Akfırat Hurdacı

Akfırat Hurdacı & Hurda Alanlar

Hurdalarınızın alım işlerinde aynı gün adresten en iyi fiyatlarla yapıyoruz. Akfırat hurdacı çağırmak için 0533 211 18 50 numaradan bize 7/24 ulaşın. Hurda demir bakır alımı, çinko hurdası, kalay, sarı hurda, alüminyum ve diğer maden türlerinin tümünü en iyi kilo fiyatları hurdalarınızı alıyoruz.

Hurdacı araçlarımız hafta boyu Akfırat semtinde bulunur. Evinizden çıkan hurdalar ve iş yeri ve fabrika hurdaları dahil tüm hurdaları almaktayız. Klima hurdası, Su saati hurdası, Antigron kablo hurdası, Çeşitli bakır hurdalar ve diğer malzemeler içinde bizden destek alabilirsiniz.

Akfırat Hurdacısı

Eskici hurdacı hizmetlerinde en yaygın hizmet ağına sahip firmaların başında geliyoruz. Farklı semt ve belgelerden hurdacı istemek yerine semtinizin hurdacısı ile çalışın. Toplu hurda alımlarında hemen vereceğiniz adrese ulaşır, tespit, tarım ve fiyat teklifimizi hemen veririz. Tüm hurda satmak isteyen müşterilerimize ödemeler peşin yerinde nakit olarak yapılır.

Akfırat Hurda Alanlar

Akfırat Hurda Alanlar

Akfırat hurda alanlar olarak sizlere 10 senedir aralıksız ulaşıyoruz. Hurda endüstrisinde en tecrübeli ve güven veren kurumsal nitelikteki firmalardan biriyiz. Hurda alanlar olarak bugüne kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmedik ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdik. Hurdacılık işleri eskiden her ne kadar profesyonel olmasa da günümüze kadar geldi. Emre metal olarak bizler gelişmiş teknolojik cihazlar, deneyimli personellerimizle sizlere kurumsal hizmet sağlıyoruz. Akfırat hurdacı olarak tüm mahallelerimizde sizlere en yakındaki hurdacıyız.

Hurda satarken ve Alırken Akfırat firmamıza ulaşın doğru güvenilir hizmeti yerinden alın.

Akfırat Hurda Söküm Firması

Bina yıkım işleri öncesinde hurda söküm çalışmasıda yapıyoruz. Akfırat mahallesi kentsel dönüşümün yaşandığı bölgemizdir. Bu nedenle yeni inşaat alanları sıkça oluşmaktadır. Yıkılması gerken binalarda öncelikle söküm işleri yapılması gerekecektir. Bu noktada Hurdacı ekiplerimiz deneyimi yüksek söküm personelleri ile sizlere bu desteği sağlamaktadır. Akfırat hurdacı firmamız ister çıkan hurda karşılığında bu işçiliği yaptığı gibi dilerseniz anlaşılacak bir fiyat karşılığında da hurda söküm işlemi yapmaktadır.

Akfırat Hurdacı Alım Satım

Hurda alım işleri haricinde Akfırat mahallesinde hurda satışıda yapabiliyoruz. Hurda satımı için istediğiniz özellikleri bizlere iletin hemen çözüm sağlayalım. Hurda satım işlerinde kilosu her ne olusa olsun mutlaka sizlere yardımcı olacağız. Hurda alım satım için ayrı bir ekibimiz sizlere hizmet verecektir.

Akfırat acil hurdacı hizmetleri : Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, çinko, kalay ve kurşun hurdası, sarı hurda, kağıt ve plastik hurda dahil tüm malzeme ve maden hurdalarını alıyoruz.

Akfırat Hurdacı Telefonu

Hurda satmayı düşünüyorsanız yakındaki hurdacı numarası 0533 211 18 50 olup aramanız yeterlidir. Telefondaki personelimiz hurda niteliğine göre size yerinde hizmet için randevu verecektir. Akfırat hurdacı ekibimiz aynı gün adrese gelip nitelik tespiti ve kilo belirlemesi yapacaktır.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir