kartal hurdacı

Kartal Hurdacı

Tüm yapısal hurda sanayi hurdalarını dahil Kartal hurdacı olarak satın almaktayız. İnşaat alanları, fabrika hurdaları, sarı hurda ve çeşitli metallerin tümünde hurdacı olarak nakit ödeme yöntemi ile alım yapmaktayız. Hurda alım satım işlerimizde uzman ekiplerimizle çalışmakta ve söküm taleplerinizde de aynı gün hizmet vermekteyiz. Kartal ilçemiz kentsel dönüşüm bölgesi olup bir çok semt ve mahallesinde yıkım döküm işleri olmaktadır. Bizlerde kartal hurda firması olarak söküm ekibimizle hurda karşılığında yada sabit bir bedel karşılığında çalışmaktayız.

Hurda söküm işlerinizde Kartal ilçesinden bizi arayın

Kartal Hurda Söküm

Yeni inşaat alanlarında yıkımı yapılacak bina ve benzeri yapılarda söküm gerekmektedir. Bu nedenle hem proje sahipleri hemde müteahhitlik firmaları bu konuda hizmet alımına gitmektedir. Emre metal olarak bizlerde Kartal Hurdacı kadrolarımızla sizlere bu konuda profesyonel hizmet sağlıyoruz. Yıkımı gereken bina ve yapılardan yıkım öncesi tüm söküm işlemlerini eksiksiz sağlıyoruz. Yapı sahipleri ile ister çıkacak hurda karşılığında yada belirlenecek, anlaşılacak ücret karşılığında hurda sökümünü yapmaktayız.

kartal hurdacı

Hurda Alım Satım Kartal

Kartal hurdacı olarak bir çok demir çelik ürününde, saç torna talaşı, alimunyum , çinko, krom, demir, bakır dahil tüm hurdalı almaktayız. Ayrıca ihtiyacınız dahilinde hurda satışımızda bulunmaktadır. Firmamız Kartal ilçesinde her mahalle ve semtte haftanın 7 günü aktif şekilde hizmet vermektedir. Sitemizdeki telefon numaralarından istediğiniz zaman ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. İstanbul hurdacı için en geniş personel sayısına ve teknolojik ekipmana sahip firmalardan biriyiz. İşini en iyi yapan hurdacı olarak yılın her günü en aktif şekilde hizmet veriyoruz.

Kartal Toptan hurda alımı

Toplu Hurda Alımı

Az ve adetli hurda alımı yaptığımız gibi miktarı ve tonajı her ne olursa olsun hurda alımı yapıyoruz. Hurdacı arayışınızda sizlere en iyi çözümü sağlayacak ender firmalardan biriyiz. Doğru işçilik ve kaliteli hizmet için firma desteğimize başvurunuz. Sizleri bekletmeden tüm hurda grupları ile sizlere hemen ulaşacağız. Ahşap makara hurdası, çıkma saç profil dahil tüm hurdalar için bizi arayabilirsiniz.

Kartal Hurdacı arayışınızda bölgede sizlere bir kaç dakika da ulaşabilecek kadar yakınız. Hurda alım satım ve söküm işlerinizde güvenli hizmeti tercih edin.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.