hurda demir fiyatları 2019

Hurda Demir Fiyatları 2019

İstanbul hurda fiyatları 2019 alım listemiz yayınlanmıştır. Kasım Aralık ayına ait hurda fiyatları KG başına listesidir. Yinede alinizde bulunan toplu hurdalar için bizleri arayarak size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Hurdacı hizmetlerimizde en çok demir ürünlerinde bizlere talep gelmektedir. şehrimizde ve doğada en çok bulunan madenlerin başında gelen demir için firmamız her kiloda alım yapmaktadır.

Demir Hurdası Fiyatları

Her hurda firması her kiloda alım yapmayabilir yada çok düşük bedeller teklif edebilir. İstanbul hurdacı olarak firmamız sizlere en gerçekçi fiyatlarla kilogramı ne olursa olsun alım yapmaktadır. Dkp demir, toplama demir hurdası, teneke hurdası, demir talaşı, inşaat yıkım demir hurdaları, demir çubuk hurdları ve tufan hurdası alımlarını her kiloda yapıyoruz. Hurda demir fiyatları 2019 için soru görüş ve merak ettikleriniz için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Hurda Türü KG/Fiyat
DKP Hurda Demir 1,65₺/Kg
Toplama Hurda 1,00₺/Kg
Teneke Hurdası 0,50₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası 1,20₺/Kg
Pik Demir Talaş Hurda 1,18₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası 1,15₺/Kg
İnşaat Demir Çubuk Hurda 1,65₺/Kg
Tufal Hurdası 0,04₺/Kg

demir hurda kg fiyatı

Demir hurda kg fiyatı

Demir hurda kg fiyatı yıl içinde aynı seviyede kalmaz. Sürekli değişebilen bir birim kg fiyatları bulunmaktadır. Bu nedenle üst kısımda yayımlamış olduğumuz hurda demir fiyatları 2019 listesi Kasım Aralık ayları için olup diğer ay ve zamanlar için mutlaka ekibimize ulaşmanız önerilmektedir. Her ne kadar ufak farklar oluşuyor olsa da yüklü kilogramlarda fiyatlar arasındaki fark büyük olmaktadır.

istanbul demir hurda fiyatı

İstanbul Demir Hurda Fiyat

Yine listemiz hurda demir fiyatları 2019 sadece İstanbul için geçerlidir. Diğer şehirlerden sadece proje bazlı alım yapmaktayız. İstanbul dışından ufak kilolarda alım yapamamaktayız. Kartal hurdacı, Maltepe Hurdacı, Ataşehir Hurdacı, Ümraniye hurdacı başta olmak üzere İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamında her gün hizmet vermekteyiz. Fiyatların belirlenmesi için elinizdeki tüm kiloların tarafımızdan bilinmesi gerekmektedir. Yada sizler kendi imkanlarınız ile hurdalarınızı tartabilir ve bizlere bidirebilirsiniz.

Demir Hurda Fiyat Teklifi 2019

Yazımız içinde belirttiğimiz gibi standart fiyat listemiz dışında yoğun ve toptan hurdalarınız için bizlerden özel fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Firmamız İstanbul içinde bir çok fabrika, atölye, imalathane ve işyerinin anlaşmalı hurdacı hizmetlerini karşılamaktadır. Sizlerde bir kere bizimle çalıştıktan sonra tüm hurda işlerinizde daimi hizmet için bizi bulacaksınız. Hurda demir fiyatları 2019 listemiz hakkında tüm sorularınızı mutlaka bizlere iletiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir