İstanbul Hurdacı
Hızlı Hurda Alımı

Sarı Hurda Fiyatı

Güncel Sarı Hurda Fiyatı

Hurda piyasasında anlık fiyatlar değişebildiği için lütfen sarı hurda fiyatı son durumu için bizi arayınız

“Sarı hurda,” genellikle pirinç veya pirinç alaşımlarından elde edilen geri dönüşüm malzemesini ifade eder. Pirinç, bakır ve çinko gibi metallerin bir alaşımıdır. Bu alaşım, dayanıklı, dövülebilir ve oksitlenmeye karşı dirençli özelliklere sahiptir.

sarı hurda fiyatı

Sarı hurda, özellikle su tesisatı, elektrik bileşenleri, müzik aletleri, dekoratif eşyalar ve daha birçok alanda kullanılan ürünlerin geri dönüşüm süreçlerinde elde edilir. Pirinç ve pirinç alaşımlarının geri dönüşümü, değerli metallerin kaynaklarını korumak, çevresel etkileri azaltmak ve atık miktarını azaltmak için önemlidir.

2023 yılında Sarı hurda fiyatı yine firmamızda en yüksek seviyede tutulmuştur. İstanbul hurdacı firmamızda en güncel sarı hurda birim kilogram fiyatları belirtilmiştir. Satmak istediğiniz sarı hurdalarınız için ekibimize ulaşabilir ve nakit ödeme karşılığından en yüksek fiyatlardan hemen satış yapabilirsiniz. Sanayide ve yaşam alanlarında bir çok sarı maden kullanımı vardır. Araiş, Hursa sarı çubuk, Kırkambar vana musluk sarı hurdaları, su saati sarı hurdaları, radyatör sarı hurdaları ve fosfor bronz sarı araiş hurdaları dahil tümünde alım yapıyoruz.

Sarı Hurda Fiyatları

SARI HURDA TÜRÜ HURDA FİYATI
Sarı Hurda fiyatı 104,19 ₺/Kg
Sarı Hurda Ara iş MS-70 fiyatı 104,49 ₺/Kg
Sarı Hurda Ara iş MS-64 fiyatı 130,19 ₺/Kg
Musluk hurda fiyatı 105,19 ₺/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça Fiyatı 102,29 ₺/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı Fiyatı 102,29 ₺/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk Fiyatı 102,29 ₺/Kg
Su Saati Hurdası Fiyatı 102,29 ₺/Kg
Sarı Hurda Radyatör Fiyatı 102,29 ₺/Kg
Hurda Fosfor Bronz Ara iş Fiyatı 102,29 ₺/Kg
Hurda Pirinç Fiyatı 112,29 ₺/Kg

Sarı Hurda 2023 Fiyatları

Sarı hurda fiyatı 2023 birim kilo fiyatları listemizdeki gibidir. Ağustos 2023 yılı başlangıç fiyatları 102,50₺ ile en yüksek 130,50₺ arasında değişken fiyatlara sahiptir. Listemizde belirtilen malzemeler dışında farklı sarı hurda ürünleriniz içinde bizlere ulaşabilir ve fiyat sorabilirsiniz. Elinizde bulunan toplu sarı hurdalar içinde firmamıza ulaşarak bilgilendirme yapabilir ve size özel sarı hurda fiyatı teklif alabilirsiniz. Diğer maden hurda çeşitleri fiyatları hakkında hurda fiyatları bilgilendirmemize göz atabilirsiniz.

Güncel Hurdacı Fiyatları

Sarı pirinç hurda fiyatları

İnşaat alanlarında, yapılarda ve konutlarda sarı pirinç kullanımı son derece yüksektir. Musluklarda, vidalarda, kapılarda, dolap ve anahtar gibi kullanımlarda sarı pirinç kullanımı vardır. Ayrıca bunlarla birlikte bir çok müzik aletinde de sarı hurda kullanımı yüksektir. İçindeki bakır alaşımı nedeni ile fiyatları birim olarak son derece yüksektir. ms-70, ms-64, ms-58 gibi sınıflandırmaları bulunmaktadır.

Firmamız elinizde bulunan tüm sarı hurda pirinç hurdaları için en yüksek fiyat teklifi sizlere sunmaktadır. Son derece değeri yüksek olan sarı hurdalarınız için lütfen acele etmeden firmamıza ulaşarak fiyat teklifi alınız. İstanbul içinde hangi bölgede olursanız olun adresinize geliyor ve alım yapıyoruz. Sizlere sunacağımız sarı hurda fiyatı teklifimizi kabul etmeniz halinde hemen ödemenizi nakit olarak yapıyor ve adresinizden hurdalarınızı alıyoruz.

sarı hurda fiyatı

Sarı hurda fiyatı ne kadar

Sarı hurda türleri ve çeşitlerinin ortalama fiyatları yukardaki listedeki gibi 102,29 ₺/Kg den başlamaktadır. Sizin satmayı düşündüğünüz sarı hurda türü ve çeşitlerine göre lütfen bizi arayıp en güncel fiyatı alabilirsiniz.