bakırın kilosu ne kadar

Bakırın Kilosu Ne Kadar 2023 Güncel Fiyatlar

Hurda satmadan önce hurda fiyat araştırması mutlaka yapılması ve farklı teklif alınması gerekmektedir. Bakırın kilosu ne kadar araması en çok internet üzerinden yapılan araştırmaların başında gelmektedir. İstanbul hurdacı firması olarak bakır hurdaları alım satım hizmetini vermekteyiz. Kilosu her ne olursa olsun tüm bakır çeşitleri için bizlere ulaşabilir ve satış yapabilirsiniz. Alımlarımız yerinizden olup ödemelerimizde nakittir. Aşağıdaki ortalama bakırın kilosu hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Lütfen en son güncel fiyatlar için 0533 211 18 50 hattımızdan bizlere ulaşarak bilgi alınız.

Bakırın Kilosu Ne Kadar 2023

Birim Bakır kilogram fiyatları ortalama fiyatlar aşağıdaki gibidir. Satmak istediğiniz hurdanın niteliğine, kilosunun az veya çokluğuna göre fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Evsel hurdalar, atölye hurdaları, sanayi ve her endüstrideki bakır hurdalarında alımlarımız bulunmaktadır. Hurda Bakırın Kilosu Ne Kadar ? Sorunuz için Soya bakır, Lama, Kırkambar, Külçe, TTR Kırma ve Kızıl talaş için kilogram fiyatları listemizdeki gibidir.

Hurda Türü KG/Fiyat
Soyma Bakır Hurda Kilosu 150,00₺/Kg
Lama Bakır Hurda Kilosu 150,00₺/Kg
Kırkambar Hurda Kilosu 138,00₺/Kg
Külçe Bakır Hurda Kilosu 138,00₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurda Kilosu 150,00₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurda Kilosu 138,00₺/Kg

Bakırın Kilosu Ne Kadar 2021

Bakır Kilosu

Bakır madeni içinde farklı tür ve çeşitleri bulunduran madendir. Bu nedenle özellikleri bilinmeden bakır kilosu fiyatı almak pek doğru olmayacaktır. Şayet madenin özelliği ve niteliği hakkında bilginiz varsa telefonla bizlere ulaşıp fiyat sorabilir yada dilerseniz firma uzmanlarımızdan yerinizde ücretsiz keşif ve tespit hizmeti alabilirsiniz. Hurdacı ekibimizden tecrübeli personelimiz vereceğiniz adrese gelecek olup hurdanızın niteliğini belirleyecek olup sizlere en iyi fiyatları hemen yerinizde verecektir. Firmamız tarafından verilen bakır kilo fiyatını kabul etmeniz halinde ödemeler nakit olarak tarafınıza yapılacak olup hurdanın alım, söküm ve nakliye dahil tüm işçilikleri firmamız tarafından yapılacaktır.

bakır kilosu

Bakir kg fiyat

Bakır borsasında kilogram fiyatları mutlaka takip edilmeli ve yüksek kilodaki alım ve satımlarda fiyatlar hakkında bilgi edinilmelidir. Bakırın Kilosu Ne Kadar sorusuna cevap arayan müşterilerimiz sitemiz üzerinden şehir içindeki hurda bakır alımlarındaki fiyatları görebilirler. Farklı iş amacı ile bakır hurda alımlarında farklı fiyatlarla karşılaşmaları olası bir durumdur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir