Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir fiyatları Ağustos 2021 yılı güncel listesi aşağıda belirtilmiştir. Hurda türleri, hurda kalitesine göre değişim görülsede yüklü demir hurdalar için bizlerle iletişim kurarak özel kilo fiyatı talep ediniz.

İstanbul Hurda borsası ve piyasa ortalaması ile aşağıdaki fiyat listesi oluşturulmuştur. Lütfen satmak istediğiniz hurda demir türünü bizlere bildirim kilosunuda belirtiniz. Sizlere en iyi fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz. Ayrıca yerinizde firmamızda keşif desteğide alabilirsiniz.

Güncel Hurda Demir Fiyatları

Güncel Hurda Demir Fiyatları

09.06.2021 Güncel Hurda Fiyatı

29.05.2021 Hurda Fiyatı

Hurda demir fiyatı

Yüksek tonajlı hurdaların satışı için günlük hurda demir fiyatı takibi yapılmalıdır. Hurda fiyatları artık günlük olarak değişebilmektedir. Karışık ve Toplama Hurda, İmalat Artığı ( Lazer & Sac), DKP, Ekstra Hurda ve Demir Talaşı için günlük güncel fiyatları bizlere ulaşarak öğreniniz.

Fiyatların telefonda sizlere verilmesi ile hurdanın yerinde görülüp fiyat alınması daha doğru olmaktadır. Fiyat listesinde belirtilen ürünlerle sizlerin satmak istediği demir hurdalar kalite bakımından farklılık gösterebilmektedir.

İstanbul Hurda Demir Fiyatları

İstanbul Hurda Demir Fiyatları

Emre Metal olarak hurda alımlarını şimdilik sadece İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinden yapmaktayız. Fiyat listesi sadece istanbul için geçerlidir. Evsel demir hurdaları, fabrika ve atölye hurdalarının tümünde alım yapıyoruz. Hurda depomuzda kapasite sıkıntımız bulunmamaktadır. Her tonajda alım yapabilecek büyüklüğüne sahibiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir