İstanbul Hurdacı
Hızlı Hurda Alımı

Hurda Alanlar

Bir çok alanda atıl duruma gelen demir hurda ve çeşitli madenler bulunmaktadır. Hurda alanlar olarak kullanılmayan, herhangi bir işlemi kalmamış atıl durumdaki tüm hurda türündeki malzemelerinizi nakit alıyoruz. Bireysel olarak sahibi olduğunuz hurdaları bizlere satabileceğiniz gibi kurumsal olarak firma sahipliğinde bulunan hurdalarınızıda bizlere ulaşarak satış yapabilirsiniz. Tüm hurda alımlarımızda nakit peşin ödeme yapmaktayız. İstanbul içinde aynı gün tüm bölgelere ulaşıyoruz. Tek yapmanız gereken hurda alan firmamıza telefon açmanızdır.

İstanbul Hurda Alanlar

İstanbul hurda alanlar belki çok sayıda bulunsa da sorunsuz ve prensipli hizmet verecek hurdacı bulmanız kolay olmayacaktır. Değerinin çok altında ve iş ahlakına uymayan bir çok alım her gün gerçekleşmektedir. Bu nedenle hurda deyip geçmeyin ve doğru, nitelikli hizmet veren firmalarla çalışın. Ekibimiz alanında son derece uzman ve sizlere en iyi hizmeti verecek şekilde eğitim almıştır. Satmak yada almak istediğiniz tüm hurda çeşitleri için bizlere ulaşıp profesyonel hizmet alırsınız.

demir hurda alanlar

Demir Hurda Alanlar

Hurda çeşitliliği her ne kadar ülkemizde fazla olsada Demir hurdası diğer çeşitlere göre her zaman fazladır. Demirin geri dönüşümünün kolay olması nedeni ile demir metal hurda her sanayide fazla kullanılmaktadır. Firmamız hurda alanlar olarak tüm demir çeşitlerinde hurda alım satım yapmaktadır. Bireysel olarak firmamıza hurda satışı yapabileceğiniz gibi şirket ve firma olarak da hurda satışı yapabilirsiniz. Otomotiv sanayi, gemi sanayi, inşaat sektörü, elektrik ve elektronik sektörü, tabela reklam sektörü, üretim sektörü dahil her alanda demir hurda alımı yapıyoruz.

bakır hurda alanlar

Bakır Hurda Alanlar

Bir diğer değerli metalde bakırdır. Emre Metal olarak bakı hurda alımında da sizlere eksiksiz ve kusursuz bir hizmet vermekteyiz. Hurda alanlar arayışınızda kurumsal nitelikte hizmet verecek bir firma arıyorsanız bizlere mutlaka ulaşınız. Bakır diğer maden ürünlerinde göre doğada daha seyrek bulunan maddedir. Bu nedenle bakır geri dönüşüm yolu ile tekrar kullanılmaktadır. O nedenle elinizdeki bakır hudaların değerlendirmesi çok önemlidir. Firmamız İstanbul genelinde bir çok fabrika, işletme, imalathane ile anlaşmalı şekilde çalışmaktadır.

alüminyum hurda alanlar

Alüminyum Hurda Alanlar

Alüminyumda ülkemizde son derece fazla alanda kullanılan malzemedir. Otomotiv sanayiinde, matbaa sanayinde, tabela reklam sektöründe, makine sanayiinde son derece geniş bir kullanım sunar. Alüminyum da demir ve bakır gibi geri dönüşümü olan ürünler olup atıl halde bulundurmak yerine bizlere ulaşarak değerine nakit olarak satış yapabilirsiniz. Bir çok hurda Alüminyum malzemesi bulunur. Çeşitli Alüminyum profil hurdaları, araç jantı hurdaları, çeşitli makine hurdaları, mutfak eşyaları gibi çok çeşitli hurdalar vardır. Firmamız elinizde bulunan kilosu her ne kadar olursa olsun tüm Alüminyum hurdalarınızı hemen satın almaktadır.

hurda alanlar

Yüksek Fiyat Hurda Alımı

Hurda alanlar olarak yüksek fiyat garantisi ile sizlere hizmet veriyoruz. Değerinin altında bir teklif hiç bir zaman vermiyoruz. Az çok demeden tüm elinizdeki hurdalara talibiz. Geniş ve yaygın hizmet ağımız ve teknik ekiplerimizle aynı gün içinde bir çok noktada hurda alımı yapmaktayız. Sitemizde kasım ayına dair hurda fiyatları listesi yayınlanmıştır. Fiyatlar konusunda herhangi bir merakınız varsa listeden bakabilir ayrıca kilosu fazla olan hurdalarınız için bizlere ulaşarak size özel fiyat teklifini isteyebilirsiniz.

17 Comments
RIDVAN DİLMEN

Tek bir sorun dahi yaşamadan yıllardır birlikte çalışıyoruz. Değerinde hurdaları alıyorlar.Güven ve samimiyetin tek yek yeri diyebilirim.

Berk Ali Yılmaz

Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir yer çok memnun kaldık. İlgi alakanız için teşekkür ediyorum , bol kazançlar diliyorum 🙏 gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz …

Ahmet Kaskan

Müşteri memnuniyeti %100 herkese tavsiye ediyoruz .Saatinde ve düzenli çalışan bir şirket çok güler yüzlüler ve hurda konusunda gerçekten işinin ehli insanlar.

Hakan Tartan

Az hurdaniz varsa bile yine de alan bir firma. Helal çalışan, haktan anlayan personelleri mevcut. En tecrübeli ekibiyle işleri hallediyorlar.

Mustafa Yaman

Değeri neyse onu veren hatta değerinin altında dahi olsa yine de müşteri memnuniyeti için , müşteriyi kırmayan kişiler. Elimde biraz hurda vardı açıkçası paraya da ihtiyacım vardı. Bunları satsam elime ne kadar geçer ki deyip sürekli erteliyordum. Şimdi ise iyi ki satmışım diyorum.

Halit Saka

İstanbul’da hurdacı dediniz mi ilk akla gelen firmadır. İstanbul hurdacı, hurda ve geri dönüşüm alanında profesyonel olarak işini yapan aynı zamanda en iyi fiyatla alım hizmeti sunmakta. Yıllardır alışveriş yaparız tek sorun yaşamadık.

özgür gündüz

İnşaat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İş bitimi sonrası elimizde kalan hurdaları satmak için internette araştırma yaptığımda denk geldim. Valla parasını da iyi veriyorlar piyasaya göre. Çok samimi insanlar çay bile ısmarladılar 🙂

Eyüp Yaman

İstanbulun en sağlam hurdacısı. Senelerdir buraya satarım hurdalarımı. Bakırı tam değerinde alıyorlar hatta ne kadar olursa olsun az bile olsa alıyorlar ve hiç fiyat düşürmeden sizi zarara sokmadan işinizi hallediyorlar. Çok teşekkürler 🙂

Melih Akkuş

Her zaman müşteriden yana olduklarını söyleyenler var, gerçekten de öyleler. Sadece hurda satmaya gitsem bile çayından kahvesine kadar ısmarlayıp işinizi hallettikten sonra uğurluyorlar. Gerçekten helal olsun işini hakkıyla yapan firmalardan birisi.

Selman Aydoğdu

Merhaba, bu gün yanınıza geldim numaranızı siteden almıştım. Gerçektren de dediğiniz gibi işinizi bilerek yapıyorsunuz ve hiçbir şekilde fiyat kırıp mağdur etmiyorsunuz, teşekkürler hocam 🙂 artık sizinleyim…

Cem Eren Ekici

Hurda alımı yapıyorlar ve en önemlisi ederinde alıyorlar, hiçbir sorun yaşamadım gayet memnunum. Ayrıca çok güler yüzlü ve kibar insanlar her biri 😊

Melissa Kabasakal

Aylardır burası ile çalışıyorum ve gerçekten çok güleryüzlü ve samimi insanlar. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz ve kalite hizmet alabileceğiniz bir yer. İşini hakkıyla yapan sayılı firmalardan. Çok teşekkürler tekrardan 🙂

Melissa Kabasakal

Aylardır burası ile çalışıyorum gerçekten çok samimi ve içten insanlar. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir yer. Bu alanda aldığım en kaliteli hizmetti kendilerine çok çok teşekkür ederim tekrardan ☺

Samet altintop

İstanbulda hurdacı deyince akla ilk gelen yer diyebilirim çok memnun kaldık hizmet kalitesinden

Samet Altıntop

Kanit asagidaki yorumu icermelidir.
İstanbulda hurdacı deyince akla ilk gelen yer diyebilirim. Çok memnun kaldım hizmet kalitesinden tavsiye ederim.

Serkan abdioğlu

Sarı bakır tel alımı yapıyorlar ilk başta arayıp bilgi aldım çok sıcak yanaştılar sonra ise değerinde alım yaptılar.

Yorum Yazın

Eposta adresiniz yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *