Klima Hurdası

Klima Hurdası Klima Hurda Alım Satım 115

Kullanım ömrü bitmiş klima bekletilerek çürümeye tek edilmemelidir. Klima Hurdası Klima Hurda Alım Satım için 0533 211 18 50 bu numaradan hurdacı firmamıza ulaşabilir ve en iyi fiyattan hemen satabilirsiniz. Bireysel klima sahiplerinden yada klima tamirlerinden çalışmayan tüm klima cihazlarını değerinde nakit olarak satın alıyoruz. Tek adet klima için yada toplu klimalar için adrese hemen geliyoruz.

Klima atık halinde bırakılması durumunda içindeki malzeme ve filtreleri nedeni ile ciddi sorun teşkil eder. Bu nedenle klima hurdaları mutlaka geri dönüşüme alınmalıdır. Hurdacılık sektörü içinde Türkiyede 20 yıllık deneyime sahip firmamız İstanbul içinde her bölgeden klima hurdası alımı sağlamaktadır.

Klima Hurdası Alan Yerler

Yeni bir klima almayı düşünüyorsunuz ve eski klimanızı satmak mı istiyorsunuz? Size en yakındaki klima hurdası alım firması biziz. Bizi arayıp hurdacı çağırmanız durumunda sizleri bekletmeden hemen adresinize gelmekteyiz. Duvar tipi klima modelleri, çalışmayan salon tipi klimalar, vrf sistemleri ve tüm ısıtma sistemlerinde nakit alım yapıyoruz.

Arabalı sokak hurdacıları bekleyerek elbette satış gerçekleştirebilirsiniz ancak genelde bu tür hurda satışlarında fiyatlar çok düşük verilir. Hurda firması olarak senelerdir kurumsal düzeyde bu hizmeti vermekteyiz. Değerinin altında hiç bir hurda alımı yapmıyoruz. Klima hurdası alan yerler arayışınızda gezici ekibimiz 15 dakika içinde vereceğiniz adrese ulaşır.

Klima Hurdası Fiyatları

Klima Hurdası Fiyatları

Hurdalarda fiyatlar belirlenirken malzemeyi, ürünü yerinde görmek önemlidir. Klima hurdası fiyatları için bu son derece önemlidir. Klimanın hangi marka olduğu, son mevcut ve içinde bulunan parçaları fiyatları belirlememizde yardımcı olur. Klima hurdası kilo fiyatı almak istiyorsanız bizden yerinde ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz. Hurda uzmanı personelimiz yerinize gelecek ve tespit yapıp hemen sizlere klima hurdası fiyatı verecektir. Hurdacı firmamız personeli sizlerden gelecek talep doğrultusunda gün içinde vereceğiniz adrese ulaşıp yerinde tespit ve tartım işlemini yapabilir.

Duvar tipi klima hurdası fiyatları ile salon tipi klima hurdası fiyatları farklılık gösterebilir. 2022 yılında da hurda fiyatları konusunda güven duyabileceğiniz hizmeti biz veriyoruz.

Hurda Klima Alanlar

Kullanılmayan her klima zamanlar daha kömrü duruma gelir ve değerinide yitirir. Şu anda klimanızı kullanmayı planlamıyorsanız hurdacı firmamıza en iyi fiyatlarla aynı gün satabilirsiniz. Hurda klima alanlar olarak piyasa fiyatlarının üzerinden teklif veriyor ve ödemeyi nakit yapıyoruz. Klima hangi marka ve model olursa olsun alım yapıyoruz. Klima içerisinde yer alan metal ve bakır parçalar fiyatları belirler. Eğer dağılmamış ve parçaları eksiltememiş imanız varsa bizi arayınız.

Salon Tipi Klima Hurdası

Hacmi ve ağırlığı her ne kadar duvar tipi klimalara göre fazla olsa da fiyatlar belirlenirken içindeki metal ve bakır değeri önem taşır. Salon tipi klima hurdası alımını her marka ve model klima için yapmaktayız. Net fiyat için mutlaka yerinde inceleme gereklidir. Bunun için eğer vaktiniz yoksa Hurda firmamıza mevcut klimanın son halinin fotosunu WhatsApp üzerinden lütfen gönderiniz. Bu durumda sizlere en azından ortalama bir fiyat verebiliriz.

Klima Hurdası Telefonu

Klima teknik servisleri, bina yıkım projeleri, konutlar ve tüm iş yerlerinde klima hurdalarını alıyoruz. Size İstanbul içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hizmet veriyoruz. Klima hurdası telefonu 0533 211 18 50 olup günün her saati hafta sonları da dahil olmak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir