Hurda Kurşun Fiyatı

Hurda Kurşun Fiyatı 26 Güncel Hurda Fiyatları

Güncel 2022 yılı ocak ayı itibari ile Hurda Kurşun Fiyatı 26₺ ortalamasında hurdacı alımı bulunmaktadır. Kurşun hurdası satmayı düşünüyorsanız  0533 211 18 50 numaradan hurdacı telefonunu arayıp adrese çağırınız. Adrese hurdacıların gelmesi ancak toplu satışlarda olmaktadır. Az miktardaki kurşun hurdaları için değil toplu ve yüksek kilodaki alımlarda adrese hizmet verilmektedir.

Kurşun hurdaları bir çok sanayi ve endüstride kullanılmaktadır. Akü imalatı bunların başında gelmektedir. Kablo izolasyon, mühimmat, çeşitli alaşımlar, kimyasal madde ve pigmentler ve çok çeşitli maddelerle birlikte kullanımı vardır. Toplanan tüm kurşun hurdaları geri dönüşüme alınır ve sanayiye tekrar kazandırılır.

Hurdacılık sektörü içinde Türkiye'de 20 yıllık tecrübeye sahibiz. Kişisel müşterilerimize hizmet kadar anlaşmalı olarak hurda alımı yaptığımız bir çok kurumsal firma ve kurum bulunmaktadır.

Hurda Kurşun Fiyatları 2022

Hurda Kurşun Fiyatları 2022

Hurda Kurşun Fiyatı 26₺'den başlayan fiyatlarla piyasada alıcı bulmaktadır. Kurşun hurdaları için net ve son nihai kilo fiyatının sizlere verilebilmesi için malzemenin yerinde görülmesi ve kilosunun tam tespiti önemlidir. Hurdacı firmamıza ait ekiplerimiz gün içinde vereceğiniz adrese ulaşıp yerinde tespit ve tartım işlemini yapabilir.

Adetli veya az miktarda elinizde tuttuğunuz Hurda Kurşunlar için alımlarımız bulunmaktadır. Emre Meral Hurda Firmamız toptan hurda alımını yapmaktadır. Bizi aradığınızda lütfen ortalama kilo bilgisini veririz. Yüksek kilodaki hurda satışlarında piyasanın üzerinden en iyi fiyatlardan alım atarız. Bizden Hurda Kurşun Fiyat almadan karar vermeyiniz.

Hurda Kurşun Alan Yerler

Ülke hurda piyasasında değerinin oldukça yüksek olması nedeni ile sürekli alım yapıyoruz. Sadece her hurdacı sizlere beklentinizde olan Hurda Kurşun Fiyat vermeyecektir. Mutlaka tek bir yerden değil birden fazla hurdacı üzerinden fiyat alınız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir