tahtakale hurdacı

Tahtakale Hurdacı

Maden ve çeşitli türdeki hurdalarınızı nakit alıyoruz. Tahtakale hurdacı bakıyorsanız sizlere gün içinde bir kaç dakikada ulaşacak hurdacımızı arayabilirsiniz. İstanbul içinde yeriniz neresi olursa hemen en hızlı şekilde sizlere kendi araçlarımızla ulaşıyoruz. Satmak istediğiniz hurdalar için değerine fiyat teklifi veriyor ve nakit ödeme ile alım yapıyoruz. İstanbul hurdacı için eksiksiz ve sorunsuz hizmet istiyorsanız mutlaka ekiplerimizle çalışınız.

tahtakale hurdacı

Evsel ve sanayi hurdaları alıyoruz

Tahtakale Hurda Alan Yerler

Hurda alanlar eskiye oranla azalmakla birlikte artık daha kurumsal düzeyde hizmet almak mümkündür. Sokak sokak gezen hurdacı bulmak önceki yıllarda olduğu gibi kolay değildir. Bir çok hurdacı firması artık telefonla çağırma üzerine hizmet vermektedir. Bizlerde Tahtakale hurdacı olarak sizlerden telefon beklemekte ve çağrınız akabinde hemen yerinize gelmekteyiz. Bakır hurdacısı, demir hurdaları, kablo türü hurdalar, plastik hurda çeşitleri, sarı hurdalar ve talaş hurdaların tümünü alıyoruz.

Hurda alanlar olarak nakit ödeme yapıyoruz

2020 hurda fiyatları listemiz sitemizde askıda tutulmakta olup sürekli güncelleme yapılmaktadır. Piyasa durumuna göre değişen bir hurda fiyatları olsa da firmamız mümkün olan en iyi ve en yüksek hurda kilo fiyatları ile sizlere hizmet vermektedir.

Tahtakale En Yakın Hurdacı

Saatlerce ve günlerce beklemeye gerek yok. Tahtakale hurdacı ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz her zaman, pazar günleri de dahil omlar kaydıyla sizlere hizmet veriyor. Hurdacı alım satım ve hurda söküm işlerinizde bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Tahtakale’de sizlere en yakındaki hurdacı firmasıyız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir