kablo hurdası

Kablo Hurdası

Enerji akımı taşıyan kabloların her zaman değeri yüksek olup kablo hurdası olarak piyasada sürekli alıcı bulmaktadır. Birden çok metalik iletken yerleştirilmesi ile enerji akımı sağlayan daha çok elektrik ve elektronik sektöründe kullanımı bulunan kablo hurdaları firmamız en iyi hurda kilo fiyatları ile İstanbul içinde tüm ilçe ve semtlerden alım yapmaktadır.

Kablo Hurda Alanlar

Sökülmüş hazır halde bulunan kablo hurdası yada sökülmesi gerekecek tüm kablolar için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Her tür kalınlıkta ve özellikteki kablo hurdaları için gerekli donanımlı ekipman ve aracımız bulunmaktadır. Çeşitli yapılarda, binalarda yıkım öncesi kablo sökümü için ekibimiz daima hazır bulunmaktadır. İstanbul kablo hurda alanlar olarak yılın her günü aralıksız bu işlemi yapmakta ve en iyi fiyatla müşterilerimize bu hizmetleri sağlamaktayız. Satmak veya kablo hurdaları almak için bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

kablo hurdası

Kablo hurda alanlar olarak tüm müşterilerimize gerçek değerinde fiyat belirliyor ve nakit ödeme yapıyoruz. Bizlere ulaşmanız halinde aynı gün içerisinde vereceğiniz adrese deneyimli hurdacı ekibimizi ve aracımız hemen göndermekteyiz.

Kablo Hurdasını Nasıl Satılır?

Stokladığınız hali hazırda bulunan yada söküm işlemi gereken tüm kablo hurdaları için satış yapmak artık çok kolay. Eskiden firma düzeyinde alıcı bulmak çok zorken şimdi bir telefonla hurdacı ayağınıza kadar gelmektedir.

  • Mevcut kablo hurdasının fotoğraflarını tamamı görünecek şekilde detaylı olarak fotoğraflarını çekiniz.
  • Kablolar içinde harici hurdalar olmaması için ayrıştırınız.
  • Kablo cinsini doğru fiyat alabilmek için lütfen belirleyip belirtiniz.
  • Kilosunu tartabiliyorsanız ortalama olarak belirtiniz.

Yukarıdaki işlemleri yaparak sitemiz hurdademirbakir.com üzerinden bilgileri ve fotoğrafları bizlere iletiniz. Ekibimiz hemen inceleme yapıp sizlere en kısa sürede fiyat teklifi ile dönüş yapacaktır. Dileyen hurda kablo sahipleri ise firmamızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirler.

kablo hurdası

Yıkım Öncesi Kablo Sökümü

Konutlarda, ticari binalarda yıkım öncesinde kablo hurdası için söküm işlemi yapılmaktadır. Yıkım sonrasında son derece zahmetli ve zor olan bu işlemi yıkım öncesinde yaptırmak en iyi çözümdür. Tecrübeli söküm ekibimiz teknik teçhizatları ile adresinize gelip kısa sürede kablo söküm işlemini yapmaktadır. İster belirlenene ücret karşılığında yada çıkacak hurda karşılığında bu hizmeti bizlerden alabilirsiniz.

Hurda Kablo Çeşitleri Nelerdir

Elektrik akım kabloları, telefon hat kabloları, yeraltı enerki nakil kabloları gibi çeşitli türde kablolar bulunmaktadır. Ptt kablosu, fiber kablolar, tesisat kabloları, antigron kablolarıda oldukça değerlidir. Emre metal firmamız İstanbul tüm ilçelerinden, semtlerinden kablo hurdası alım işlemi yapmaktadır. Tek damar kablo, çelik zırhlı kablo ve diğer tüm kablolarınız için mutlaka bizlerden fiyat alınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir