sarı hurda fiyatı

Sarı Hurda Fiyatı

2020 yılında Sarı hurda fiyatı yine firmamızda en yüksek seviyede tutulmuştur. İstanbul hurdacı firmamızda en güncel sarı hurda birim kilogram fiyatları belirtilmiştir. Satmak istediğiniz sarı hurdalarınız için ekibimize ulaşabilir ve nakit ödeme karşılığından en yüksek fiyatlardan hemen satış yapabilirsiniz. Sanayide ve yaşam alanlarında bir çok sarı maden kullanımı vardır. Araiş, Hursa sarı çubuk, Kırkambar vana musluk sarı hurdaları, su saati sarı hurdaları, radyatör sarı hurdaları ve fosfor bronz sarı araiş hurdaları dahil tümünde alım yapıyoruz.

sarı hurda fiyatı

Sarı Hurda 2020 Fiyatları

Sarı hurda fiyatı 2020 birim kilo fiyatları aşağıdaki gibidir. Ocak 2020 yılı başlangıç fiyatları 19,50₺ ile en yüksek 35,50₺ arasında değişken fiyatlara sahiptir. Listemizde belirtilen malzemeler dışında farklı sarı hurda ürünleriniz içinde bizlere ulaşabilir ve fiyat sorabilirsiniz. Elinizde bulunan toplu sarı hurdalar içinde firmamıza ulaşarak bilgilendirme yapabilir ve size özel sarı hurda fiyatı teklif alabilirsiniz. Diğer maden hurda çeşitleri fiyatları hakkında hurda fiyatları 2020 bilgilendirmemize göz atabilirsiniz.

Hurda Türü KG/Fiyat
Sarı Hurda Ara iş MS-70 24,50₺/Kg
Sarı Hurda Ara iş MS-64 23,30₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça 21,30₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı 20,60₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk 20,00₺/Kg
Su Saati Hurdası 19,00₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör 19,50₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Ara iş 35,50₺/Kg

Sarı pirinç hurda fiyatları

İnşaat alanlarında, yapılarda ve konutlarda sarı pirinç kullanımı son derece yüksektir. Musluklarda, vidalarda, kapılarda, dolap ve anahtar gibi kullanımlarda sarı pirinç kullanımı vardır. Ayrıca bunlarla birlikte bir çok müzik aletinde de sarı hurda kullanımı yüksektir. İçindeki bakır alaşımı nedeni ile fiyatları birim olarak son derece yüksektir. ms-70, ms-64, ms-58 gibi sınıflandırmaları bulunmaktadır.

Firmamız elinizde bulunan tüm sarı hurda pirinç hurdaları için en yüksek fiyat teklifi sizlere sunmaktadır. Son derece değeri yüksek olan sarı hurdalarınız için lütfen acele etmeden firmamıza ulaşarak fiyat teklifi alınız. İstanbul içinde hangi bölgede olursanız olun adresinize geliyor ve alım yapıyoruz. Sizlere sunacağımız sarı hurda fiyatı teklifimizi kabul etmeniz halinde hemen ödemenizi nakit olarak yapıyor ve adresinizden hurdalarınızı alıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir