taksim hurdacı

Taksim Hurdacı

Yapılasal hurdaları, sanayi ve evsel hurdaların hepsini salıyoruz. Taksim hurdacı arıyor ve hemen adresinize gelecek hurdacı bakıyorsanız mutlaka firmamıza ulaşınız. İstanbul hurdacı olarak taksim bölgesi başta olmak üzere tüm semt ve bölgelerde hurda alım satım yapmaktayız. Gezici hurda hizmetleri yerine talep ve isteğe göre adresinize geliyoruz. Sizleri bekletmeden hurda kilosu ne olursa olsun satın alım yapıyoruz.

Taksim Hurda Söküm Hizmetleri

Bugüne kadar Taksim Hurdacı olarak bir çok kişi ve firmaya hurda alım hizmetini eksiksiz olarak sağladık. Hurda alım işleri dışında hurda söküm işçilik hizmetleri de vermekteyiz. İş yeri, bina, atölye, ev veya çeşitli yapılarda sökülmesi gereken hurdalar için deneyimli ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Ekiplerimizle istediğiniz gün geliyor yapınızdaki tüm söküm işlerini gerçekleştiriyoruz. Anlaşma prensibimiz ister alandan çıkacak hurdaya göre yada sizinle görüşülecek fiyat üzerinden hurda sökümü yapmaktayız.

Demir hurdalar, kalay hurdası, bakır hurdaları, çelik, her tür metal ve kablolarda alımımız bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti yüksek hizmet kalitesi, en iyi hurda fiyatları ile çalışmaktayız.

Taksim Kablo Hurda Alım

Hurda alım satım işlerimizde bir çok hurda türünde alım yapan firmamız Kablo hurdaları içinde en iyi fiyat teklifini sizlere sunmaktadır. Tüm kablo hurda türlerinde nakit ödeme yapmakta ve her kiloda alım yapmaktayız. Taksim hurdacı olarak gün içinde bizleri aramanız halinde hemen vereceğiniz adrese ulaşıyoruz. Arayın kendi aracımızla gelelim ve tüm hurdalarınızı hemen satın alalım.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir