Adrese Gelen Hurdacı

Adrese Gelen Hurdacı

Satmak istediğiniz tüm hurdaları için adet/kilo farkı olmaksızın İstanbul genelinde hizmet veriyoruz. Adrese gelen hurdacı olarak satış yapmak istediğinizi bizlere bildirerek hemen satın alma işlemleri gerçekleştirilmektedir. Hurda demir bakır şirketi olarak İstanbul da 30 yılı aşkındır sektör deneyimi ile her çeşit hurdada satın alma işlemleri gerçekleştiriyoruz. Elinizdeki hurdaları en yüksek fiyatlar ile satmak istiyorsanız değerinde kg fiyatları veren Emre metal firmamız ile hemen bağlantı kurabilirsiniz.

İstanbul genelindeki tüm bölgelere hizmet veren hurdacı olarak, adresinize gelerek hurdalarınızı alıyoruz. Hem çevrenin korunmasına katkıda bulunmak hem de geri dönüşüm süreçlerini desteklemek amacıyla hizmetlerimizi sunuyoruz. İster evinizdeki hurdalardan kurtulmak isteyin, ister işletmenizde bir temizlik veya yenileme sürecinde olsun, hurdalarınızı toplamak için profesyonel bir ekibe ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz.

Adresten Hurda Alan Firma

Emre metal firmamız adresten hurda alan firma olarak faaliyet göstermekte ve İstanbul genelinde onlarca saha ekiplerimiz ile sizlere dakikalar içerisinde ulaşım sağlıyoruz. Aşağıdaki adımları takip ederiz:

 1. İletişim

Adrese gelen hurdacı, sizinle iletişime geçmek için çeşitli kanallar sunuyoruz. İnternet sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurabilir, telefon veya WhatsApp aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

 1. Hurdaların İncelenmesi

İletişim kurduktan sonra, hurdalarınızın ne tür malzemelerden oluştuğunu ve miktarını öğrenmek için adresinize geliriz. Hurdalarınızı yerinde inceleyerek, geri dönüştürülebilir malzemelerin ayrıştırılması ve değerlendirilmesi için gerekli önlemleri alırız.

 1. Fiyatlandırma

Hurdalarınızın türüne, miktarına ve geri dönüşüm potansiyeline göre, adil bir fiyatlandırma yaparız. Bu fiyat teklifini size sunarak, karşılıklı olarak anlaştığımızda işleme devam ederiz.

 1. Hurdaların Toplanması

Anlaşma sağlandıktan sonra, en uygun gün ve saatte adresinize gelerek hurdalarınızı toplarız. Profesyonel ekibimiz, hurdalarınızı hızlı ve pratik bir şekilde toplar ve taşır.

 1. Geri Dönüşüm Süreci

Hurdalarınız, geri dönüşüm sürecine dahil edilir. Geri dönüştürülebilir malzemeler ayrıştırılır ve doğru şekilde değerlendirilir. Bu sayede, doğal kaynakların israfını önler, çevre kirliliğinin önüne geçer ve doğaya katkı sağlarız.

Adresten Hurda Alan Firma

Adresten Alınan Hurdalar

Adrese gelen hurdacı birimlerimiz doğru fiyatlandırma, hızlı ve pratik hizmet, çevre dostu yaklaşım ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. İstanbul genelindeki tüm bölgelere hizmet veriyoruz. Hurdalarınızı çevreye zarar vermeden, doğru şekilde değerlendiriyor ve geri dönüşüm süreçlerine dahil ediyoruz. Hurdalarınızdan kurtulmak ve doğayı korumak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz tüm hurdalar için Emre metal firmamızı arayın hemen aynı gün adresinizden dakikalar içerisinde alım gerçekleştirelim.

Adrese gelen hurdacı, birçok farklı hurdayı topluyoruz. Bunlar arasında:

 • Metal hurda
 • Plastik hurda
 • Kablo hurda
 • Sarı hurda
 • Cam hurda
 • Kâğıt ve karton hurda
 • Elektronik hurda
 • İnşaat hurda
 • Mobilya ve ev eşyası hurda
 • Araba hurdası
 • Beyaz eşya hurdası

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir