hurda demir alımı

Hurda Demir Alımı

Hurda demir alımı yapan hurdacı, demirin kilosuna cinsine ve çeşidine göre fiyat biçmektedirler. En çok ticareti yapılan hurda çeşitlerinin başında gelmektedir. Özellikle inşaat ve şantiyelerde, yıkımı yapılacak ya da yapılmış olan yapılarda hurda demir oldukça fazla ortaya çıkmaktadır. İstanbul hurdacı firmamız satmak istediğiniz her tür özellikteki demir hurdasını sizlerden nakit olarak satın almaktadır.

İstanbul Hurda Demir Alımı

Hurda demir fiyatları genellikle kilo cinsinden alınır. Toplu alım ve satımlarda fiyatlar artış gösterebilir. İlden ile ve firmadan firmaya ürünün değeri artabilir ya da azalabilir. Genellikle pazarlık yöntemi ile ortak bir fiyat oluşur. Hurdacılar İstanbul’un çeşitli bölgelerinde hurda demir alımı hizmeti vermektedir.
Demirin kalitesine ve cinsine göre hurda demir alım fiyatı; DKP demir fiyatı 1,65 ₺/kg, toplama hurda demir fiyatı 1,00 ₺/kg, teneke hurda demir fiyatı 0,50 ₺/kg, demir talaş hurda fiyatı 1,20 ₺/kg, demir talaşı hurda fiyatı 1,30 ₺/kg, pik talaşı hurda demir fiyatı 1,20 ₺/kg, inşaat hurdası fiyatı 1,18 ₺/kg, inşaat demir çubuk hurdası fiyatı 1,15 ₺/kg, tufal hurda demir fiyatı 0,04 ₺/kg’dır.

İstanbul hurda demir ve diğer tüm madenlerde alım yapan firmamız gezici mobil ekipleri ile haftanın 7 günü alım yapmaktadır. Elinizde bulunan demir hurdasının kilosu her ne olursa olsun alım yapabilmekteyiz. Hurda alanlar olarak en iyi fiyat teklifini veriyoruz.

Hurda Demir Alım Fiyatları

Hurda demirler kalitesine göre alış fiyatları; 430 kalite paslanmaz hurda demir fiyatı 2,400 ₺/kg, 201 kalite paslanmaz hurda demir fiyatı 2,400 ₺/kg, 304 kalite krom talaşı paslanmaz hurda demir fiyatı 4,500 ₺/kg, 316 kalite hurda demir alış fiyatı 6,700 ₺/kg ve nikel hurda demir alış fiyatı ise 28,000 ₺/kg’dir.

Eğer hurda eşyalarınızın toplanması için bir firma arıyorsanız “Hurdademirbakir.com” web sitemizden bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir