Hurda Akü

Hurda Akü & Akü Hurdası Fiyatları & Güncel Fiyatlar hurdademirbakir.com

Dönüştürülebilir bütün hurdalar aynı gün saha ekiplerimizce alınır. Hurda akü içeriği oldukça zengin olmakta ve hemen hemen çoğu hurdacılar tarafından alımları yapılmaktadır. Hurda durumda eski yada kullanılmamış akünüz varsa, piyasadaki en iyi hurda fiyatları ile bizlere satabilirsiniz. Değerinde fiyatlar ile alışveriş yapacak hurdacı arıyorsanız Emre metal olarak firmamıza hemen ulaşabilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

Araçların aküleri zamanla çeşitli sebepler ile bozulabilir ve işlevini yerine getiremeyebilir. Eski aküyü satmak yerine ikinci el yeni akü kullanmak da en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Araç sahipleri akü değiştirme işlemi uygulayabilir fakat bu durum için akünüzün hurdaya ayrılmamış ve doldurulabilir olması gerekmektedir. Kullanım durumu olmayanlar ise hurda akü olarak ayrılmaktadır.

Akü Hurdası Alanlar

Emre metal piyasada olan bütün dönüşüme uygun materyalleri satın alabilecek kapasitede çalışmaktadır. Akü hurdası alanlar arayışlarınızda sizlere bir kaç gün sonraya randevu verenler yada yok pahasına fiyat verecek firmalarda olmaktadır. Şirketimizi arayarak en iyi fiyat teklifimizi alabilir ve aynı gün adresinize ekiplerimiz gelerek önce peşin ödemenizi yapar ardından hurda akü alan yerler olarak parçaları teslim almaktadır.

Hurda akü alan hurda firması olarak kendi bünyemizde bulunan geri dönüşüm merkezleri ile hiç bir aracı ve taşeron kullanmadan yüksek hak ettiği fiyatlar ile alım yapılmaktadır.

Kilo yada ton fark etmeksizin firmamızı arayarak elinizde kaç tonda akü hurdası bulunduğunu bildirmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz anında adresinize donanımlı olarak gelecek olup ödemenizi peşin olarak yapabilmektedir. İstanbul’da satmak istediğiniz tüm hurda akü için ekiplerimiz aynı gün değerinde fiyatlar ile alımlar yapılmaktadır.

Hurda Akü Fiyatları

Akü hurdası hiç sökmeden tam halde yada sarı pirinç hurdası, piller gibi parçalara ayırarak satılabilmektedir. Şayet emre metal olarak sökülmemiş aküleri firma ekiplerimiz tarafından adresinizde söküm işlemleri tarafımızca yapılarak herhangi bir hak kaybı yaşanmaması için cinslerine göre tartım işlemi uygulanır. Firma olarak bizlere hurda olarak satmak istediğiniz akülerin yerine ister ikinci el akü istersenizde peşin ödeme talep edebilirsiniz.

Hurda Türü Kg Fiyatı
Hurda (Sulu) Akü 17.50 ₺
Hurda (Kuru) Akü 17.00 ₺
Hurda Küçük Akü 15.50 ₺

İçinde bulunan değerli maden materyalleri nedeniyle akü hurdası oldukça değerli ve her zaman talep edilmektedir. İstanbul hurdacı olarak en kapsamlı çalışan şirketimiz günlük tonlarca hurda alım satımları yapmaktadır. www.hurdademirbakir.com web sitemizde bulunan fiyatlar günlük olarak değişmekte olup elinizdeki parçaların değerini öğrenmek için irtibat kurabilir ve bilgi alabilirsiniz. En yakın hurdacı olarak bizi arayın hemen gelip tüm çeşitlerde hurdalarınızı satın alalım.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir