hurda çeşitleri ve fiyatları

Hurda Çeşitleri ve Fiyatları

İstanbul da Hurda çeşitleri ve fiyatları değişkenliği firmadan firmaya farklılık gösterdiği gibi, alım – satım yaparken miktarının da önemi büyüktür. Hurdalar hammaddesine göre çeşitlilik gösterir. Bunlar arasında, demir, bakır, alüminyum, kablo, kağıt, plastik, sarı hurda, kurşun, çinko, akü ve kalay bulunur. İstanbul hurda alanlar olarak tüm müşterilerimize yılın her günü hizmet veriyoruz.

En çok rağbet gören hurda çeşitleri ve fiyatları

Demir çeşitleri: Dkp demir, ekstra demir, toplama demir, demir talaşı, teneke, inşaat yıkım ve demir çubuklarıdır. Bakır çeşitleri: soyma bakır, lama bakır, kırkambar bakır, külçe bakır, temiz kırma ve kızıl talaştır. Beyaz levha, profil çıkma, beyaz imalat profil ve kompozit ise bazı alüminyum hurda çeşitleridir.

Demir hurda alış fiyatı; DKP demir 1,65 ₺/kg, toplama hurda 1,00 ₺/kg, teneke hurda 0,50 ₺/kg, demir talaş hurda 1,20 ₺/kg, inşaat hurdası 1,18 ₺/kg, inşaat demir çubuk hurdası 1,15 ₺/kg, tufal hurda 0,04 ₺/kg’dır.

Bakır hurda alış fiyatı; soyma ve lama bakır hurdası 40,00 ₺/kg, kırkambar ve külçe hurdası 36,00 ₺/kg, granür bakır hurdası 30,00 ₺/kg, kızıl talaş hurdası 26,00 ₺/kg’dır.

Alüminyum hurda alış fiyatları; alüminyum hurda tel 10 ₺/kg, matbaa hurdası, jant ve ara iş hurda 8,50 ₺/kg, sert kartel ve kutu hurdası 7,50 ₺/kg, çelikli tel hurdası 5,50 ₺/kg, bakır petekler 12,50 ₺/kg, tas tabak ve profil hurdaları 8 ₺/kg’dir.

Kağıt hurda alış fiyatı; 1. Hamur beyaz hurda 0,50 ₺/kg, kağıt hurdaları 0,30 ₺/kg, okul ve A4 hurdalar 0,60 ₺/kg’dir.

Plastik hurda alış fiyatları; polipropilen möblen ve beyaz naylon hurda 1,90 ₺/kg, pet şişe ve pileksi 0,50 ₺/kg’dır.

Hurda Fiyat Teklifi

Hurda çeşitleri ve fiyatları genelde stabil kalan bir değer değildir. Sürekli değişiklik gösterebilmektedir. Yüksek kilolardaki hurda satışlarında güncel fiyatlardan teklif istemeniz gerekmektedir.

Eğer atılacak hurda eşyalarınız var ise hemen kaliteli bir hurdacı firma olan “Hurdademirbakir.com” web sitemizden bize ulaşın, hurdalarınızı toplayalım.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir