hurdacı numarası

Hurdacı Numarası

Her zaman hurdayıcıya ihtiyacınız olabilir. Size en yakın Hurdacı numarası 0533 211 18 50 den bizlere ulaşabilirsiniz. Numaramızı arayan müşterilerimize gün içnde bir kaç dakika da vereceği adrese gelebilmekteyiz. Beklemeden hurdacı hizmet almak istiyorsanız ve en iyi fiyatlarla hurda satmak istiyorsanız mutlaka telefon numarasını arayınız.

Yakın Hurdacı Numarası

Hurdacı numarası bulabilirsiniz ancak yakındaki hurdacı ile çalışmak her zaman daha avantajlıdır. Hem bölgenizin hurdacı olması hemde çağırmanız helinde kısa sürede yanına gelmesi önemlidir. Bir detayda çağırdığınız hurdacının sizlere nasıl bir fiyat vereceği, her hurdayı alıp almadığı önemlidir. Demir, Bakır, Kurşun, Kalay, Kablo, Sarı hurda dahil tümünde sizleri yanıtlamadan fiyat verilmesi gerekmektedir.

hurdacı numarası

İstanbul hurdacı olarak hem anadolu yakasında hemde avrupa yakasında birden çok bölgede gezici ekiplerimiz bulunmaktadır. 0533 211 18 50 hurdacı numarası üzerinden aramanız halinde size en yakındaki hurdacımız hemen size yönlendirilir.

İstanbul Hurdacıları Numarası

Sokak hurdacısı yerine firmamız gibi şirket bünyesinde hurdacı hizmeti veren yerleden daha güveli ve kaliteli bir hizmet alırsınız. Yüksek kilo hurdalar, çok çeşitli metal ve maden hurdalarının tümünde alım yapılmaktadır. Firma, şirket, fabrika, imalathane ve işyerleri için düzenli hurda alımıda yapmaktayız. Evsel ve semtlerdeki hurdalarıda aldığımız gibi toplu hurda alımlarımızda bulunmakta olup tümünde peşin ödeme yapmaktayız. Hurdacı numarası 0533 211 1850 haftanın her günü açık olup dilediğiniz zaman hurdacıyı arayabilirsiniz.

Hurdacı Çağırın

Hurda alanlar olarak bizi arayıp hizmet talep eden her müşterimize beklemeden ivedilikle ulaşıyoruz. İstanbul içinde en geniş hurdacı kadrosuna sahip firmayız. Yakındaki hurdacı numarası için bizleri arayın kısa sürede hurdalarınızın tümünü kendi nakliye araçlarımızla ve nakit ödeme yaparak yerinizden alalım.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir