İstanbul Hurdacı
Hızlı Hurda Alımı

Hurda Alım Satım

Hacmi ve kilosu her ne olursa olsun firmamız Hurda alım satım konusunda sizlere hizmet vermektedir. Değerine nakit ödeme yaptığımız hurda alımları ile birlikte ihtiyacınız ve talebiniz olan tüm hurda çeşitlerinde de satış yapmaktayız. Bakır hurdaları, Alüminyum hurdası, kâğıt ve karton hurdaları, plastik hurda çeşitleri, çelik hurda, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurda, imalat artığı hurdalar, talaş hurdası, tel hurda ve diğer tüm hurdalarda İstanbul hurdacı ekibi olarak alım satım sağlıyoruz.

demir hurda alım satım

Hurda Demir Alım Satım

Demir hurdaları bir çok alanda ortaya çıkabilmektedir. İnşaat ve şantiye alanları başta olmak üzere bir çok projede yoğun bir hurda demir bulunmaktadır. Elbette sadece inşaat demirleri olmayıp yangın merdiveni, bina cephe demir korkuluk sistemleri, kalorifer kazanları, inşaat demirleri ve diğer tüm demir hurdalarda hurda alım satım yapıyoruz. İstanbul içinde talebinizde aynı gün hurda yerinde bulunuyoruz. Sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizleri arayarak demir hurda alım ve satım hizmetleri talep edebilirsiniz.

bakır hurda alım satım

Bakır Hurdası Alım Satım

Bakır türü hurdalarda yine çok çeşitli sektörlerde ortaya çıkabilmektedir. Elektrik ve enerji işleri ile uğraılan sektörlerde bakır hurdalara rastlanmaktadır. Yine Çeşitli Atolye alanlarındanda bakır hurdalar ortaya çıkmaktadır. Yine kilo ve hacmine bakılmaksızın firmamız tüm bakır hurdalarda alım satım yapmaktadır. Hurdademirbakir.com sitemiz içerisinde bulunan irtibat hatlarımızdan günün her saati bizlere ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

sarı hurda alım satım

Sarı Hurda Alım Satımları

Demir ve bakır ürünlerine göre sarı hurda türleri daha kıymetli ve değerlidir. Doğal olarak birim Kg fiyataları da diğer demir ve bakır hurdalara göre yüksektir. Sarı hurda alım satım için bizler en iyi fiyat teklifini tarafınıza vermekteyiz. Satmak istediğiniz sarı hurdanın mevcut durumu ve kilosu hakkında bizlere iletin hemen en güncel 2019 hurda fiyatları listemizi tarafınıza gönderebilirsiniz. Çok yüksek kilodaki satışlarda firmamız sizlere özel fiyat teklifi verecektir.

alüminyum hurda alım satım

Alüminyum Hurda Alım Satım

Alüminyum kullanım çeşitliliği ülkemizde oldukça fazladır. Yapısal konut alanlarında yoğun bir kullanımı bulunduğu gibi sanayi alanında da çok yüksek bir kullanımı bulunmaktadır. Alüminyum profiller için bizlere genelde ayn içinde çok ciddi talep gelmektedir. Bununla birlikte Alüminyum kalıplar, matbaa alüminyum malzemeleri, tas tabak dahil bir çok hurda ürünü bulunmaktadır.

hurda alım satım

İçecek kutusu hurdaları, buzdolabı hurdaları, çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdalarınıda almaktayız. Çatı, merdiven, pencere korkuluk hurdaları, elektronik eşya hurdası, inşaat hurdaları, pvc pencere hurdaları ve hurda sınıfına giren diğer her türlü hurda alım satım işlerini yıllardır eksiksiz ve sorunsuz yapmaktayız.