demir hurda

Demir Hurda

Hem sanayi hemde yaşamsal alanlarda demirin kullanımı fazladır. Demir hurda alımı yapan firmamız artış işlevsel bir özelliği kalmayan tüm demirlerinizi değerine nakit olarak sizlerden satın almaktadır. Çeşitliliği fazla olan demir dünyada üzerinde geri dönüşümü en çok yapılan meden çeşitleri arasında ilk sıralarda yer alır. İstanbul hurdacı hizmetlerimizde tüm kilolarda demir alımı yapmaktayız.

hurda inşaat demiri

Hurda inşaat demiri

Demir hurda alımlarımız arasında inşaat demiri de sıkça karşılaştığımız ve müşterilerimizden gelen talepler arasında yer almaktadır. Kentsel dönüşüm, bina yapımı ve yıkımı sırasında demir hurdası oldukça fazla ortaya çıkar. Firmamız hurda söküm hizmetleri vermekte olup inşaat alanlarında molozlar ile demirin ayrıştırılması için özel makineleri ile uygulama hizmeti sunmaktadır. Ciddi kilolara ulaşabilecek bu hurda inşaat demiri için bizleri dilediğiniz zaman arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

 

İstanbul tüm bölgelerden demir hurda alımı

Demir Hurdası

Demir dkp, ekstra demir, 1. Grup demir hurdası ve 2. Grup demir hurdası çeşitlerinde bulunmakta ve fiyatlandırılmaktadır. Demirin sık kullanım olduğu alanlar otomotiv sektörü, gemi sanayisi, inşaat ve yapı sektörü, çelik sanayisi, elektrik ve elektronik malzeme sektörü, tarım araçları, trafik levhaları yapımı ve bazı evsel ve sanayi mutfak eşyaları yapımında demir sıkça değerlendirilir. Firmamıza hurdademirbakir.com üzerinden her zaman ulaşabilir ve elinizdeki tüm demir hurda atıklarını nakit ödeme alarak değerlendirebilirsiniz.

hurda demir alanlar

Hurda Demir Alanlar

İstanbul da her bölgeden hurda alanlar olarak hizmetimiz vardır. Demir hurda için inşaat attığı demirler, sac demirleri, profil demirleri, araç otomobil demir artıkları, envai makine demir parçaları, fabrika demir artıkları ve talaş hurdalarının tümünü alıyoruz. İstanbul’da bir çok atölye, imalathane, fabrika ile uzun süreli hurda alım anlaşmalarımız bulunmaktadır. Bir çok işletme ve firmaya profesyonel düzenli hurda alım çözümleri sağlamaktayız. Anlaşılan belirli günlerde kendi araçlarımızla düzenli alım yapmakta ve hassas kantar ve tartı ile raporlu bir şekilde çalışmaktayız.

Demir hurdalarınızı değerine nakit hemen alıyoruz

Adresinizden Hurda Alımı

Sitemizde yer alan hurdacı numarası üzerinden bizlere haftanın tüm günlerinde ulaşabilir ve hurdacı çağırabilirsiniz. İstanbul da Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamında günün her saati en aktif hurdacı firmasıyız. Demir hurda için en iyi güncel fiyat teklifi vermekteyiz. Şimdi arayın bir kaç dakika içinde hurdacı adresinizde olsun.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir