gebze hurdacı

Gebze Hurdacı

Yapı inşaat alanları, yaşam alanları ve tüm sanayi alanlarından Gebze hurdacı olarak alım yapıyoruz. Hurdacı hizmetlerimiz kapsamında bakır, sarı demir, alüminyum, çinko, kablo çeşitleri ve çeşitli maden çeşitlerinde alım satım yapmaktayız. Firmamız Gebze ve çevresinde tüm alanlarda hurda söküm hizmetlerinide deneyimli ekipleri ile sizlere sağlamaktadır. İster hurda alım karşılığında yada işçilik ücretleri mukabilinde hizmet sağlıyoruz.

Gebze hurdacısı için mutlaka bizi arayıp nitelikli hizmet alın

Gebze Hurda Alım Satım

Gebze hurdacı hizmetlerimizde alım yaptığımız gibi ihtiyacınız dahilinde tüm maden çeşitlerinde ve hurda ürünlerinde satım hizmetimizde bulunmaktadır. Satın almak istediğiniz tüm hurda .eşitlerinde tedarik şansımız bulunmaktadır. Hurdademirbakim.com sitemiz üzerindeki iletişim numaralarından bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Hurda için krom, nikel hurdaları, kurşun hurdaları, zamak antimiyon hurdaları, demir karışık hurdaları, çıkma saç profil dahil tümünde hizmet veriyoruz.

hurdacı gebze

Gebze’de Hurda Aldığımız Bölgeler

Aşağıda listelemiş olduğumuz tüm gebze mahallelerinden hurda alımı yapmaktayız. Gebze hurdacı firmamız tüm hurdalarınızı yerinde değerinde nakit olarak alır. Demir çelik saç torna talaşı ve birçok hurda çeşitlerini hemen alıyoruz.

*Adem Yavuz, Ahatlı, Arapçeşme
*Balçık, Barış, Beylikbağı
*Cumaköy, Cumhuriyet
*Denizli, Duraklı
*Elbizli, Eskihisar
*Gaziler, Güzeller
*Hacıhalil, Hatipler, Hürriyet
*İnönü, İstasyon
*Kadıllı, Kargalı, Kirazpınar, Köşklü Çeşme
*Mevlana, Mimar Sinan, Mollafenari, Muallim, Mudarlı, Mustafapaşa
*Osman Yılmaz, Ovacık
*Pelitli
*Sultan Orhan,
*Tatlıkuyu, Tavşanlı, Tepemanayır
*Ulus
*Yağcılar, Yavuz Selim, Yenikent

Gebze Geri Dönüşüm Hurdaları

Hurda deyip geçmeyin. Ülkemizin her noktasında hurda sorunu bulunmaktadır. Tabii kaynakların sınırsız olmadığı, dikkatlice kullanılmadığı takdirde bir gün bu kaynakların tükeneceği şüphesizdir. Kaynak israfını önlemenin yanında, hayat standartlarını yükseltme çabaları ve ortaya çıkan enerji krizi ile bu gerçeği gören gelişmiş ülkeler atıkların geri kazınılması ve tekrar kullanılması için yöntemler aramış ve geliştirmişlerdir.

Yılın her günü Gebze Hurda alım satımı yapmaktayız.

Günün her saati (0533) 211 1850’den bize ulaşabilirsiniz. Gebze Hurda Alımı, Hurdacı, Demir Hurda, her türlü hurdalarınıza fiyat verilir. Bizden Fiyat almadan Hurdalarınızı satmayın. Hurda, hurda demir, hurda bakır, hurda sarı, hurda paslanmaz, kalay hurdası alımı, bilgisayar hurda naylon hurda plastik hurda

Hurdacı ihtiyaçlarınızda Gebze Hurdacı için yıllardır en sorunsuz şekilde hizmet veriyoruz. 1997’li yıllardan beri hurda , alimunyum , çinko , krom ,demir, bakır gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir