paslanmaz hurda fiyatları

Paslanmaz Hurda Fiyatları

Güncel paslanmaz hurda fiyatları listesini inceleyin. 3.50₺'den başlayan kilo fiyatları bulunan paslanmaz hurdalar kalitesine göre 25₺ bir kilo fiyatını bulan çeşitlere sahiptir. Doğru fiyatların tespiti için malzemelerin niteliğinin doğru tespiti gerekmektedir. Bu sebeple mümkün olduğu kadar uzaktan fiyat almak yerine hurdacı firmanın yerinizde malzeme cinsini görmesini ve tartım yapmasını isteyiniz.

2021 paslanmaz hurda fiyatları birim kilo için verilmiş olup tonajı yüksek hurda satışlarınız için lütfen size özel fiyat teklifi isteyiniz. Kilosu yüksek paslanmaz hurdalar için müşterilerimize daha yüksek hurda kilo fiyatları verebilmekteyiz.

2021 Paslanmaz Hurda Fiyatları

Aşağıdaki malzeme türleri ile verilmiş olan paslanmaz hurda fiyatı güncel olup yinede son değerler için yerinizde ücretsiz malzeme keşif hizmeti için bizi arayınız. Firmamız Emre Metal İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinden hurda alım satımı yapmaktadır.

Paslanmaz hurdaları diğer hurda çeşitlerine göre fiyatları daha yüksektir. Bunun genel sebebi içinde yüksek yoğunlukta nikele sahip olmasıdır diyebiliriz. Bu nikel oranı ortalamam %22 ile %25 arasındadır. Acele ile karar vererek elinizdeki hurdalarınızı yok pahasına elden çıkarmayınız. Değerini bulacak en iyi fiyatları müşterilerine 20 yıldır sunan firmamız uzmanları ile görüşmeden hurda satmayınız.

304 Paslanmaz Hurda Kilo Fiyatı
14₺
1 KG
304 Paslanmaz Talaş Hurda Kilo Fiyatı
11.50₺
1 KG
316 Paslanmaz Hurda Kilo Fiyatı
15₺
1 KG
316 Paslanmaz Hurda Talaşı Kilo Fiyatı
14₺
1 KG
310 Paslanmaz Hurda Kilo Fiyatı
22.50₺
1 KG
310 Paslanmaz Hurda Talaşı Kilo Fiyatı
21₺
1 KG
430 Paslanmaz Çelik Hurda Kilo Fiyatı
4₺
1 KG
430 Paslanmaz Çelik Hurda Talaşı Kilo Fiyatı
2₺
1 KG

2021 paslanmaz hurda fiyatları

Hurda paslanmaz fiyatları

Hurdacı hizmetlerimiz kapsamında bir çok maden ve metal çeşitlerinde alım yapıyoruz. Paslanmaz hurda çeşitleri içinde hem bireysel hemde kurumsal çözümler sağlıyoruz. Anlaşmalı fabrika ve depolarla çalıştığımız gibi yaşam alanları ve ticari iş yerlerinden çıkan paslanmaz hurdaların alımlarınıda en iyi fiyatlarla yapıyoruz. Hurda paslanmaz fiyatları ortalama fiyatlarını sayfamızda bulacaksınız. Sorularınız, görüşleriniz ve tüm merak ettikleriniz için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

hurda paslanmaz fiyatları

Paslanmaz çelik hurda fiyatları

Paslanmaz çelik hurda fiyatları 4₺ birim kilo alım fiyatları bulunmaktadır. Ancak listelenen 2021 yılı fiyatları sizleri yanıltmasın. Tam fiyat tespiti ve malzeme kalitesinin görülmesi ile birlikte paslanmaz çelik hurda fiyatları kesinleşecektir. Paslanmaz çelik talaşı kilo fiyatları ile 2₺'den başlamaktadır. Çoklu hurdalar ve tonu bulan hurdalar için farklı kilo fiyatları verebilmekteyiz. İstanbul içi paslanmaz çelik hurda satılarınızda yerinizde ücretsiz keşif hizmetleri vermekteyiz.

paslanmaz çelik hurda fiyatları

304 paslanmaz hurda fiyatları

Piyada en çok bulunan ve fiyatları en çok merak edilen paslanmaz hurdaların başında 304 gelmektedir. 304 Paslanmaz Talaş Hurda Kilo Fiyatı 11₺'den başlamakta olup 304 Paslanmaz Hurda Kilo Fiyatı ortalaması ise 14₺ civarındadır. 304 krom hurda fiyatları hakkında mutlaka anlaşma yapmadan önce ekibimizle görüşünüz. Birden fazla fiyat teklifi alarak hurda satışı yapmanızı önermekteyiz. İstanbul Anadolu yakası hurdacı ve Avrupa yakası hurdacı sayısı oldukça fazla olup sizlere kurumsal düzeyde hizmet verebilecek aynı zamanda nakit ödeme yapacak firmalarla çalışınız.

304 paslanmaz hurda fiyatları

İstanbul Anadolu yakası Tuzla, Pendik, Kartal, Sultanbeyli, Samandıra, Kurtköy, Çekmeköy, Sancaktepe, Ümraniye, Maltepe, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz ve Şile ilçelerinde her gün hurdacı aracımız aktif olarak çalışmaktadır. Sizlerden gelen telefonla bir kaç dakika içerisinde hurdacı aracımız vereceğiniz adrese ulaşmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı Hizmet Bölgelerimiz : Beyoğlu, Şişli, Beşiktaş, Kağıthane, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Sarıyer, Göktürk, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Güngören, Bakırköy, Bağcılar, Esenler, Küçükçekmece, Başakşehir, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, çatalca, Silivri ilçelerinde hizmet veriyoruz.

paslanmaz talaş fiyatı

Paslanmaz talaş fiyatı

Paslanmaz talaş fiyatları, krom hurda talaş fiyatları da malzeme çeşitliliğine göre değişkenlik göstermektedir. 2₺ den başlayan fiyatlar 20₺ ye kadar çıkabilmektedir. Burda önemli olan malzeme cinsinin tam olarak bilinmesidir.

Paslanmaz hurda fiyatları için deneyimli ekibimiz ve firma güvencemizle sizlere eksiksiz bir hurdacı hizmeti sağlıyoruz. Haftanın tüm günlerinde çalışmakta ve hurdalarınızı almaktayız. 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir