk 31,50₺/Kg
Su Saati Hurdası 22,00₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör 30,50₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Ara iş 38,50₺/Kg

Plastik Hurdası Fiyatları

Plastik hurdalar içinde Emre metal olarak her türde alım yapmaktayız. Naylon, Jelatin, Pet, Pleksi başta olmak üzere elindeki tüm hurdalar içinde alım sağlıyoruz. Minimum plastik hurda fiyatı 0,50₺ den başlamakta olup fiyatları 1,70₺'ye kadar değişkenlik göstermektedir. Satma planı yaptığınız plastik hurdası türü ve kilosuna göre bizlere ulaşarak özel fiyat alabilirsiniz.

Hurda Türü KG/Fiyat
ABS plastik hurda 0,90₺/Kg
Polipropilen Moblen 1,30₺/Kg
Polistren Kristal 0,90₺/Kg
Jelatin Hurda 0,80₺/Kg
Şeffaf Pet Plastik İmalat 1,30₺/Kg
Şeffaf Beyaz Naylon Hurda 1,90₺/Kg
Çıkma Pimapen Hurdası 1,70₺/Kg
Hurda Pileksi 0,50₺/Kg
Hurda Pet Şişe 0,50₺/Kg
Polistiren Antişok Plastik Hurda 0,80₺/Kg
Hurda Elteks Plastik 1,00₺/Kg

Krom Hurda Fiyatları

istanbul Emre metal hurda alanlar firmamız krom hurdalar da alım satım hizmetleri vermektedir. Güncel Hurda fiyatları 2020 duyurumuzda 2,10₺ den başlayan krom hurdası 14,50₺'ye kadar yükselebilmektedir. Paslanmaz kodları aşağıda belirtilmiş hurdalarınız için bizi hemen arayın aynı gün adresinizden kendi araçlarımızla alım sağlayalım. Krom hurdalar için tüm alımlarımızda peşin ödeme usulü ile çalışılmaktadır. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinden krom hurdalarınızı alıyoruz.

Hurda Türü KG/Fiyat
Paslanmaz 310 Krom 14,50₺/Kg
Paslanmaz 310 Krom Talaşı Hurdası 9,10₺/Kg
Paslanmaz 316 Krom Talaşı 7,50₺/Kg
Paslanmaz 304 Krom 9,80₺/Kg
Paslanmaz 304 Krom Talaşı 4,00₺/Kg
Paslanmaz 430 Krom 2,20₺/Kg
Paslanmaz 201 Krom 2,10₺/Kg
Paslanmaz 202 Krom 2,10₺/Kg

kablo hurda fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Karışık kablo hurdaları, Antigron kablo hurdası, Tek damar tesisat kabloları, Yer altı enerji kabloları, Çelik içlik hurda kabloları ve fare yemez kabloların tümünde en iyi 2020 fiyatları ile alım yapıyoruz. İstanbul hurda kablo fiyatları için birim fiyat teklifimiz aşağıdaki gibidir. Toplu kablo hurdalarınız için sizlere ayrıca özel fiyat teklifi verebilmekteyiz.

Hurda Türü KG/Fiyat
Karışık Kablo Hurda 18,50₺/Kg
Antigron Kablo 35,00₺/Kg
Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu 45,50₺/Kg
Yer Altı Enerji Kablosu 40,00₺/Kg
TTR Kablo Hurda 26,00₺/Kg
Çelik İçli Kablo Hurda Fiyat Sorunuz ₺/Kg
Fare Yemez Kablo 38,00₺/Kg

Hurda Nikel Fiyatları

İstanbul Nikel hurdalarınız için firmamız sizlere kurumsal çözümler mutlaka sağlayacaktır. Firmaların, şirketlerin nikel hurda çözümlerinde bugüne kadar sorunsuz ve eksiksiz hizmet sağladık. Mevcut nikel hurda kilosuna göre sizlere mutlaka özel fiyat tekliflerimiz olacaktır. Bizlere ulaşmadan nikel hurdalarınızı kesinlikle satmayınız.

Hurda Türü KG/Fiyat
%95-99 Şablon Nikel 88,50₺/Kg
Anot Nikel Hurda 74,00₺/Kg
Nikel Çapağı 61,50₺/Kg

Kurşun Hurdası Fiyatları

Elinizdeki Kurşun hurdaları içinde firmamız yılın her günü alım yapmaktadır. Satmak istediğiniz kursun hurdası özelikleri ve kilosuna göre fiyatlandırma yapmaktayız. 2023 yılı başlangıcında sizlere en iyi fiyat teklifini emre metal olarak bizler vermekteyiz.

Hurda Türü KG/Fiyat
Levha Kurşun Hurdası 18,50₺/Kg
Çatı Minare Söküm Kurşun 14,00₺/Kg

Hurda Akü Fiyatları

İstanbul Hurda akü, çıkma akü, çalışma akü dahil tüm aküler için alım yapıyoruz. Hurda akülerde sizlere en doğru fiyatlandırma ile hurdacı hizmeti sağlıyoruz. İstanbul hurda akü alımlarında her bölgede en aktif firmalardan biriyiz.

hurda akü fiyatları

Hurda Türü KG/Fiyat
Sulu Akü Hurdası 7,00₺/Kg
Kuru Akü Hurdası 6,800₺/Kg
Küçük Akü Hurdası 6,00₺/Kg

Hurda fiyatları için yukarıda belirttiğimiz gibi ayrı ayrı fiyatlandırma yaptık. Tüm hurda alımlarını ister kendi yerinizden ister hurda depomuz üzerinden yapabilmekteyiz. Tüm hurda alımlarında nakit ödeme ile çalışmaktayız.

Elinizde hangi türde hurda varsa, çeşitli şekillerde değerlendirilerek çevreye kazandırılır. Bu doğa için oldukça önemli bir sistemdir. Artık işlevini yitirmiş olan ürünler, atık olarak doğaya ve çevreye zararı olmadan önce hurda alım-satımı ile, bunun doğaya vereceği zararın önüne geçilmektedir. Böylece hem kendimiz hem de sonraki nesillere tertemiz ve yaşanılır bir çevre oluşturmak, bir nevi hurdacılık sektörüyle büyük oranda sağlanmış olur. Elbette hurda alımı için bazı kriterler mevcuttur.

Hurda Alım Firması

Madeni hurda, alüminyum, metal hurdası paslanmaz çelik, bakır, sac, teneke ve daha kullanılabilecek bazı maddeler uygundur. Bunun karşılığında hurdanın gerçek değerini almak için iyi bir piyasa araştırmasıyla, ürünün gerçek değeriyle satışı sağlanabilir. Hurdanın firma tarafından kapıdan alınması da müşterinin talepleri arasında yer almaktadır. Hurda alımı yapacak şahıs ya da firma için, ürünün kilosu önemlidir. Bu şekilde ürünün fiyatını da gerçekten ortaya koymak mümkün olacaktır. Kendi özelliklerinden ötürü değeri yüksek olan hurdaların alımında, diğerlerine göre daha yüksek fiyat verilebilmektedir. Ürünün  karışık olmaması da yine alım oranını daha yükseğe çıkartmaktadır. İşçilik gerektirmeyen ve kolaya yüklenen ürünler, alım için daha fazla tercih edilmektedir.

hurda araç fiyatları

Hurda Araç Fiyatları

Karışık olan ürünleri müşterinin kendi ayıklamış olması da hurda alımını kolaylaştırmakta ve daha fazla kazanç elde etmeyi sağlamaktadır. Dürüst hurdacılar ve hurda firmalarıyla bu işi yapmak güven duymayı sağlamaktadır. Hurda araç alımı da yüksek oranda araştırılan konular arasında yer alırken, aracınızın tam karşılığını alabileceğiniz firmalar ya da kişilere çevrenizde bunu tecrübe etmiş kişilerden ya da internetten araştırma yaparak ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Kazalı, sigortasız araçlarınızı da gerçek değerinde verebileceğiniz kaliteli ve güvenilir firmalara ulaşabilirsiniz.

İstanbul'da hurda bakır alım için en iyi firmalardan biriyiz. Fiyatlarımız oldukça uygun ve müşteri memnuniyeti konusunda öncü firmayız.

Sitemizde her türlü hurda alım satımı fiyatlarımızı almak için telefonla ulaşabilirsiniz. Sitemizden daha çok hurdacı, demir hurdası, krom hurdası, bakır hurdası, bakır tel hurdası, sarı tel hurdası ve alüminyum hurda fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Adresinizden hurda alımı. Size en yakın hurdacı

6 Yorum

 • Mert Atay

  Hurda satmak ve fiyat almak istiyorum ancak yerinde fiyat vermenizi rica ediyorum. Anadolu yakası Sultanbeyli bölgesinde tartım yapılacak.

 • raşit öncüol

  çok uygun fiyata hurda aliyotlar hep gelicem yer diyebilirim

 • bedrat taş

  Güncel Ağustos 2021 için Alüminyum hurda fiyatları 30 kilo üzeri fiyat almam mümkün müdür?

 • Carismatic Sisko

  30 kilo civarında Demir ve Alüminyum karışık hurda bulunmaktadır. Bunları iyi bir fiyat teklifi vermeniz halinde satmak istiyorum.

 • Yaşar Altin

  Peki siz aliyomusunuz hurda bakır gibi seyler

 • Pusher Jester

  Ayrıntılı ve güvenilir biçimde yaklaşıyorsunuz. Tebrik ve teşekkürlerimi sunarım 🙂

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir