eskici hurdacı

Eskici Hurdacı

İstanbul da eskici hurdacı arıyorsanız sizlere yakında mutlaka bir ekibimizle hizmet vermekte olduğumuzu biliniz. Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamında hurda alanlar olarak hizmet veriyoruz. Demir, metal, bakır, çinko, sarı hurda ve kablo hurdaları dahil tüm maden çeşitlerinde alım yapıyoruz. Hurda satmak yada hurda satın almak içi bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İstanbul Eskici Hurdacı

İnşaat alanlarında, sanayi işletmeleri ve fabrikalarda ve çeşitli alanlarda çıkan eski metal, demir ve maden hurdalarınızı nakit satın alıyoruz. İstanbul Eskici hurdacı hizmetlerimizde piyasa koşulları gözetilerek en yüksek fiyat teklifini veriyor ve aynı gün adresinizden alım yapıyoruz. Hurdacı için senelerdir tecrübeli kadromuzla ve müşteri memnuniyeti yüksek hizmet anlayışımız ile sizlere ulaşıyoruz. Sitemiz hurdademirbakir.com içerisindeki telefon numaralarından dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve hurdacı çağırabilirsiniz.

istanbul eskici hurdacı

 

Eskici Hurdacı Fiyatları

Satmak istediğiniz hurdanın kilosu ve hacmi her ne olursa olsun nakit alım yapıyoruz. Eskici hurdacı olarak nakit ödeme dışında müşterilerimize alternatif sunmuyoruz. Bizleri aradıktan sonra vereceğiniz adrese gelecek ekibimiz gerekli incelemeyi yapacak, hurdalarınızı tartacak ve fiyat teklifi verecektir. Sizlerinde kabul etmeniz halinde hurda ödemeleriniz hemen nakit olarak yapılacaktır.

2020 hurda fiyatları sitemiz içinde güncel olarak duyurusu sürekli yapılmaktadır. Birim hurda kilo fiyatlarını hemen sitemiz ilgili sayfadan inceleyebilirsiniz. Çok yüksek kilodaki satışlar için uzmanlarımızla görüşebilir ve size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Eskici Hurdacı Telefonu

0533 211 18 50 telefon hattımız üzerinden hafta sonları da dahil olmak üzere hurdacı çağırabilirsiniz. Hatlarımız sürekli açık olup sizlerden gelen talep ve isteklerde hemen aynı gün yerinize geliyoruz. Sizleri mağdur etmeden, fiyatlarda ve kiloda manipülasyon yapmadan en iyi hizmeti sunuyoruz. Hurdalarınızı doğru yere satmanız halinde kesinlikle değerinde fiyatlar alır ve güveli alışveriş yapmış olursunuz. Mutlaka Hurda demir bakır firmamızdan fiyat teklifi almadan hurda satmayınız.

İstanbul hurda alan yerler eskisi gibi sokak hurdacısı olarak değil çağrı üzerine hizmet verme başlamıştır. Bu alanda öncü olan çağrı yöntemi ile hurda alımı yapan firmamızda geniş ve yaygın hizmet ağı ile çalışmaktadır. İstanbul içinde tüm ilçelerde, mahalle ve semtlerde sizlere gün içinde eskici hurdacı olarak ulaşıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir