hurdacı telefonu

Hurdacı Telefonu

Acil Hurda satmak istiyorsanız telefon numaramızdan şimdi bizi arayın. Hurdacı telefonu 0533 211 18 50 olup haftanın tüm günleri ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı, kablo hurdası, sarı hurda ve diğer tüm madenlerde hurdacı telefonumuzdan bize ulaşın.

Hurdacıya ulaşmak için yol gözlemenize gerek yok. Artık sizlerden gelecek telefon ile adrese geliyoruz. Satmak istediğiniz hurdaların kilosu ve tonajı ne olursa olsun adrese hizmet veriyoruz. Bana en yakın hurdacı kim diyorsanız firmamıza ulaşın.

istanbul hurdacı telefonu

İstanbul Hurdacı Telefonu

Hurdacı firmamız istanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe, semt ve mahallelerinden hurda alım ve satımı yapmaktadır. Gitmediğimiz hiç bir bölge bulunmamaktadır. Gezici halde hurda arabalarımız günün her saatinde sizlere ulaşır. Tek yapmanız gereken hurdacı çağırmak için 0533 211 18 50 telefondan bizleri aramanızdır.

Hurdacı ekibimizin ortalama vereceğiniz adrese ulaşım süresi 20-30 dakika aralığındadır. Evdeki hurdalar, sanayi hurdaları, atölye hurdası, fabrika hurdası, talaş hurdaları dahil tümünde alımlarımız bulunmaktadır.

anadolu yakası hurdacı telefonu

Anadolu Yakası Hurdacı Telefonu

Yaygın hizmet ağımızla istanbul Anadolu yakasında profesyonel hurdacı hizmeti veren firmayız. Ekip sayımız oldukça fazladır. Her gelen hurda satış talebine hemen dönüş yapıyoruz. Tuzla, Pendik, Kartal, Sultanbeyli, Samandıra, Sancaktepe, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz ve Şile dahil her bölgeye gidiyoruz.

Güncel hurda fiyatlarını sitemiz içinde bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrım yapmadan piyasa koşulları göz önünde bulundurularak en iyi fiyatları müşterilerimize veriyoruz. Hurda satmak için sizlere garantili hizmet sağlıyoruz. Yanıltmadan, kandırmadan ve firma güvencesi ile hizmet alın.

Anadolu yakasından adresinize hurdacı çağırmak için 0533 211 18 50 çağrı merkezimizi arayıp adres bildirimi yapınız. Firmamız Emre Metal tüm hurda alımlarında nakit ödeme yapmakta ve yerinde tartım işlemi yapmaktadır. Bölgede sizlere en yakındaki hurda alanlar firmasıyız.

avrupa yakası hurdacı telefonu

Avrupa Yakası Hurdacı Telefonu

Özel tahsis ettiğimiz hurdacı araçlarımız Avrupa yakasında her ilçede görev yapmaktadır. Hurda alımı için Beyoğlu, Beşiktaş, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane ve Şişli bölgeleri için ayrı hurdacı ekiplerimiz adrese gelmektedir. Bunun dışında kalan Bayrampaşa, Zeytinburnu, Bakırköy, Güngören, Bağcılar, Bahçelievler, Esenler, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Başakşehir, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü ve Çatalca dahil hizmetimiz vardır.

Avrupa yakasından hurdacı taleplerinizi 0533 211 18 50 nolu hurdacı telefonu üzerinden bizlere ulaşarak iletiniz.

Adrese Hurdacı Çağırın

Hurdaları satmak ve elden çıkarmak için hurdacı beklemeye gerek yok. İşletmemiz müşterilerine çağrı üzerine istediği saatlerde ulaşmaktadır. Bulunduğunuz bölgede en yakın hurdacılar size ulaşsın istiyorsanız bizimle tanışın.

Satın Aldığımız Hurdalar

  • Bakır hurdası
  • Demir hurdası
  • Alüminyum hurdası
  • Kablo hurdaları
  • Sarı hurdalar
  • Krom hurda çeşitleri
  • Çelik hurdalar
  • Nikel hurda
  • Ahşap makara hurdası

Listede yer alan hurdalar dışında bahsetmediğimiz diğer tüm hurdalar için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Mobil hurdacı servimiz kilosuna bakmadan konumunuza gelecek, yerinizde özel teknolojik tartım cihazları ile hurdalarınızın kilo tespitini yapacaktır.

Kilosu tespit edilen tüm hurdalar için sizlere en iyi hurda fiyatları verilecek olup kabule etmeniz halinde kendi araçlarımızla adresten alım sağlanacaktır.

Hurdacı Çağrı Merkezi

Hurda alım satım hizmetlerinde ara vermeden çalışıyoruz. Vardiya sistemine tabi firma alt yapımızla İstanbul içinde en aktif hurda firması bizleriz. İş yeri hurdaları, evden hurda alımı ve tüm endüstri hurdalarınıza talibiz.

Hurda söküm işlerinizde, inşaat hurdaları içinde bizden hizmet alabilmektesiniz. Firmamız bir çok inşaat projesinde yer almıştır. İnşaat öncesinde hurda sökümü gerekiyorsa yada molozlar yığınlarından hurda ayrıştırılması gerekiyorsa deneyimli yetkin personellerimizle çalışıyoruz. İş güvenliği kurallarına uygun ve tüm standartları fima bünyemizde barındırmaktayız.

İstanbul hurdacı telefonu 0533 211 18 50 her tür hurda taleplerinizde sizlere en kısa sürede çözümler üretecektir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir