İstanbul Hurdacı
Hızlı Hurda Alımı

Hurda Bakır Fiyatları

 

Bakır Hurdası Fiyatları

İçeriğinde bakır olan tüm hurdaları aynı gün yüksek hurda fiyatları ile satın.

Soyma bakır hurda fiyatları 220 TL’dir. Bakır talaş hurdası ise 165 TL’dir. Bakır hurdası fiyatları günümüzde sürekli değişkenlik göstermektedir. Hurda türü ve listesi aşağıdaki belirtilmiştir. Hurda bakır fiyatları anlık nihai bedelleri için Emre Metal ile görüşün. yüksek kilodaki satmak istediğiniz bakır hurdaları için özel fiyat veririz. Mutlaka ayrı bir fiyat teklifi isteyin. Listemizi sürekli güncellemeye çalışıyoruz ancak site üzerinden canlı destek ile de günlük bakır hurda alım fiyatlarını sorabilirsiniz.

Bakır Hurda Fiyatları

BAKIR HURDA TÜRÜ HURDA FİYATI
Soyma Bakır Hurda fiyatı 140,40₺/Kg
Lama Bakır Hurda fiyatı 125,80₺/Kg
Kırkambar Bakır Hurda fiyatı 125,60₺/Kg
Külçe Bakır Hurdası fiyatı 125,58₺/Kg
TTR Kırma Bakır Hurda fiyatı 125,20₺/Kg

Bakır hurda fiyatları İstanbul firması olarak alım fiyatlarımız aşağıdaki listede belirtilmiştir. Az kiloda yada toptan bakır hurdalarınız için firmamız Emre Metal en uygun fiyat teklifini tarafınıza vercektir. Listede yer alan bakır hurda türleri dışında tüm hurdalarda da alım yapmaktayız. Size özel fiyat teklifi verebilmemiz için mutlaka bizlerle iletişime geçiniz. Soyma bakır hurdası, Lama bakır hurdası, Kırkambar hurdası, Külçe bakır hurdası, Tır kırma Granür hurdası, Kızıl Bakır Talaş hurdası en çok talep aldığımız türlerdir. Hurda fiyatları 2023 listemiz içinde ilgili bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bakırın Kilosu Ne Kadar

Deneyimli birimlerimiz tarafından her çeşit bakır malzemesi en yüksek kar oranı ile satın alınır. Bakırın kilosu ne kadar 2023 yılı ortalarında şuan malzeme cinsine göre değişsede ortalama Kg/200 TL olmaktadır. Bakır hurda fiyatı için kâr oranımız minimum olup en yüksek alım fiyatlarını sizlere veririz. Hurda depomuz en fazla sanayi ve endüstri bölgelerinden alım yapar. En eski bakır hurdacısı firmalardan biriyiz. Piyasayı çok yakından bilir ve sizleri mağdur etmeyecek hurda alım satım hizmeti sağlarız. Bakır hurda fiyatı sürekli değişken ve firmamızda da güncellenen listelerdir. Yüksek kilodaki bakır hurdalar için liste ortalama fiyatları haricinde özel teklif veririz.

Hurda Fiyatları

Lütfen Emre Metal firmamızı telefon arayarak WhatsApp üzerinden güncel bakır hurda fiyatları bilgisi isteyiniz. Acil bakır hurdası satmak istiyorsanız hemen gün içinde vereceğiniz adrese aracımızla geliyor ve alım yapıyoruz.

bakır hurda fiyatı

Bakır Kilo Fiyatı

Bakır malzemesi hurda olarak değişken fiyatlara sahip olup günlük farklarla beraber anlık olarak da fiyatları değişir. Az kilolarda belki bakır kilo fiyatı değişmesi pek bir şey ifade etmezken yüksek kilo ve tonajlı hurdalarda en ufak bir fiyat değişmesi ciddi rakamlara tekamül eder. Bakır hurdasının her ne kadar piyasa ve borsa ortalaması olsa da firmalar değişik kilo fiyatları verebilir. Elinizdeki satılacak olan bakırın niteliği, saflığı ve ağırlığı birim kilo fiyatlarına etki edecektir.

Yüksek kilodaki bakır hurdalar için Emre Metal Hurda ekibimiz adresinizde hizmet vermektedir. Sizlere göndereceğimiz teknik personelimiz hem yerinde tartım yapacak hemde hurda niteliğinin tespitini sağlayacaktır. İstanbul genelinde anlık olarak hurda bakır ne kadar öğrenmek için firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz.

Soyulmuş Bakır Fiyatı

Kablolarından ayrıştırılmış soyma bakır için en iyi fiyatlarla alım yaparız. Yüksek tonajlı soyma bakır için özel fiyat teklifi veririz. Şehir dışı hurda alımları için yüksek kiloda soyma bakır gereklidir.

[siteorigin_widget class=”PW_Number_Counter”][/siteorigin_widget]

Bakır Kızıl Talaş Hurda Fiyatı

Metallerin freze ve taşlama sonrasındaki halidir kızıl talaş. Fabrikalardan, atölyelerden ve çeşitli endüstri sanayilerden hurdacılar toplanır ve tekrar işlenebilir. Hurda bakır talaşı için minimum kâr oranı ile çalışır sizlere en yüksek kilo fiyatlarını veririz. İstanbul içinde her kilo bakır talaşı alımı yapıyoruz. İstanbul dışı hurdalar için yüksek tonaj gerekmektedir.

Bakır talaşı hurda güncel fiyat 60₺ olup çok yüksek kilolardaki hurdalarınız için özel teklif verebililiriz. Aynı gün içinde hurda aracımız adresinize gelir ve alım yapar.

 

[siteorigin_widget class=”PW_Number_Counter”][/siteorigin_widget]

Kırkambar Bakır Hurda Fiyatı

Yanık bakır, sarı, anttiminyum ve mat görünümlü kırma metallerdir. Soyma bakır hurdası dışında kalan gruptur. Kırkambar bakır hurda çeşitleri sanayide çokça çıkar ve hurdacılar tarafından toplanır. Emre Metal firmamız 65₺ kilo fiyatından başlayarak alım sağlar.

[siteorigin_widget class=”PW_Number_Counter”][/siteorigin_widget]

https://www.youtube.com/watch?v=lO5_RC-CaHk

Lama Bakır Hurda Fiyatı

Lama bakırlar çeşitli trafolarda, elektrik tesisat panolarında, baz istasyonu ve düşük voltaj akım alanlarında kullanılır ve hurdacılar tarafından toplanır. Lama bakır hurda fiyatını verirken en düşük kâr marjı ile alım yaparız. Sanayi bölgelerinden daimi olarak araçlarımızla hurda alırız. Lama bakır kilo fiyatı 68₺ dir.

Lama bakır hurdası satmak istiyorsanız Emre Metal firmamızdan mutlaka size özel hurda fiyat teklifimizi alınız.

.

[siteorigin_widget class=”PW_Number_Counter”][/siteorigin_widget]

Hurda bakır kg fiyatı

Hurda Bakır KG Fiyatı

Aşağıdaki hurda bakır fiyatları listesinde 1 kilo hurda bakır alım fiyatı belirtilmiştir. 100 Kg ve üzeri bakır hurdalar için Emre metal özel tekliflerini alın. 1 ton ile 10 ton arasındaki bakır hurda fiyatları için de çok özel kilo fiyatı ile alım yaparız. Az kilodaki bakır hurda alımı yaptığımız gibi toptan hurda satışlarında da en iyi fiyatlarla çalışıyoruz.

Gezici mobil hurdacı aracımız çeşitli semt ve bölgelerde her gün aktif şekilde hurda toplar. Sizlerden gelen hurda satış taleplerinde sizlere en yakında olan aracımız adrese gönderilir. Satılacak hurdalar gözünüz önünde tartım işlemine alınır. Kilo belirlenir ve fiyatlar tarafınıza söylenir. Bakır hurdaları çıkacak kg fiyatı üzerinden bizlere satmaya karar verirseniz hemen o anda ödemeniz nakit yapılır.

Hurda Bakır KG Fiyatı

Bakırın Kilosu

İstanbul hurdacı firması olarak tüm bölgelerde sizlere hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz bakır hurdalar için Anadolu yakası ve Avrupa yakasında aynı gün içinde adresinize geliyoruz. Bakır hurda fiyatı listemiz 2023 yılı Ağustos ayında güncelenmiş olup yinede en son ve net fiyat için ekibimizle irtibat kurmanız önerilmektedir. Hurda alma işleri dışında firma, fabrika ve çeşitli hurda ihtiyacı olan kişilere de hurda satışı yapmaktayız. Bakırın kilosu yılın her dönemi sürekli değişmektedir. Elinizde olan mevcut bakırın kilosu fiyatı içeriğine ve ağırlığına göre değişkenlik gösterir.

Bakırın Kilosu

Hurda bakır kilosu

Bakır hurda çeşitleri firmamız tarafından en çok toplanan hurdalardır. Haftanın 7 günü çeşitli semtlerden farklı kilo ve tonajlarda bakır hurdası toplamaktayız. Bakır hurda satmak isteyen müşterilerimize yerinden hizmet veririz. Bir telefon ile vereceğiniz adrese bir kaç dakika içinde ulaşırız. Hurda bakır kilosu piyasada en yüksek fiyat ile satabilir ve aynı gün kazanç sağlayabilirsiniz.

Hurda Alanlar

Güncel bakır hurda fiyatları Soyma Bakır 140,21 ₺, Lama bakır hurdası 125 ₺, Kırkambar bakır hurda çeşitleri 125,6 ₺’dir. Tüm metal hurda çeşitlerini en iyi fiyatlarla alırız. Bakırın kilosu kaç para öğrenmek için bizlere satılacak hurdanın son görsel halini WhatsApp üzerinden gönderebilir ve anında güncel fiyat alabilirsiniz.

bakır hurda fiyatı

Bakır Kilo Fiyatı

Güncel bakır hurda fiyatları Soyma Bakır 140,21 ₺, Lama bakır hurdası 125 ₺, Kırkambar bakır hurda çeşitleri 125,6 ₺’dir. Tüm metal hurda çeşitlerini en iyi fiyatlarla alırız. Bakırın kilosu kaç para öğrenmek için bizlere satılacak hurdanın son görsel halini WhatsApp üzerinden gönderebilir ve anında güncel fiyat alabilirsiniz.

Saf Bakır Fiyatı

Saf bakır satmak istediğinizde içeriğinde herhangi bir karışık yok ise oldukça yüksek bedellere elden çıkartabilirsiniz. Üretim aşamasında bir çok madde ile uyumlu olan bakır malzemesi saf olarak satışları en iyi fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz. Saf bakır fiyatı 225,00 TL civarında kg rakamları olmaktadır. Toptan satış yapmak istediğinizde bu rakamlar değişkenlik gösterebilir ve sizlere en yüksek kazanç sağlayacağınız şekilde düzenleme yapılır.

[siteorigin_widget class=”PW_Number_Counter”][/siteorigin_widget]

Bakırın kilosu kaç tl

Bakırın kilosu günümüzde enflasyon rakamlarından kaynaklı sürekli değişken göstermektedir. Bakır hurda fiyatı 2023 yılı ağustos ayı listemiz yukarıda yayımlanmıştır. Günlük bakır fiyatları, anlık bakır fiyatları hakkında bilgiyi iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Alım satım işlerinde en yoğun ve geniş kadroya sahip metal firmalarından biriyiz. Müşteri odaklı hizmet sağlamaktayız. Elinizde olan bakır malzemesini hurda olarak satmak istediğinizde firmamız nakit ödeme ile çalışmaktadır. Bakırın kilosu kaç tl olarak arayışlarınızda ortalam 200 TL kilogram ücretleri olmaktadır.

Soyulmuş Bakır Fiyatı

Soyma bakırın kilosu ne kadar bir çok kişi yada işletmeler tarafından merak edilmektedir. Soyulmamış ile soyulmuş bakır fiyatı arasında rakam değişkenlik gösterir. Elinimizde bulunan soyulmuş bakır malzemesi varsa hızla bizlere aynı gün satışını yapabilir ve değerlendirebilirsiniz. İstanbul genelinde hurdacılık hizmeti veren her firma bakır hurdasını satın almak ister. Bakır üretim alanında hemen her sektörde bulunmasından kaynaklı hurdası da oldukça değerli materyaller arasında olmaktadır. Özellikle soyma bakır kilosu yada soyma bakır hurda fiyatı olarak bilinen bu malzemeler ortalama 140,40₺ civarında alımları gerçekleştirilmektedir.

Bakır bir çok üretim alanında kullanılmasından ötürü piyasada oldukça kıymetli malzemedir. Hurda bakır kazan fiyatları yada hurda bakır tencere fiyatları gibi araştırmaya girmiş olabilirsiniz. Emre metal firması olarak içeriğinde bakır olan tüm materyaller aynı gün yerinde satın alınır.