hurda alınır

Hurda Alınır

İstanbul’da irili ufaklı bireysel ve kurumsal olarak hurda alınır. Firmamız en deneyimli ekipleri ve geniş hizmet ağı ile İstanbul tüm semtlerinde hurda alım satım konusunda hizmet vermektedir. Firmamız müşterilerinden satın almış olduğu tüm hurdaları geri dönüşüme vermekte olup doğanın korunmasına da ayrıca katkı sağlamaktadır.

İstanbul’da Hurda Alınır

İstanbul 18 milyon insanın yaşadığı bir şehir olması dolayısı ile organize sanayi bölgelerinden inşaat sektörüne kadar birçok farklı alanda yoğun çalışma koşullarına sahiptir. Bu sebeple şehrin atıkları da fazla olmakla birlikte geri dönüşüm sektörü de hızla büyüme göstermiştir. Son zamanlarda hurdacılık sektörü diğer iş alanları ile ağını oldukça büyütmüştür. Ekonomideki dalgalanmalar ve büyümeler ile doğru orantılı olarak kendi borsalarını kurmuşlardır. Bu sebeple Marmara Bölgesi’ndeki hurda fiyatları günden güne artış ve azalma göstermektedir. Bu dalgalanmaların kolay takibi için İstanbul Hurda Borsası kurulmuştur.

Evlerden İşyerlerinden Hurda Alınır

Hurda firmaları evinizden veya iş yerinizden aldığı hurdaları fabrikalara götürdükten sonra geri dönüşüm yoluna girer. Bu işleyiş kentteki çöp ve atıkların azalmasına neden olur. Ülkemizde en çok kolay geri dönüşümü ve işlenmesi ile metal malzeme olarak hurda alınır. Hurdacı tarafından toplanan materyaller cinsine ve kalitesine göre gruplandırılır. Bu gruplandırma geri dönüşümün daha hızlı olmasını sağlamaktadır. Dünyada yılda ortalama olarak 400 milyon ton metal hurda alınır ve geri dönüşüme kazandırılır.

Size yakındaki Hurda Firması

Hurda alım satım işlerinde genelde herkes beklemeden çözüm bulmak ister. Eskiden bildiğiniz üzere gün içinde neredeyse 3-5 kez sokak hurdacıları görmeniz mümkündü. Günümüzde ise sokak hurdacıları yerine çok daha profesyonel firma düzeyinde hizmet verenleri bulmanız mümkündür. Talebiniz ve isteğiniz dahilinde bir telefonla adresinize hurdacı gelmektedir. Firmamız Emre Metal de bu firmalardan biridir.

Hurda fiyatlandırmaları ise maddenin cinsine, saf ve karışım (alaşım) olmasına, pas durumuna ve kütle oranına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple hurda alım-satımı yaparken zararlı çıkmamak için hurda borsasına bakmanız gerekmektedir. Eğer atılacak hurda eşyalarınız var ise ve kaliteli bir hurda firması arıyor iseniz hemen “Hurdademirbakir.com” web sitemizden bize ulaşın. En iyi fiyatlarla adresinizden aynı gün hurda alınır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir