örnek hurdacı

Örnek Hurdacı

Kilo ayrımı yapmaksızın Örnek hurdacı olarak tüm çeşitlerde ve madenlerde alım yapıyoruz. Ataşehir hurdacı ekibimiz bölgemizdeki tüm mahalle ve semtlerde sizlere aynı gün ulaşmakta ve en iyi fiyatlarla hurda alımı yapmaktadır. Bakır hurdaları, sarı hurdalar ve kablo hurdaları için piyasanın üzerinde birim kilogram fiyatları teklifi vermekteyiz. Elinizdeki tüm hurdalar için mutlaka bizlere ulaşıp fiyat teklifi almayı unutmayınız.

Örnek Hurda Alan Yerler

2020 senesini yaşadığımız şu dönemlerde artık sokaklarda dolaşan hurdacı bulmak pek kolay değildir. İstanbul hurdacılarının bir çoğu artık merkezden hareket etmekte ve telefon ile adrese yönelmektedir. Örnek hurdacı için bizlerde müşterilerimizden gelen hurda alım ve satım taleplerinde aynı gün içinde vereceğiniz adrese ulaşmakta ve alım yapmaktayız. Tam donanımlı araçlarımızla yerinize geliyor, hurda tartımı yapıyor ve nakit ödeme yaparak hurdaları alıyoruz.

örnek hurdacı

Hurdacı için beklemeye ve sokakta yol gözlemeye gerek yok. Piyasanın %20-30 altında fiyatlarla hurdalarınızı satmayada gerek yok. En iyi fiyatlar, nitelikli ve müşteri memnuniyeti yüksek hurda alım ve hurda satış için bizlere ulaşınız.

Örnek Hurda Alanlar

İstanbul hurda firmamız Demir, Bakır, Çelik, Çinko, Krom, Kablo, Paslanmaz, Kağıt, Plastik, Makina Hurdaları, Pet, Kurşun, Yer altı kabloları, pat kabloları, antikrom, yanmaz kablo, enya kablo ve diğer tüm hurda çeşitleri için alım yapmaktadır.

Örnek hurdacı için haftanın 7 iş günü çalışıyoruz. Bizleri aradığınızda size en yakın hurdacı ekibimizi hemen adresinize yönlendirmekteyiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir