Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları

Soyma bakır hurda fiyatları 140 TL'dir. Bakır talaş hurdası ise 125 TL'dir. Hurda türü ve listesi aşağıdaki belirtilmiştir. Fiyatların nihai bedelleri için Emre Metal ile görüşün. yüksek kilodaki satmak istediğiniz bakır hurdaları için özel fiyat veririz. Mutlaka ayrı bir fiyat teklifi isteyin. Listemizi sürekli güncellemeye çalışıyoruz ancak site üzerinden canlı destek ile de günlük bakır hurda alım fiyatlarını sorabilirsiniz.

Bakır hurda fiyatları İstanbul firması olarak alım fiyatlarımız aşağıdaki listede belirtilmiştir. Az kiloda yada toptan bakır hurdalarınız için firmamız Emre Metal en uygun fiyat teklifini tarafınıza vercektir. Listede yer alan bakır hurda türleri dışında tüm hurdalarda da alım yapmaktayız. Size özel fiyat teklifi verebilmemiz için mutlaka bizlerle iletişime geçiniz.

Soyma bakır hurdası, Lama bakır hurdası, Kırkambar hurdası, Külçe bakır hurdası, Tır kırma Granür hurdası, Kızıl Bakır Talaş hurdası en çok talep aldığımız türlerdir. Hurda fiyatları 2021 listemiz içinde ilgili bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bakır Hurda Fiyatı

Bakır hurda fiyatı için kâr oranımız minimum olup en yüksek alım fiyatlarını sizlere veririz. Hurda depomuz en fazla sanayi ve endüstri bölgelerinden alım yapar. En eski bakır hurdacısı firmalardan biriyiz. Piyasayı çok yakından bilir ve sizleri mağdur etmeyecek hurda alım satım hizmeti sağlarız. Bakır hurda fiyatı sürekli değişken ve firmamızda da güncellenen listelerdir. Yüksek kilodaki bakır hurdalar için liste ortalama fiyatları haricinde özel teklif veririz.

Lütfen Emre Metal firmamızı telefon arayarak WhatsApp üzerinden güncel bakır hurda fiyatları bilgisi isteyiniz. Acil bakır hurdası satmak istiyorsanız hemen gün içinde vereceğiniz adrese aracımızla geliyor ve alım yapıyoruz.

bakır hurda fiyatı

Anlık Bakır Fiyatları

Bakır değişken fiyatlara sahip olup günlük farklarla beraber anlık olarak da fiyatları değişir. Az kilolarda belki anlık bakır fiyatlarının değişmesi pek bir şey ifade etmezken yüksek kilo ve tonajlı hurdalarda en ufak bir fiyat değişmesi ciddi rakamlara tekamül eder. Bakır hurdasının her ne kadar piyasa ve borsa ortalaması olsa da firmalar değişik kilo fiyatları verebilir. Elinizdeki satılacak olan bakırın niteliği, saflığı ve ağırlığı birim kilo fiyatlarına etki edecektir.

Yüksek kilodaki bakır hurdalar için Emre Metal Hurda ekibimiz adresinizde hizmet vermektedir. Sizlere göndereceğimiz teknik personelimiz hem yerinde tartım yapacak hemde hurda niteliğinin tespitini sağlayacaktır. Firmamızın size vereceği son fiyatlarda size yerinizde söylenecektir.

Anlık Bakır Fiyatları

Soyma Hurda bakır Fiyat

Kablolarından ayrıştırılmış soyma bakır için en iyi fiyatlarla alım yaparız. Yüksek tonajlı soyma bakır için özel fiyat teklifi veririz. Şehir dışı hurda alımları için yüksek kiloda soyma bakır gereklidir.

000
Soyma Bakır Hurda Kilo Fiyatı

Bakır Kızıl Talaş Hurda Fiyatı

Metallerin freze ve taşlama sonrasındaki halidir kızıl talaş. Fabrikalardan, atölyelerden ve çeşitli endüstri sanayilerden hurdacılar toplanır ve tekrar işlenebilir. Hurda bakır talaşı için minimum kâr oranı ile çalışır sizlere en yüksek kilo fiyatlarını veririz. İstanbul içinde her kilo bakır talaşı alımı yapıyoruz. İstanbul dışı hurdalar için yüksek tonaj gerekmektedir.

Bakır talaşı hurda güncel fiyat 60₺ olup çok yüksek kilolardaki hurdalarınız için özel teklif verebililiriz. Aynı gün içinde hurda aracımız adresinize gelir ve alım yapar.

 

000
Kızıl Bakır Talaş Hurda Kilo Fiyatı

Kırkambar Bakır Hurda Fiyatı

Yanık bakır, sarı, anttiminyum ve mat görünümlü kırma metallerdir. Soyma bakır hurdası dışında kalan gruptur. Kırkambar bakır hurda çeşitleri sanayide çokça çıkar ve hurdacılar tarafından toplanır. Emre Metal firmamız 65₺ kilo fiyatından başlayarak alım sağlar.

000
Kırkambar Bakır Hurda Kilo Fiyatı

Lama Bakır Hurda Fiyatı

Lama bakırlar çeşitli trafolarda, elektrik tesisat panolarında, baz istasyonu ve düşük voltaj akım alanlarında kullanılır ve hurdacılar tarafından toplanır. Lama bakır hurda fiyatını verirken en düşük kâr marjı ile alım yaparız. Sanayi bölgelerinden daimi olarak araçlarımızla hurda alırız. Lama bakır kilo fiyatı 68₺ dir.

Lama bakır hurdası satmak istiyorsanız Emre Metal firmamızdan mutlaka size özel hurda fiyat teklifimizi alınız.

.

000
Lama Bakır Hurda Kilo Fiyatı

Hurda bakır kg fiyatı

Hurda bakır kg fiyatı

Aşağıdaki hurda bakır fiyatları listesinde 1 kilo hurda bakır alım fiyatı belirtilmiştir. 100 Kg ve üzeri bakır hurdalar için Emre metal özel tekliflerini alın. 1 ton ile 10 ton arasındaki bakır hurda fiyatları için de çok özel kilo fiyatı ile alım yaparız. Az kilodaki bakır hurda alımı yaptığımız gibi toptan hurda satışlarında da en iyi fiyatlarla çalışıyoruz.

Gezici mobil hurdacı aracımız çeşitli semt ve bölgelerde her gün aktif şekilde hurda toplar. Sizlerden gelen hurda satış taleplerinde sizlere en yakında olan aracımız adrese gönderilir. Satılacak hurdalar gözünüz önünde tartım işlemine alınır. Kilo belirlenir ve fiyatlar tarafınıza söylenir. Bakır hurdaları çıkacak kg fiyatı üzerinden bizlere satmaya karar verirseniz hemen o anda ödemeniz nakit yapılır.

Hurda Türü KG/Fiyat
Soyma Bakır Hurda fiyatı 140,00₺/Kg
Lama Bakır Hurda fiyatı 125,00₺/Kg
Kırkambar Bakır Hurda fiyatı 125,00₺/Kg
Külçe Bakır Hurdası fiyatı 125,00₺/Kg
TTR Kırma Bakır Hurda fiyatı 125,00₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası fiyatı 126,00₺/Kg

 

İstanbul Bakır Hurda Fiyatlar

İstanbul Bakır Hurda Fiyatları

İstanbul hurdacı firması olarak tüm bölgelerde sizlere hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz bakır hurdalar için Anadolu yakası ve Avrupa yakasında aynı gün içinde adresinize geliyoruz. Bakır hurda fiyatı listemiz 2021 yılı Ağustos ayında güncelenmiş olup yinede en son ve net fiyat için ekibimizle irtibat kurmanız önerilmektedir. Hurda alma işleri dışında firma, fabrika ve çeşitli hurda ihtiyacı olan kişilere de hurda satışı yapmaktayız.

Hurda Türü KG/Fiyat
Soyma Bakır Hurdası 73,00₺/Kg
Lama Bakır Hurda 68,00₺/Kg
Kırkambar Bakır Hurda 65,00₺/Kg
Külçe Bakır Hurdası 65,00₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurda 75,00₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 60,00₺/Kg

Güncel Hurda Bakır Fiyatları

Güncel Hurda Bakır Fiyatları

Bakır hurda çeşitleri firmamız tarafından en çok toplanan hurdalardır. Haftanın 7 günü çeşitli semtlerden farklı kilo ve tonajlarda bakır hurdası toplamaktayız. Bakır hurda satmak isteyen müşterilerimize yerinden hizmet veririz. Bir telefon ile vereceğiniz adrese bir kaç dakika içinde ulaşırız.

Güncel bakır hurda fiyatları Soyma Bakır 73 ₺, Lama bakır hurdası 68 ₺, Kırkambar bakır hurda çeşitleri 65 ₺'dir. Tüm metal hurda çeşitlerini en iyi fiyatlarla alırız. Bizlere satılacak hurdanın son görsel halini WhatsApp üzerinden gönderebilir ve fiyat alabilirsiniz.

Günlük Bakır Hurda Fiyatları

Bakır hurda fiyatı 2021 yılı ağustos ayı listemiz yukarıda yayımlanmıştır. Günlük bakır fiyatları, anlık bakır fiyatları hakkında bilgiyi iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Alım satım işlerinde en yağın ve geniş kadroya sahip metal firmalarından biriyiz. Müşteri odaklı hizmet sağlamaktayız. Tüm alım işlerimizde nakit ödemeli sistemde çalışıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir