çıkma saç profil

Çıkma Sac Profil

İstanbul tüm bölgelerinde Hurdacıdan çıkma sac profil, trefes sac ikinci el olarak alım satımı yapılmaktadır. İkinci el malzemelerin hem alım hem satım konusunda profesyonelleşmiş ekiplerimiz tarafından alım satım yapılmaktadır. Hurdacıdan çıkma temiz sac ve profilleri ayırarak kilo hesabı hem alımı yapılmaktadır hemde satışı yapılmaktadır. Hurda profilin veya sacın yoğun istek görmesinden dolayı ikinci el malzeme işleri hızlanmıştır. Çıkma sac profil 0533 211 18 50 

çıkma saç profil

İstanbul Çıkma Sac Profil

2.el sac profil çıkma malzeme, hurdacıdan 2.el Çıkma sac profil alım satım işlerinizde mutlaka İstanbul firmamıza ulaşınız. Sıfır sac ve profillerin ve malzeme olarak fiyatının iki katına çıkması ikinci el ürünlerde rağbeti arıtırmıştır. Rekabet gören ikinci el hurda malzemeleri firmamız deneyimli ekipleri ve nitelikli hizmeti ile sizlere çözümler sunar. Trapes sac, boru, profil, köşement, u, ı gibi malzemelerin alış ve satış konusunda bizlere danışmadan yüksek fiyatlara almayın.

Alınan Satılan İkinci El Malzemeler

 • *Sac
 • *Profil
 • *köşemet
 • *boru
 • *flaş
 • *u
 • *trapes
 • *l
 • *trabez sac
 • *catı sacı
 • *çesen tel

Yukarıdaki listelenen tüm çıkma hurda malzemelerin alım satımını yapmaktayız. Bu tür hurdalar normal hurdalardan biraz deha gerli olmasının sebebi ikinci el olarak kullanımından kaynaklanıyor. Bu tür malzemelerin ikinci el olarak satımını yapan hurdacılar hurda malzeme alıp satanlar olarak sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Çıkma Saç Kalite Politikamız

2001 yılında İstanbul  hurdacılık yaparak  küçük bir ticarethane olarak başladığımız meslek hayatımızda şu anda İstanbul Ferhatpaşa da hurda alım satım yapan hurdacılardan biridir. Her türlü binadan profil sökme, sac sökme, kesim yapılması yerinde alınan malzemelerin düzgün bir şekilde çıkartılarak ikinci el olarak alım yapmaktayız. Kentsel dünüşümden cıkan pencere, pencere korkulukları, kapı korkuluklar, kapılar gibi daha bir çok hurda ikinci el çıkma saç profil ve diğer tm malzemelerde alım satım yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra her türlü hurda demir gibi madeni değeri olan sarı, bakır, alüminyum, kurşun, boru, sac , köşebent, gibi birçok üründe almaktayız.

Ahşap Çıkması

İstanbul hurdacı firmamız çıkma saç profil yanında Osb, pleymut, palet, kasa, doka, kalas, onaon, gibi, birçok ahşap hurdası satılmasada ikinci el olarak alım satımı yapılmaktadır. Bizler ahşap hurdasını almamaktayız. Sadece kullanımına bakıp kullanım ömrü olan ahşap hurdalarını almaktayız. Bizler bu tür hurdaların geri dönüşümü olmadığından dolayı kullanılmayan ahşap hurdaları ya çöpe yada yakılarak yok edilmektedir.

Bu ahşap hurdalarını doğaya büyük zararlar olmaktadır.Her ahşap hurdası için kesilen ağaçların haddi hesabı yoktur.Ahşabın ikinci el alım satımı yapılması doğaya büyük katkı sağlamaktadır.

Bundan dolayı ahşapların nekadar değerlendirilse okadar az ağaçlara zarar verilmemektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir