Ataşehir Hurdacı

Hurda türü ve çeşitlerine göre piyasa koşullarında en iyi fiyatı bölgenizde biz veriyoruz. Ataşehir hurdacı gereken durumlarda semtinizdeki hazır ekibimize ulaşabilirsiniz. Bakır, Kablo, Demir, Alüminyum ve diğer tüm hurda metal türlerinde alım yapmaktayız. Hurdalar için değer tespitini yerinizde sizlerin gözü önünde yapıyoruz. Şayet kararınız satma yönünde ise nakit ödeme yapıyoruz. Hurda satmak yada hurda almak için firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir ve hemen hızlı destek alabilirsiniz.

Ataşehir Hurda Alım Satım

1995’lı yıllarda kurulan firmamız 2023 yılına geldiğimiz şu ana kadar aralıksız hurda alım satım hizmeti vermektedir. Hurda, alüminyum, çinko, krom, kablo, kağıt, plastik, sarı, bakir, kablo gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetinide sağlamaktadır.

Tabela sökme, Bina dış cephe sökme, makina sökme, hurda  sökme, eski hurdaları sökme, alüminyum dış cephe sökümü işlerinizde bizleri arayıp hurda karşılığı yada belirli bir ücret dahilinde hizmet alabilirsiniz. Ataşehir hurdacı için geniş ekip sayımız ve tecrübemizle eksiksiz ve sorunsuz hizmet sağlıyoruz.

✅ Ataşehir Soyma Bakır Hurda : 155,00₺/Kg
✅ Ataşehir Lama Bakır Hurdası : 156,50₺/Kg
✅ Ataşehir Antigron Kırma Bakır Hurdası : 155,50₺/Kg
✅ Ataşehir Ttr Kırma Bakır Hurdası : 155,00₺/Kg
✅ Ataşehir Boyalı Boru Bakır Hurda: 144,50₺/Kg
✅ Ataşehir Karışık Kırma Bakır Hurda : 141,50₺/Kg
✅ Ataşehir Kırkambar Bakır Hurda : 140,00₺/Kg
✅ Ataşehir Bakır Bronz Talaşı Hurdası : 112,50₺/Kg
✅ Ataşehir Bakır Sarı Çubuk Parça Hurdası : 96,50₺/Kg
✅ Ataşehir Bakır Sarı Çubuk Talaş Hurdası : 95,00₺/Kg
✅ Ataşehir Sarı Bakır Talaşı Hurda : 90,80₺/Kg
✅ Ataşehir Bakır Sarı Kırkambar Hurda : 90,00₺/Kg
✅ Ataşehir Alaşımlı Bakır Sarı Talaş : 77,50₺/Kg

Ataşehir Bakır Hurda

Ataşehir hurdacı olarak bölgemizde tüm mahallelerde yaz kış aralıksız çalışmaktayız. Değeri hem satıcı hemde alıcısı için oldukça yüksek olan Bakırı sizleri yanıltmadan en iyi değerlerle alıyoruz. 50 kilodan başlayıp 100KG, 1 ton veya daha yüksek tüm hacimlerdeki bakır hurdalarınızı nakit almaktayız.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız. Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin de kazanmanızı sağlayacaktır.

Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.  Hurdacı firmamız geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktadır. Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır. Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Ataşehirde Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

ataşehir sarı hurda

Sarı Hurda Alımı Ataşehir

Sarı hurdalar diğer bir çok hurda türüne göre çok daha kıymetlidir. Bu nedenle sarı hurdanızı kesinlikle değerlendirmeniz gerekir. Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir. Ataşehir Hurdacı  olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız. Hurda ve hurda çeşitleri konusunda İstanbul hurdacı olarak güven duyulan bir hizmet sunuyoruz.

Hurda Grupları : Demir, Bakır, Çelik, Çinko, Krom, Kablo, Paslanmaz, Kağıt, Plastik, Makina Hurdaları, Pet, Kurşun, Yer altı kabloları, pat kabloları, antikrom, yanmaz kablo, enya kablo gibi tüm hurdaları satın almaktayız. Ayrıca kablo gruplarında 3×10 kablo, 4×16 kablo gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyatları değişmektedir. Kablo alan hurdacı firmamız her türlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır hurdası madeni degeri yüksek olan piyasada en çok kullanılan bir madeni bakır kablo çeşididir.

Ataşehir Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir. Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır.

ataşehir hurda anakart

1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır.

İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

Her türlü hurda alım satım yapan en güvenilir ,firmalardan biri olan hurda firmamız, en yüksek ve kaliteli bir hizmet için bizimle iletişime geçin.

Ataşehir hurdacı olarak Ataşehir’de trafik sorunu yok diyebilecek kadar az ,ulaşımı kolay istenilen yere en fazla 30 dakikaya ulaşılabilirsiniz, Ataşehir hurda alim satım konusunda, bizi aramadan hurdalarınızı değerlendiremezseniz, bizi arayın hurdalarınızın degerini öğrenin Ataşehir hurdacı olarak bize istediğiniz saat ulaşabileceğiniz 0533 211 18 50 – 0534 056 61 12

Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara, palet, osb, pleymut, lastik, cam, kumaş türü hurdalarınızı ikinci el olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.

Ataşehir Hurda Fiyatları 2023

Günümüz ekonomik hayatında sürekli değişken olan hurda fiyatları ile karşılaşmanız mümkündür. Bu sebeple mutlaka satış yapmadan önce bir kaç firmadan fiyat almanız faydanıza olacaktır. Emre Hurda Demir Bakır firması olarak bizi aramanız halinde telefonda dahi sizlere en güncel 2023 hurda fiyatlarını iletmekteyiz.

Bölgenizin hurdacısı olarak ara vermeden yılın her günü çalışmaktayız. Size yakınız ve beklemeden hurda satışını kolaylıkla yapabilirsiniz, Ataşehir hurdacı olarak kesim, sokum, kırma, çatı teras temizleme, bodrum temizleme, gibi bir çok hizmet vermekteyiz.  Hurdacı firması olarak olarak madeni hurdalarınızı bizimle degerlendirin madeni hurda çeşitleri alüminyum ,sarı, kablo , bakır kurşun çinko ,nikel lehim ,kalay , soyma bakır, kırma bakır, gümüş ,gibi daha sayamadım birçok madeni hurda var.

Ataşehir Plastik Hurdası

Bu tür hurdaların  plastik, naylon, kimyasal atıkların doğada kaybolma çürümesi 100 yılları bulabiliyor. Bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetmektedir. Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayvanlarınında doga yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol açarak bir katliam yapılmaktadır.

Ataşehir Hurda Kablo

Ataşehir hurda bakır 0533 211 18 50
Ataşehir hurdacı bakır

Hurda kablo alım satım yapan hurdacılar olarak en yüksek fiyatlara hurda kablo alım yapılmaktadır. Her türlü kablo alım satım yapılır. Kablo değerini bakırdan hesaplanarak kablonun fiyatı öyle belirlenir. kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamız her türlü kablo alım satım yapmaktayız. Güncel fiyatlar için bizi arayın.

Kablo bakır alan hurdacılar olarak her türlü kablo bakır alım satım yapan hurdacı firmamız günlük kablo bakır fiyatları yükselmekte olup kablolarınızı yok pasına satmayın. En yakın Ataşehir hurdacı hizmeti için bize ulaşın.

kayışdağı hurdacı
Ataşehir Hurdacı

Kayışdağı Hurdacı

Deneyimli profesyonel ekiplerimizle hurda söküm, kırım alım satım için Kayışdağı hurdacı hizmeti sağlamaktayız. Her çeşit hurda türlerinde kilosu ne olursa olsun alım yapıyoruz. Hurda satmak

Devamını Oku »
içerenköy hurdacı
Ataşehir Hurdacı

İçerenköy Hurdacı

Hurda satmak için fazla beklemenize gerek yok. İçerenköy hurdacı için her gün bölgede aktif olarak çalışıyoruz. Hurda alım satım için deneyimli ekiplerimizle müşterilerimize hızlı ve

Devamını Oku »
örnek hurdacı
Ataşehir Hurdacı

Örnek Hurdacı

Kilo ayrımı yapmaksızın Örnek hurdacı olarak tüm çeşitlerde ve madenlerde alım yapıyoruz. Ataşehir hurdacı ekibimiz bölgemizdeki tüm mahalle ve semtlerde sizlere aynı gün ulaşmakta ve

Devamını Oku »
Çengelköy hurda bakır sarı kablo alınır
Ataşehir Hurdacı

Kayışdağı Kablo bakır

Kayışdağı Kablo bakır Kayışdağı Mahallesi hurdacı en güncel fiyatlar ile hurdalarınızı adresinizden teslim almaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli

Devamını Oku »

Hurdacı İstanbul

İstanbul bölge hurdacı firması olarak sizlere her semtte hizmet veriyoruz. Bakır, Demir, Alüminyum hurdası, sarı hurda, kablo hurdası ve diğer tüm hurda çeşitlerinde alım yapıyoruz.

Hurdacı Çağır

Adrese hurdacı hizmetimiz her ilçe ve semtte bulunmaktadır. Hemen arayın hurdacı kapınıza bir kaç dakika içinde gelsin.
444 10 69
Telefon EtWhatsApp Yaz