fatih hurdacı

Fatih Hurdacı

Evinizde iş yerinize ne yakındaki fatih bölgesi hurdacı firmasıyız. Fatih Hurdacı numaramızdan 0533 211 18 50 günün her saati bizi arayabilirsiniz. Hurda satmak ve hurda işçiliği gerekiyorsa Fatih hurdacı firmamızı arayınız. İnşaat hurda söküm işlerinizde tecrübeli işini bilen ekibimizle kurumsal firmalara hizmet verilmektedir. .

Fatih Emre Metal semtinizde mahallenizde en yakındaki hurda deposudur. Hurda alımında kâr oranı düşürdük en cazip ve yüksek hurda fiyatları alım sağlıyoruz. Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Fatih Hurdacı için 0533 211 1850 Hemen bize ulaşın.

Fatih Hurdacısı

Fatih Bakır hurda alım satım, Sarı (Pirinç) hurda alımı, Alüminyum hurdası, Çinko hurda, Sarı Hurda Radyatör hurda, Hurda Kablo Çeşitleri, Krom, Nikel Hurdaları, Kurşun (Akü) Hurda ve Demirli Karışık Maden Hurdaların tamamını alıyoruz. Sizlerden aldığımız tüm huda çeşitleri için nakit ödeme imkanı sunuyoruz. Satmak istediğiniz hurdanın her ne olursa olsun tüm hurdalar için mutlaka Fatih hurdacı ekibimizden teklif alın.

fatih hurda alan yerler

Fatih Hurda Alan Yerler

Seyyar hurdacının semtinizden geçmesini beklemenize gerek yoktur. Bizi arayın, adresinizi verin hurdacımız aynı gün içinde belirtilen adresinizde olsun. Semtinizde bulunan mobil hurdacı ekibimiz ve araçlarımız gün içinde vereceğiniz adrese geliyor ve tüm hurdaları araçlarımızla alıyoruz. Geri dönüşüm için tüm maden hurdaları değerlidir. Bakır hurda, kurşun hurdası, soyma bakır, çinko, nikel, demir ve diğer tüm hurda madenlerini her kiloda alırız. Hurdam kaç para eder, hurdanın kilosu ne kadar sorularınızın cevabı için yerinizde tartım yapıyoruz.

Fatih hurda alan yerler bakınıyorsanız bir kaç dakikada gelir ve hurda alımı yaparız. Hurdacı telefonu 0533 211 18 50 olup aramanız ve bizi çağırmanız yeterli. Telefonda hurda türü ve niteliğini bildirmeniz halinde ona göre araç ve personel gönderilir. Sanayi hurdaları ile birlikte evsel hurda türlerinde de alım yaparız.

Fatih Bakır Hurda Alanlar

Her hurdacı bakır hurdalarını almak ister. Diğer tüm hurda türlerine göre değeri yüksektir. Bakırın bir çok metale göre daha az bulunması ve yeniden çıkarılmasının maliyetli olması sebebi ile geri dönüşümü daha ucuzdur. Bu nedenle geri dönüşüm için en ideal hurdalar arasında yer alır. Emre Metal Firmamız hurda bakır fiyatları için maksimum oranda teklif verir. Soyma bakır, kızıl talaş bakır, kırkambar bakır, lama bakır, kırma bakır fiyatı yüksek olanlardır.

Bakır satarken mutlaka dikkat ediniz. Değeri en iyi olan hurdalar olup düşük fiyatlarla asla vermeyin. Mümkünse birden fazla hurda firmasından fiyat isteyin. Hurda karşılığında nakit ödeme dışında çalışmayın.

fatih hurda alanlar

Fatih Hurda Alım Bölgeleri

Fatih tüm semt ve mahallelerine hakimiz. Haftanın bir çok günü semtlerden gelen telefon çağrıları ile bölgeye gelir ve hurda alırız. Aşağıda hurda alım satım için hizmet verdiğimiz semt ve mahalleler belirtilmiştir. Sizlerde bu mahallelerde bulunuyorsanız ve hurdacı arıyorsanız bizi arayın.

Aksaray Hurdacı Akşemsettin Hurdacı Alemdar Hurdacı Ali Kuşcu Hurdacı
Atikali Hurdacı Ayvansaray Hurdacı Balabanağa Hurdacı Balat Hurdacı
Beyazıt Hurdacı Binbirdirek Hurdacı Cankurtaran Hurdacı Cerrahaşa Hurdacı
Cibali Hurdacı Demirtaş Hurdacı Derviş Ali Hurdacı Emin Sinan Hurdacı
Eminönü Hurdacı Hacı Kadın Hurdacı  Karagümrük Hurdacı Koca Mustafapaşa Hurdacı

Fatih Hurda Alım Satım

Pimapen hurdaları, Plastik Hurdaları, Pvc Plastik Hurdaları, Muhtelif Plastik Hurda Çeşitleri, Hurda Granör Hurda Çeşitleri, Röntgen Film Hurdaları dahil bir çok plastik gurubunda hurda alımı yapıyoruz. Demir çelik gibi plastik ürünlerde de bir çok atıl ürün ve malzeme bulunmaktadır. Hem sanayi alanında hemde kent yaşam alanlarında plastik hurda türleri oldukça fazladır. Fatih hurdacı firması olarak değerine nakit ödeme yaparak plastik malzeme ve diğer tüm çeşitlerde hurda satın almaktayız.

Hura alım işleri yanında hursa satışıda yapıyoruz. Hurdaya ihtiyacınız varsa bizlere ne istediğinizi belirtin sizlere en uygun fiyatlarla satış yapalım. Hurda depomuzla ihtiyacınız olan bir çok malzemeyi bulursunuz.

Fatih Hurda Alanlar

Demir Çelik Hurdası, İzabelik Hurdalarınız, Paket Hurda, Sac Hurda, Teneke Hurda (Presli), Torna Talaşı, Kağıt ve Plastik Hurda Çeşitleri içinde nakit ödeme ile alım yapmaktayız. Satmak istediğiniz tüm hurda türleri için firmamız uzmanlığından her zaman faydalanabilirsiniz. Fabrika hurdalarında 1-1o ton arası en yüksek fiyatı veririz.

İstanbul hurdacı firmamız Fatih yakın semtlerine ve bölgelere hakimdir. Gün içinde birden fazla ekibimiz çeşitli semt ve bölgelerde hurda alımı yapmaktadır. Sizlerden gelen çağrılarda hemen adresinize en yakındaki hurda ekibimiz gönderilmektedir. Tek yapmanız gereken Fatih hurdacı için çağrı merkezimizi aramanızdır. Satmak istediğiniz hurda türü her ne olursa olsun mutlaka 0533 211 18 50 numaradan bizlerle irtibat kurunuz. Fiyat teklifimizi öğrenmeden hurdalarınızı satmayın.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir