Motor Hurdası

Motor Hurdası & Hurda Kilo Fiyatları

Hurdacılık sektöründe dönüştürülebilir ham madde ve makine hurdalarını alıyoruz. Motor hurdası, genel olarak makine ve beyaz eşyalardan çıkmakta olup içeriği itibari ile oldukça değerlidir. Motor çeşitleri hurda olarak satmak hem ekonomiye katkı sağlar hem de doğaya zarar vermenizi engelleyecektir. Emre metal olarak her çeşit hurda satın alımları yapılmakta olup motorlar içinde kullanım durumu fark etmeksizin alıyoruz.

Motor hurdası çoğunlukla, teknik servislerde, araba servislerinde, fabrika ve üretim tesislerinde, tersane ve küçük çaplı limanlarda motor hurdaları bulunmaktadır. Geri dönüşüm oldukça önemli ve geleceğimize katkı sağlayan en büyük teknolojidir. Bir motor düşünün yıllarca kullanıldıktan sonra içi rotasyon edilip tekrar kullanılır hale getirilebilir. Hurdacı birimlerimiz her çeşit motor hurdası satın alımları yapmaktadır.

Motor Hurdası Alanlar

Motor mekanizması ile çalışan bu elektrikli makineler, beyaz eşya cihazlarında, elektrikli süpürge, soğutucu, ısıtıcılar, cnc makineleri gibi içeriğinde motor olan cihazların hepsi kullanılmıyor ise hurda olarak satabilirsiniz. Haricinde bir çok hurda motor hemen hemen sanayi, üretim tesislerinde de birikebiliyor ve geri dönüşüme vererek gelir sağlamanızı desteklemektedir. Motor içeriğinde bulunan bakır hurdası, alüminyum hurdası, demir hurdası gibi ayrıştırılarak dönüşüme girebilmektedir.

Bir çok cihazın motorla çalışması ve bu motorların kimi zaman arıza vermekte ve kenarda biriktirmektedir. Bir çok sebepten ötürü biriktirdiğiniz motorları ister adetli ister toplu olarak satışını yapabilirsiniz. Dağınık yada dağınık olmayan motorları en iyi fiyatlar ile firmamıza satabilirsiniz. Motor hurdası alanlar arıyorsanız Emre metal olarak en iyi fiyatlar ile aynı gün adresinize gelip alıyoruz.

Motor Hurdası Alanlar

Motor Hurdası Fiyatları

Motor hurdası oldukça kıymetli ve içeriğindeki her parça ayrı değerlidir. Bulunduğumuz yıla özel motorun çapı, içeriği ve kullanım durumu belirleyici olmaktadır. Hurdacılık, fonksiyon göremez duruma gelmiş motorların en iyi şekilde değerlendirilebilmesinin amaçlandığından geri dönüşüm ile tekrar piyasada kullanılabilir hale getirilir. Gün içinde onlarca adresten hurda alımı işlemlerini gerçekleştirerek hızlı bir şekilde geri dönüşümüne katkı sağlamaktayız.

Hurda motoru alan hurdacı ekibi tamamiyle işinde uzman olup İstanbul da bütün semtlerinde alım işlemlerini gerçekleştiriyor ve talebiniz doğrultusunda isterseniz mail yolu ile teklif iletebilir ve tamamiyle faturasıyla resmi ödeme yapılabilmektedir. İster elden ödeme ister eft yolu ile gönderimi yapılmakta olup peşin ödeme karşılığında alımlar yapılır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir