Soyma Bakır Fiyatı

Soyma Bakır Fiyatı

Güncel Soyma bakır hurda fiyatı 72 TL ile 80TL arasında değişir. Hurdanın niteliği, mevcut kullanılabilir durumu, kilo miktarı fiyatlarda değişkenliğe neden olur. Soyma bakır bilindiği üzere kabloların soyulup ayrıştırılması ile ortaya çıkan bakır tellerdir. Bakır hurda çeşitlerinin arasında en yüksekli olanlarından biri soyma bakırdır. Kablo hurdası denildiğinde kablo ile birlikte hurdacıya satılırken soyma bakırda ise sadece bakır tellerin satım işlemi yapılır.

Emre Metal olarak İstanbul içinde her oktadan soyma bakır alımı yapıyoruz. Şehir dışından ise yüksek tonajlarda satışlarda hurda alımı yapıyoruz.

Soyma bakır hurdası nedir?

Binalarda, fabrikalarda, ev aletlerinde, elektronik eşyalarda, tüm elektrik tesisatlarında kullanılan tesisat kablolarının soyulması ile ortaya çıkan bakır tellerin tümüne soyma bakır denir. Artık kullanımı mümkün olmayan ve işlevini yitiren bu teller hurdacılara en iyi fiyatla satılabilir. Bakır maden özelliği itibari ile yeniden çıkarımı zor ve maliyetli bir madde olması nedeni ile hurdaları her zaman değerlidir. Geri dönüşüm sayesinde tekrar hammadde olarak kullanımı müsaittir. Bu sebeple yeniden çıkarılması yerine hurda olarak tekrar geri dönüşüme alınması daha ekonomik bir çözümdür.

Soyma bakır hurdası nedir?

2021 yılı Ağustos - Eylül ayı ortalama kilo fiyatı 75 TL civarındadır. Az kilolardaki 1 TL'lik fark önemsemesede yüksek kilolardaki soyma barlarda kuruşluk farklar bile önemsenir. Bu nedenle satmak istediğiniz soyma bakır için en iyi fiyatı veriyor. Mobil gezici hurdacı aracımız gün içinde her bölgeye uğramaktadır. Yerinizde sizleri ziyaret ederek hurdalarınızı inceliyor, tartıyor ve fiyat veriyoruz. En iyi fiyatlarla bakır soyma hurdalarınızı alırız. Nakit değerinde ödeme yaparız.

Soyma Bakırın kilosu kaç?

 

00
Soyma Bakır Fiyatı

Soyma bakırın kilosu ne kadar 2021

2021 yılı Soyma bakır hurda fiyatı 72₺ ile 80₺ arasında değişen fiyatlarla hurdacılar tarafından alınmaktadır. Firmamız hurdacı ekipleri tüm çeşit soyma bakırlar için alım yapmaktadır. Fiyatların kilo bazında netleşmesi için soyma bakırın yerinde görülmesi ve niteliğinin anlaşması gerekmektedir. Kablo artıklarından arındırılması olması gerekir. Tümüyle hurdanın içinde soyma bakır bulunması gereklidir. Fotoğraf göndermek yada kendiniz tartım miktarını bildirerek bizden fiyat alabilirsiniz ancak son nihai kilo fiyatı için doğru tarım ve keşif gereklidir.

Soyma bakırın kilosu ne kadar 2021

Soyma Bakırın kilosu kaç para?

Soyma bakır hurdalarında firmalar arasında ciddi fiyat farkları oluşabilir. Bu nedenle tek bir hurdacı yerinde birden fazla hurdacıdan fiyat teklifi almanız tavsiye edilmektedir. Hurda firmamız web sitemizden fiyat duyusunda bulunmaktadır ancak bazen güncelleme konsunda geç kalınabiliyor. Soyma bakır fiyatı için mutlaka bir kaç dakikanıza ayırarak uzmanımızla görüşünüz Elinizde bulunan ve satmayı düşündüğünüz hurdalar için en iyi fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Soyma bakırın kilosu kaç para sorunu için hurdayı görmeden vereceğimiz fiyat 72 TL den başlar. Hurdanın görünmesi ve niteliğinin anlaşılması ile birlikte fiyatları değişir. Satılacak soyma bakırın kaç kilo olduda önemlidir.

Soyma Bakırın kilosu kaç para?

Soyulmuş Bakır Hurdacısı

Soyulmuş bakır fiyatları için en yüksek teklifi veriyoruz. Elektrik tesisatlarından, fabrikalardan, elektronik eşya kabloları ve her tür soyma bakır için bize satış yapabilirsiniz. Bir çok değerli hurda ürünü için acil alım yapıyoruz. Bakır hurdalar biz dahil her hurdacı için değerli madenlerdir. Bakır teller dün olduğu gibi bugünde değerlidir. Soyulmuş bakır geri dönüşüm ve hammadde içinde son derece gereklidir. Soyulmuş bakırları kesinlikle bekletmeyin, atıl halde bırakmayın hemen satın. Sizlere elinizdeki hurdanın türüne göre en iyi fiyatları verebilir.

Piyasaya göre yüksek olan 80 ₺'yi bulan kilo fiyatları veriyoruz. Az veya çok bakılmaksızın tüm soyma bakırları hemen yerinizden alıyoruz.

En Yakın Soyma Bakır Hurdacısı

Hurdalarınızı satmak için hurdacının sokağınıdan geçmesini beklemenize gerek yok. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinden soyma bakır alımı yapıyoruz. Size en yakın hurdacı firmasıyız. Yerinizden kalmadan bizi arayın hemen gelelim. Tüm hurda alımlarında müşterilerimize değeri neyse yerinde nakit ödeme sağlıyoruz. Ucuza kapatmıyor değerinin üstünde fiyat veriyoruz. Tartım işlemini yüksek teknolojik tartım cihazları ile en hassas şekilde yapıyoruz. Sizleri mağdur etmeden iki taraflı kazan sunuyoruz.

Soyma Bakır Fiyatı ve diğer tüm hurda tülerinde bilgi için bizi arayınız. Sitemizdeki tüm bilgiler firmamıza ait olup eksik kalınan konular için telefon açınız. Bireysel hurda satmak isteyen yada kurumsal hurda çözümleri için bize mutlaka ulaşın.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir