İstanbul Hurdacı
Hızlı Hurda Alımı

Alüminyum Hurda Fiyatı

Alüminyum Hurdası Fiyatları

Elinizde bulunan Alüminyum hurdası kilo farkı olmaksızın adresinizden alımlar yapılır.

Satmak istediğiniz alüminyum hurdaları için en iyi rakamlar ile aynı gün alımlar gerçekleştirilir. Alüminyum hurda fiyatı içinde 27,50₺ den başlayan ve 67,80₺’ye çıkan 2023 yılı fiyatlarımız bulunmaktadır. Satılacak hurdaların kilosunun yüksek olması durumunda birim kilo fiyatlarından farklılıklar olabilmektedir. İstanbul şehir içi Alüminyum hurda alım fiyatları ile şehir dışı fiyatları farklılık gösterebilmektedir.

Hurda alüminyum fiyatı ne kadar, mevcut hurdaların hak ettiği fiyatlar ile satışlarının yapılması çok önemlidir. Günümüzde sürekli hurda alımları gerçekleştirilen firmamızda hiç bir hurda ayrım yapılmaksızın satın alma işlemleri gerçekleştirilir. Hurdacı hizmetlerimizde Alüminyum gruplarda tel, armiş, jant, ofset matbaa hurdası, profil hurdaları, tas tabak, alüminyum hurda kutu kola, radyatör petek gibi tüm hurdaların alımını yapıyoruz. Alüminyum hurda kilosu hurdanın cinsine ve kilosuna göre listemizde özel olarak belirtilmiştir.

Hurda Alüminyum Fiyatları

Sitemiz hurdademirbakir.com içerisinde Alüminyum hurda fiyatı aylık bazda yayımlanmaktadır. Verdiğimiz tüm birim kilogram fiyatları İstanbul içi hurda alım fiyatlarıdır. İstanbul dışı hurdacı taleplerinizde mutlaka telefon numaralarımızdan ulaşarak bilgi alınız. Çok yüksek kilodaki alüminyum hurdalarınız için mutlaka firma uzmanlarımızla irtibata geçerek size özel fiyat teklifi talep ediniz. İstanbul hurdacı firmamız hem bireysel hurda satışlarında hemde firma ve şirketlerin toptan hurda alımlarını yapmaktadır. Alüminyum hurdalar dışında tüm hurdaların kg rakamları hurda fiyatları 2023 listemizde paylaşılmıştır.

Alüminyum Hurda Türü KG/Fiyat

ALÜMİNYUM HURDA TÜRÜ HURDA FİYATI
Alüminyum Kutu Kola Hurda Fiyatı 20,42₺/Kg
Sert Alüminyum Hurda Fiyatı 29,30₺/Kg
Hurda Alüminyum Kg Fiyatı 27,50₺-68,82₺/Kg
Alüminyum Teneke Kutu Hurda Fiyatları 28,30₺/Kg
Alüminyum Boyasız Profil Hurdası Fiyat 12,00₺/Kg
Alüminyum Jant Hurda Fiyatları 63,50₺/Kg
Hurda Alüminyum Kablo Fiyatlar 62,50₺/Kg
Alüminyum Tel Hurda fiyatı 61,13₺/Kg
Alüminyum Hurda Radyatör Petek fiyat 84,80₺/Kg
Alüminyum Hurda Talaşı fiyatı 23,20₺/Kg
Alüminyum Hurda Çelikli Tel Fiyatı 17,72₺/Kg

Kilosu hacmi yüksek olan Alüminyum hurdalarınız için şehir dışı alımlarda yapmaktayız. Ayrıca gerekli tüm alanlardan Alüminyum hurda söküm & ayrıştırma hizmetleride yapmaktayız. 2023 yılı fiyat listesi yukarda listelenmekte olup güncel olmadığını düşündüğünüz an lütfen bizlere telefonla ulaşınız. 0533 211 18 50 hurda fiyatları çağrı merkezine 7/24 ulaşabilirsiniz.

alüminyum hurda fiyatı

Alüminyum Hurda Fiyatı Ne Kadar

Alüminyum hurda fiyatı ne kadar bir çok kişinin merak ettiği konudur. Emre metal firmamızda çeşit satın alma işlemleri satın alma işlemleri gerçekleştirerek hızlı ve güvenilir çalışmalar gerçekleştirir. Hurda alüminyum kilo fiyatı piyasada olabilecek en yüksek rakamlar ile hızlıca alımlar gerçekleştiriyor ve dakikalar işlemler sağlıyoruz. Alüminyum hurda kg fiyatı en düşük 27,50 tl den başlayarak malzemenin cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Hurda alım işlemlerinde ödeme yöntemleri;

  1. Çek ile Hurda Satmak :  Toplu Alüminyum hurda satışlarında bazı firmaların ödeme yöntemi Çek ile olabilmektedir. Hurdademirbakır Emre Metal olarak bizler ise nakit ödeme yöntemini tercih etmekteyiz.
  2. Vadeli Hurda Satışı :  Hurdacılar arasında kullanılan bir yöntemde vadeli satıştır. Ancak bu genelde mağduriyet oluşturan bir yöntem olarak öne çıkar. Sizin için değerli olan malzemelerinizi vadeli olarak satmak sizin için en son yöntem olmalıdır. Hak kaybı yaşamamak için vadeli hurda satışı yapmamanızı tavsiye etmekteyiz.
  3. Güvene Dayalı Satış : Alüminyum hurdalarınızı tanıdığınız bildiğiniz yada kurumsal olduğunuzu düşündüğünüz yerler olsa da güvene dayalı satış yapmamanızı öneriyoruz.
  4. Senetle Hurda Satmak : Az veya çok kilosu her ne olursa olsun hurdanızı senetle satmayınız. Firmamız bugüne kadar hiç bir müşterisinden hurda alımını senet ile yapmamaktadır. Hurda piyasasında bir çok satış yarısı nakit %50 si senetle olan satışlar görülmektedir.

Hurda Fiyatları

Alüminyum Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hurdalar oldukça çeşitli malzemelerdir. Her ne kadar bir çok kişi tarafından tek tip olarak düşünülsede bu kesinlikle doğru değildir. Geri dönüşümü mümkün olan & olmayan bir çok maden veya çeşitli malzeme türü vardır. Fiyatlar yine sadece geri dönüşümlede tarif edilmemektedir. Aşağıdaki sıralı listede bir kaç detayı sizle paylaştık.

  1. Total kiloya göre fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.
  2. Hurda cinsleri fiyatları direk etkiler
  3. Alınacak adres fiyatları değiştirmektedir
  4. Hurdaların mevcut kullanılabilirlik durumları fiyatlarının belirlenmesinde etkilidir
  5. Ayrıştırma durumuna göre fiyatlar değişebilir
  6. Firmadan firmaya göre de fiyatlar farklılık gösterebilir

Satmayı planladığınız Alüminyum hurdalarını değerinin altında sakın satmayın. Bizden fiyat teklifi almadan kararınızı vermeyiniz.

Alüminyum Kilosu

Alüminyum çok çeşitli malzeme türlerinden biridir. Standart olarak Alüminyum kilosu şudur denilemez. Malzeme cinsi fiyatların belirlenmesinde oldukça etkendir. Geri dönüşümü her ne kadar tüm ürünlerde mümkün olsa da zorluk derecesi bulunmaktadır ve buda Alüminyum hurda fiyatı değişkenliğine neden olur. İstanbul da demir başta olmaz üzere Alüminyum hurdalar da oldukça yoğun bulunmakta olup en sık talep aldığımız hurda çeşitleri arasında yer almaktadır.

hurda alüminyum fiyatları

Güncel Hurda Alüminyum Fiyatlar

Yukarıda belirtmiş olduğumuz Alüminyum hurda fiyatı listesi 2023 yılı fiyatlarıdır. Fiyatlarımızda yapılacak hurda kilo fiyat değişikliklerinde duyurusu yapılan fiyatlarımız güncellenecektir. Yine çok daha sağlıklı olması ve net bilgi için dilerseniz hurda firma uzmanlarımızla telefonda görüşebilir ve net fiyat isteyebilirsiniz. Yoğun kilolarda yerinizde ücretsiz tespit ve fiyat belirleme hizmetimiz vardır. Alüminyum hurda alış fiyatları sürekli değişkenlik göstermekte olup nihai doğru fiyatları öğrenmek için firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz.

✅ Alüminyum profil hurda fiyatları 33,08₺/Kg
✅ Alüminyum kablo hurda fiyatı 19,27₺/Kg
✅ Alüminyum kutu hurda fiyatı 20,42₺/Kg
✅ Hurda alüminyum sac fiyatları 18,22₺/Kg

Hurdacı Telefonu

Hurda alım satımları yapılan firmamızda her ürüne hak ettiği fiyat teklifi yapılarak satın alma işlemi uygulanır. Alüminyum ülkemizde bir çok sektörde kullanılmasından ötürü hurdası da oldukça değerlidir. Tüm hurda çeşitlerinizi aynı gün değerinde satışını gerçekleştirebilirsiniz.