Bir çok alanda atıl duruma gelen demir hurda ve çeşitli madenler bulunmaktadır. Hurda alanlar olarak kullanılmayan, herhangi bir işlemi kalmamış atıl durumdaki tüm hurda türündeki malzemelerinizi nakit alıyoruz. Bireysel olarak sahibi olduğunuz hurdaları bizlere satabileceğiniz gibi kurumsal olarak firma sahipliğinde bulunan hurdalarınızıda bizlere ulaşarak satış yapabilirsiniz. Tüm hurda alımlarımızda nakit peşin ödeme yapmaktayız. İstanbul içinde aynı gün tüm bölgelere ulaşıyoruz. Tek yapmanız gereken hurda alan firmamıza telefon açmanızdır.

İstanbul Hurda Alanlar

İstanbul hurda alanlar belki çok sayıda bulunsa da sorunsuz ve prensipli hizmet verecek hurdacı bulmanız kolay olmayacaktır. Değerinin çok altında ve iş ahlakına uymayan bir çok alım her gün gerçekleşmektedir. Bu nedenle hurda deyip geçmeyin ve doğru, nitelikli hizmet veren firmalarla çalışın. Ekibimiz alanında son derece uzman ve sizlere en iyi hizmeti verecek şekilde eğitim almıştır. Satmak yada almak istediğiniz tüm hurda çeşitleri için bizlere ulaşıp profesyonel hizmet alırsınız.

demir hurda alanlar

Demir Hurda Alanlar

Hurda çeşitliliği her ne kadar ülkemizde fazla olsada Demir hurdası diğer çeşitlere göre her zaman fazladır. Demirin geri dönüşümünün kolay olması nedeni ile demir metal hurda her sanayide fazla kullanılmaktadır. Firmamız hurda alanlar olarak tüm demir çeşitlerinde hurda alım satım yapmaktadır. Bireysel olarak firmamıza hurda satışı yapabileceğiniz gibi şirket ve firma olarak da hurda satışı yapabilirsiniz. Otomotiv sanayi, gemi sanayi, inşaat sektörü, elektrik ve elektronik sektörü, tabela reklam sektörü, üretim sektörü dahil her alanda demir hurda alımı yapıyoruz.

bakır hurda alanlar

Bakır Hurda Alanlar

Bir diğer değerli metalde bakırdır. Emre Metal olarak bakı hurda alımında da sizlere eksiksiz ve kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Hurda alanlar arayışınızda kurumsal nitelikte hizmet verecek bir firma arıyorsanız bizlere mutlaka ulaşınız. Bakır diğer maden ürünlerinde göre doğada daha seyrek bulunan maddedir. Bu nedenle bakır geri dönüşüm yolu ile tekrar kullanılmaktadır. O nedenle elinizdeki bakır hudaların değerlendirmesi çok önemlidir. Firmamız İstanbul genelinde bir çok fabrika, işletme, imalathane ile anlaşmalı şekilde çalışmaktadır.

alüminyum hurda alanlar

Alüminyum Hurda Alanlar

Alüminyumda ülkemizde son derece fazla alanda kullanılan malzemedir. Otomotiv sanayiinde, matbaa sanayinde, tabela reklam sektöründe, makine sanayiinde son derece geniş bir kullanım sunar. Alüminyum da demir ve bakır gibi geri dönüşümü olan ürünler olup atıl halde bulundurmak yerine bizlere ulaşarak değerine nakit olarak satış yapabilirsiniz. Bir çok hurda Alüminyum malzemesi bulunur. Çeşitli Alüminyum profil hurdaları, araç jantı hurdaları, çeşitli makine hurdaları, mutfak eşyaları gibi çok çeşitli hurdalar vardır. Firmamız elinizde bulunan kilosu her ne kadar olursa olsun tüm Alüminyum hurdalarınızı hemen satın almaktadır.

hurda alanlar

Yüksek Fiyat Hurda Alımı

Hurda alanlar olarak yüksek fiyat garantisi ile sizlere hizmet veriyoruz. Değerinin altında bir teklif hiç bir zaman vermiyoruz. Az çok demeden tüm elinizdeki hurdalara talibiz. Geniş ve yaygın hizmet ağımız ve teknik ekiplerimizle aynı gün içinde bir çok noktada hurda alımı yapmaktayız. Sitemizde kasım ayına dair hurda fiyatları listesi yayınlanmıştır. Fiyatlar konusunda herhangi bir merakınız varsa listeden bakabilir ayrıca kilosu fazla olan hurdalarınız için bizlere ulaşarak size özel fiyat teklifini isteyebilirsiniz.