ferhatpaşa hurdacı

Ferhatpaşa Hurdacı

Miktarı ne olursa olsun tüm hurdalarınızı Ferhatpaşa hurdacı ekibimize ulaşarak değerine satabilirsiniz. İstanbul Ferhatpaşa bölgesinde evsel ve sanayi hurdalarının tümünü peşin olarak sizlerden satın alıyoruz. Gün içinde bir çok bulunduğumuz bölgede kendi araçlarımızla aynı gün hizmet sağlıyoruz. Demir hurdaları, alüminyum hurdası, çinko, kablo hurdaları dahil tüm maden çeşitlerinde alım yapmaktayız.

ferhatpaşa hurdacı

Ferhatpaşa Hurda Alanlar

Önceki senelere göre sokaklarda hurdacı bulmak her zaman kolay olmaz. Acil hurdacı ihtiyacınız varsa sitemizdeki telefon numaralarından bizleri arayarak Ferhatpaşa hurdacı talep edebilirsiniz. Hurda miktarı ve kilosu her ne olursa olsun bizleri arayabilirsiniz. Hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizde 2020 yılına ait fiyat listesi yayınlanmıştır. Çoklu hurdalar için firmamız yerinizde ücretsiz keşif ve ekspertiz desteği vermektedir. Ferhatpaşa hurda alanlar olarak sizlere en verimli hizmetleri sunmaktayız. Hurda alımı ve hurda satım yanında hurda söküm işlerinide deneyimli ekiplerimizle yapmaktayız.

  • Ferhatpaşa krom & nikel hurda ve kurşun hurda alımı
  • Ferhatpaşa zamak antimiyon hurda alım satım
  • Ferhatpaşa demir karışık hurda alımları
  • Ferhatpaşa sarı hurda alım satım
  • Ferhatpaşa hurda kablo alımları
  • Ferhatpaşa hurda söküm işleri

ferhatpaşa hurda alanlar

Ferhatpaşa Hurda Fiyatları

Demir hurdalar kilosu 1₺ ile 1,60₺ arasında değişmekte olup, bakır hurdalar 26t ile 32 tl arasında fiyatlarla alınmaktadır. Alüminyum hurdaların kilosu 4,50₺ den başlayıp hurdanın türü ve cinsine göre kilosu 9₺’ye çıkabilmektedir. Sarı hurda alımlarımızda Ferhatpaşa hurdacı olarak 18,50₺’den başlayıp 32,50₺ ye göre değişen fiyatlarla alım yapılmaktadır.

İstanbul, Ferhatpaşa ve komşu ilçelerde faliyetlerimizi sürdürmekteyiz.Günün her saati (0533) 211 1850’den bize ulaşabilirsiniz. Hurda Alımı, Hurdacı, Demir Hurda, her türlü hurdalarınıza fiyat verilir. Bizden Fiyat almadan Hurdalarınızı satmayın. Hurda, hurda demir, hurda bakır, hurda sarı, hurda paslanmaz, bilgisayar hurda naylon hurda plastik hurda çeşitleri için kilosuna göre sizlere özel fiyat teklifi verebilmekteyiz.

Hurdacı ihtiyaçlarınızda Ferhatpaşa Hurda hurda alımı yapmaktadır. 1997’li yıllardan beri hurda , alimunyum , çinko , krom ,demir,bakır gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

En Yakın Hurdacı Ferhatpaşa

Ferhatpaşa Hurdacılık, hurda kablo, hurda bakır, hurda demir gibi malzemeleriniz yerinde elektronik kantarlarla tartılıp en yüksek fiyatlardan değerlendirilir. Bir çok kişi hurda işlerinde en yakın hurdacı ile çalışmak ister. Bizlerde ferhatpaşa hurdacı olarak bölgede sizlere en yakındaki hurdacı firmasıyız. Arayın bir kaç dakika da hurdacı kapınızda olsun.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir