alüminyum hurda fiyatı

Alüminyum Hurda Fiyatı

Tüm hurda ve maden çeşitlerinde en iyi fiyat tekliflerini veriyoruz. Alüminyum hurda fiyatı içinde 4,50₺ den başlayan ve 12,50₺’ye çıkan fiyatlarımız bulunmaktadır. Hurdacı hizmetlerimizde Alüminyum gruplarda tel, armiş, jant, ofset matbaa hurdası, profil hurdaları, tas tabak, alüminyum hurda kutu kola, radyatör petek gibi tüm hurdaların alımını yapıyoruz. Alüminyum hurda kilosu hurdanın cinsine ve kilosuna göre listemizde özel olarak belirtilmiştir.

alüminyum hurda fiyatı

2020 Alüminyum hurda fiyatları

Hurda Alüminyum Fiyatları

Sitemiz hurdademirbakir.com içerisinde Alüminyum hurda fiyatı aylık bazda yayımlanmaktadır. Verdiğimiz tüm birim kilogram fiyatları İstanbul içi hurda alım fiyatlarıdır. İstanbul dışı hurdacı taleplerinizde mutlaka telefon numaralarımızdan ulaşarak bilgi alınız. Çok yüksek kilodaki alüminyum hurdalarınız için mutlaka firma uzmanlarımızla irtibata geçerek size özel fiyat teklifi talep ediniz. İstanbul hurdacı firmamız hem bireysel hurda satışlarında hemde firma ve şirketlerin toptan hurda alımlarını yapmaktadır. Alüminyum hurdalar dışında tüm hurdaların fiyatları hurda fiyatları 2020 listemizde paylaşılmıştır.

Alüminyum Hurda TürüKG/Fiyat
Alüminyum Hurda Tel Fiyatı9,00₺/Kg
Alüminyum Ara iş Fiyatı9,50₺/Kg
Alüminyum Jant Fiyatı8,30₺/Kg
Alüminyum Ofset Matbaa Hurdası Fiyatı8,30₺/Kg
Alüminyum Boyasız Profil Hurdası Fiyatı8,00₺/Kg
Alüminyum Tas Tabak Hurdaları Fiyatı7,50₺/Kg
Alüminyum Piston Fiyatı7,50₺/Kg
Alüminyum Sert Kartel Fiyatı5,00₺/Kg
Alüminyum Hurda Kutu Fiyatı5,00₺/Kg
Alüminyum Radyatör Petek4,80₺/Kg
Alüminyum Hurda Talaşı Fiyatı4,50₺/Kg
Alüminyum Çelikli Tel Fiyatı5,50₺/Kg
Alüminyum Bakır Petek Fiyatı12,50₺/Kg

Alüminyum Kilosu

Alüminyum çok çeşitli malzeme türlerinden biridir. Standart olarak Alüminyum kilosu şudur denilemez. Malzeme cinsi fiyatların belirlenmesinde oldukça etkendir. Geri dönüşümü her ne kadar tüm ürünlerde mümkün olsa da zorluk derecesi bulunmaktadır ve buda Alüminyum hurda fiyatı değişkenliğine neden olur. İstanbul da demir başta olmaz üzere Alüminyum hurdalar da oldukça yoğun bulunmakta olup en sık talep aldığımız hurda çeşitleri arasında yer almaktadır.

hurda alüminyum fiyatları

Güncel Alüminyum Hurda Fiyatı

Yukarıda belirtmiş olduğumuz Alüminyum hurda fiyatı listesi 2020 yılı sene başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlarımızda yapılacak hurda kilo fiyat değişikliklerinde duyurusu yapılan fiyatlarımız güncellenecektir. Yine çok daha sağlıklı olması ve net bilgi için dilerseniz hurda firma uzmanlarımızla telefonda görüşebilir ve net fiyat isteyebilirsiniz. Yoğun kilolarda yerinizde ücretsiz tespit ve fiyat belirleme hizmetimiz vardır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir