Esenler hurda bakır sarı demir alınır

Atalar hurda Kablo Bakır

Atalar hurda Kablo Bakır

Atalar bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,Atalar hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Atalar hurda Kablo Bakır
Atalar hurda Kablo Bakır

Atalar hurda Kablo Bakır

Alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Atalar Hurdacı 0532 448 37 26

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Tabela sökme
  • Bina dış cephe sökme
  • makina sökme
  • hurda  sökme
  • eski hurdaları sökme
  • alüminyum dış cephe sökümü

gibi bir çok alanda hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

HURDA BAKIR

Atalar hurda Kablo Bakır
Atalar hurda Kablo Bakır
Atalar Hurdacı 0532 448 37 26

 

Atalar Hurdacı Hurda

 bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,Atalar hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARı

Atalar hurda Kablo Bakır
Atalar hurda Kablo Bakır
Atalar Hurdacı Hurda maden alım ,sarı kablo,bakır

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Atalar Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

             HİZMETLERİMİZ

Atalar Hurda Alım Satım

Atalar Hurda Demir

Atalar Hurda Alimunyum

Atalar Hurda Bakır

Atalar Hurda Sarı

Atalar Hurda Çelik

Atalar Hurda Çinko

Atalar Hurda Krom

Atalar Hurda Kablo

Atalar Hurda Demir

Atalar Hurda Bakır

Atalar Hurda Paslanmaz

Atalar Hurda Alüminyum

Atalar Hurda Kağıt

Atalar Hurda Plastik

Atalar Makina Hurdaları

Atalar Hurda Çinko

Atalar Sarı Hurda

Atalar Hurda Pet

Atalar Hurda Naylon

Atalar Hurda Krom

Atalar Hurda Kurşun

Atalar Hurda Karton

Atalar hurda Kablo Bakır

HURDA BAKIR KABLO FİYATLARI

Kablo,İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektirikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektıronik ve elektirikte kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır.

Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkıcak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandırlan madenş değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir.

Hertürlü kablolarınız için fiyat veya satmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat alamk için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

Atalar hurda Kablo Bakır

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.

SOYMA BAKIR NEDİR NERDEN ÇIKAR

Soyma bakır her türlü balodan cıkar. Soyma bakır kabloların soyma makinasında yada elle biçakla soyarak elde ederiz. Hurda alım satım yapan hurda kablo sarı, bakır, soyma bakır alım yapan firmalar arasında en yüksek fitatlara alım yapan hurdacılar.

Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geridönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez.Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır mazemeler bulunmaktadır.

Kartal atalar mah. de hurda alım yapmaktayım,her turlü hurda alım yapıyorum.

Atalar, Kartal (EsGeri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Ki Adı: Rahmanlar) İstanbul Kartal ilçesinin ve mahalleleri arasında kalan eskiden bostan tarlaları ile dolu şimdilerde ise düzenli şekilde yapılaşan aynı adlı bir demiryolu istasyonuna sahip mahalle.

Düzenli sahil yapısı, ulaşım, alışveriş açısından uygun oluşu Atalar’ı dikkat çekici kılan diğer özellikleridir.

Atalar denilginde aklıma atlar geliyor atalar denildiginde aklıma 3.dünya savasında savasan atalarım geliyor atalar hurdacısı olarak atlarda hurda demir gibi hurdalar almaktayım.Her türlü hurda alım satım ahşap hurdası makara,palet,osb,pleymut,lastik,cam,kumaş türü hurdalarınızı ikinci el olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.

BİLGİLENDİRME

Kartal atalarda hurda alan hurdacılar, cevizli,hurdacı, soğanlık hurdacı ve tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan hurda alımı yapılmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir