istanbul hurdacı

İstanbul Hurdacı

Yapı inşaat ve sanayi alanı başta olmak üzere İstanbul hurdacı olarak sizlere aktif olarak yılın her günü hizmet vermekteyiz. Hurda alımlarında değerine nakit ödeme yaparak alım yapmakta ve ihtiyacınız halinde söküm işlemide gerçekleştirmekteyiz. Bakır hurdaları, Sarı Pirinç hurdalar, Demir Çelik hurdaları, Hurda kablo çeşitleri ve her envai çeşit hurdayı satın almaktayız.

İstanbul Hurda Söküm İşleri

Firmamız Emre metal İstanbul hurdacı hizmetleri kapsamında tüm müşterilerine tabela sökme, bina dış cephe sökümü, makine sökme ve parçalama, tüm envai hurda söküm işleri için işçilik sağlamaktadır. Geniş tecrübeli personel kadromuzla iş güvenliği kurallarına en uygun şekilde söküm işlerinde sizlere destek sağlıyoruz. İster hurda alımı karşılığında yada anlaşılan bedel karşılığında söküm işlemleri yapılmaktadır. İstanbul içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde hurda sökümü yapıyoruz. Bizlere sitemizdeki telefon numaralarından hemen ulaşabilir ve teklif isteyebilirsiniz.

hurdacı istanbul

Hiç bir malzeme atıl değildir. Geri dönüşüm ile tekrar kullanıma sunulan oldukça fazla huda çeşitleri bulunmaktadır. Sizlerde kullanmadığınız yada atıl hale gelen malzeme, ekipman ve teçhizatlarınızı bizlere ulaşarak değerlendirebilirsiniz.

istanbul hurdacı için haftanın her günü bizleri arayabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

İstanbul Hurdacı İşçilik Fiyatları

Hurdacı işçilikleri Emre Metal da en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Hurda söküm işlerinde projeniz ve iş alanı yada niteliği hakkında bizlere detaylı bilgi vermeniz halinde sizlere en uygun fiyatla işçilik hizmetleri vereceğimizden emin olabilirsiniz. 2019-2020 istanbul hurdacı fiyatları hakkında bizlere sitemizdeki iletişim telefon numaralarından şimdi ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye, Tuzla, Şişli, Şile, Silivri, Sarıyer, Maltepe, Küçükçekmece, Kağıthane, Kadıköy, Güngören, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Esenyurt, Beşiktaş, Eminönü, Çatalca, Adalar, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Büyükçekmece, Kartal, Çekmeköy, Sultanbeyli, Sancaktepe, Kurtköy, Ataşehir, Üsküdar tüm ilçe ve semtlerinden ulaşabilirsiniz.

istanbul hurdacı

Hurdacı Malzeme Hizmetleri

İstanbul hurdacı firması olarak bakır, sarı demir, alüminyum, paslanmaz, kablo, bilgisayar, çinko hurda, demir çelik, saç torna talaşı, birçok hurda çeşitleri almaktayız. Az veya çok tüm hurdalar için bizden hizmet alabilirsiniz. Gündelik kırım, döküm, söküm işlerinin yanı sırada uzun süreli tüm proje ve inşaat yapı alanlarında, kentsel dönüşüm projelerinin tümünde hizmetlerimiz vardır. Doğru ekiplerle ve firma güvencesi ile İstanbul hurdacı olarak en iyi hizmeti sağlıyoruz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir