hurda alan firmalar

Hurda Alan Firmalar

Hurdalarınızı satmak için firma arayışınız varsa İstanbul hurda alan firmalar arasında kurumsal düzeyde çalışan firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda, Bakır hurdalar, Plastik hurda, Alüminyum hurdaları, Kablo ve Talaş hurdası dahil tüm hurdalarınızı alıyoruz. Sizlerden gelen taleplerde aynı gün içinde adresinize geliyoruz ve hassas nitelikli tartı cihazlarımızla yerinizde tartım yapıyor ve anlaşılan rakamı nakit olarak ödüyoruz. İster az adetli yada toptan tüm hurdaları almaktayız. İstanbul hurdacı için bölgesel olarak tüm iki yakadaki ilçelerde hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Evsel Hurda Alan Firmalar

Yaşam alanlarında bir çok hurda zamanla ortaya çıkabilmektedir. Firmamız kurumsal hizmetlerinin yanında evsel hurdalar içinde müşterilerine nitelikli hizmetler sunmaktadır. Tadilat, Yenileme, Yıkım nedeni ile çıkabilecek tüm evsel hurdalarda hurda alan firmalar olarak sizlere hemen hurdacı göndermekteyiz. Kilogramına bakılmaksızın tüm hurda türlerinde ve kilolarında bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmamızdan ücretsiz keşif ve yerinde tespit hizmetlerini isteyebilirsiniz. Adresinize gelecek olan uzman personelimiz tüm gerekli tüm işlemleri yapacak olup ayrıca fiyat teklifimizi iletecektir. Sizinde kabulunuz sonrasında nakit ödeme yapılıp tüm hurdalar kendi araçlarımızla alınacaktır.

İstanbul hurda alan firmalar

Sanayi Hurdaları Alan Firmalar

Ev ve yaşam alanlarındaki hurdalar dışında firmamız sanayi hurdalarınızıda en yüksek fiyatlarla alım yapmaktadır. Firmamız İstanbul içinde bir çok firmanın ve işyerinin düzenli olarak hurdalarını alım yapmaktadır. Demir hurda, Bakır hurdaları, Alüminyum hurdaları, Sarı hurda ve talaş hurdaların tümünde alım yapıyoruz. İstanbul’da hurda alan firmalar elbette bir şekilde bulunabilmektedir ancak kurumsal ve belirli prensiplerle çalışan düzgün bir hurda firması bulmak kolay değildir.

En iyi Fiyatlarla Hurda Alıyoruz

Hurda fiyatları 2020 bilgilendirmemizde de görebileceğiniz gibi önceki yıllarda olduğu gibi 2020 yılında da sizlere en iyi hurda kilo fiyatı vermekteyiz. İnşaat hurdaları, sanayi hurdaları ve tüm evsel hurdalarda birim kilogram fiyatlarında yüksek fiyat ayrıcalığı ile hemen hurdanızı bizlere satabilirsiniz. Adresinize en yakındaki hurdacı arıyorsanız mutlaka size yakın bir huda ekibimiz vardır. Sitemizdeki iletişim numaralarından bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Hurda alan firmalar olarak haftanın 7 günü aralıksız olarak tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizlerden gelen talep ve isteklerde aynı gün içerisinde vereceğiniz konumunuza ulaşıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir