fikirtepe hurdacı

Fikirtepe Hurdacı

Yapı inşaat ve çeşitli alanlarda çıkan hurdaları bizlere ulaşarak değerlendirin. Fikirtepe hurdacı hizmetlerimiz bölgede yaz kış sürekli bulunmaktadır. Hemen bizleri arayın Fikirtepe semtinde sizlere aynı gün hizmet verelim. Hurdalar mevcut açık durumda olabileceği gibi sökülmesi gereken durumlarda da ekiplerimizle en etkili ve hızlı şekilde hizmet sağlıyoruz.

Fikirtepe hurdacı olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak Anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımı yapmaktayız.

Fikirtepe Hurdacısı

Fikirtepe hurdacı olarak bölgede haftanın 7 günü aktif şekilde faaliyet göstermekteyiz. Çatı, bodrum temizleme, sökme, kırma gibi daha bir çok dalda iş yapmaktayız. Fikirtepe hurda alım ve söküm işleri için firması yetkilisi Arif Öztürk’le iletişime geçebilirsiniz 0533 211 1850 numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz. Çoğu zaman bölgeden gelen talep ve istekler acil olmaktadır. Firmamız Hurda Demir Bakır olarak bölgeye en kısa sürede ulaşabilen ender firmalardan biriyiz. Sizlerden gelecek çağrılarda bir kaç dakika içinde vereceğiniz adreste oluyor ve hemen hurda alım yada hurda söküm hizmeti sağlıyoruz.

hurdacı fikirtepe

Firkitepe Hurdacı Hizmetlerimiz

Aşağıda yer alan tüm hizmetleri deneyimli ekiplerimizle sorunsuz ve hatasız şekilde sağlıyoruz. Uzman personellerimiz, teknolojik donanıma sahip ekiplerimiz ve iş güvenliği kurallarına uygun hizmetlerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz. listelediğimiz hizmetlerde hurda karşılığı ya da anlaşarak sökme işlemi yapmaktayız. Fikirtepe Hurdacı alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

 • Tabela sökme
 • Bina dış cephe sökme
 • makine sökme
 • hurda  sökme
 • eski hurdaları sökme
 • alüminyum dış cephe sökümü

Fikirtepe Hurda bakır

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalleriniz’den sizin de kazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir. Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız. Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız. Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Fikirtepe Sarı Hurda Alımı

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerin’izin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir. Fikirtepe hurdacı olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız. Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız. Her hurdacı arayışınızda güvenli ve kaliteli hizmet için bize mutlaka ulaşın.

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü Amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alüminyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metotları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

Fikirtepe’de Hizmet Verdiğimiz Hurda Çeşitleri

 • Fikirtepe Hurda Alüminyum
 • Fikirtepe Hurda Bakır
 • Fikirtepe Hurda Sarı
 • Fikirtepe Hurda Çelik
 • Fikirtepe Hurda Çinko
 • Fikirtepe Hurda Krom
 • Fikirtepe Hurda Kablo
 • Fikirtepe Hurda Demir
 • Fikirtepe Hurda Bakır
 • Fikirtepe Hurda Paslanmaz
 • Fikirtepe Hurda Alüminyum
 • Fikirtepe Hurda Kağıt
 • Fikirtepe Hurda Plastik
 • Fikirtepe Makine Hurdaları
 • Fikirtepe Hurda Çinko
 • Fikirtepe Sarı Hurda
 • Fikirtepe Hurda Pet
 • Fikirtepe Hurda Naylon
 • Fikirtepe Hurda Krom
 • Fikirtepe Hurda Kurşun                      

Fikirtepe Hurda Bakır Kablo

Kablo, İmalat artığı yada tadilattan çıkmış kablolar elektrikli ev aletlerin çıkmış kablolar olarak birçok elektronik ve elektrikle kullanılan metaller genellikle hurda bakır kablodan oluşmaktadır. Bu tur kabloların kalınlığı inceliği çok önemli değildir. Kablonun içinden çıkacak soyma bakır veya hurda bakır olarak adlandıran maden değeri yüksek olan kablo bakırın fiyatını belirlemektedir. Her türlü kablolarınız için Fikirtepe semtinden bizlere ulaşıp fiyat veya satış hakkında hemen bilgi alın.

Kablonuzu değerinde yerinde nakit alınmaktadır kablonuza fiyat almak için whatsappdan resim atarak 7/24 fiyat yada satmak için ulaşabilirsiniz. Bakır kablonun borsası üzerinden günlük güncel fiyatlar için wep sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.Kablo konusunda profesyonelleşmiş ekiplerimiz tarafından en yüksek fiyatlardan alımı yapılmaktadır.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO

Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyatları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız her türlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo alım satım yapan hurdacı dükkanı kablo bakır fiyatları en güncel fiyatlara en yüksek fiyatlara kablo alım yapmaktayız.

Biz güvenilir bir firma yolunda ilerleyerek sizlere hizmet vermekteyiz ,bizler geri dönüşüm konusunda sizlere her zaman yardımcı olmaktayız vede olmaya devam ediyoruz ,biz her zaman arayıp bilgi yada hurda konusunda sorular sorabilirsiniz illa hurda satmanız gerekmez. Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Her türlü hurda demir,saç,profil demir çıkma her türlü hurda kullanıma hazır malzemeler bulunmaktadır. Fikirtepe yaşamak çok zordu bunda 5 yıl önce ipsizi sapzısı ,hırlısı ,hırsızı ,oralar yıkıldı insanlar bir nefes aldı şimdilerde o gecekonduların yerinde lüks yasam siteleri inşa edildi.

Fikirtepe hurdacı için bize şimdi arayın alım satım için uzman ekiplerle çalışın. Fikirtepe kentsel dönüşümde olduğu için oldukça etraf inşaat halinde bunun için düzen bozuk şuanda ama yapıldığı zaman eski halinden daha iyi olacağını sizler gibi bizlerde biliyoruz maden alım ,sarı kablo,bakır her türlü hurdalarınızı alınmaktadır. Fikirtepe’de  kentsel dönüşüm ne kadarda güzel oldu dahada güzel olacak bitince o gece konduların yıkılması yerine daha iyilerinin yapılması süper oldu bittiği zaman gidip gezip görmek lazım bence

Her türlü hurda alım satım ahşap makara hurdası, palet, osb, pleymut, lastik, cam, kumaş türü hurdalarınızı ikinci el olarak alım satım yapmaktayız, Bu tür hurdaların geri dönüşümü yoktur.

BİLGİLENDİRME

Fikirtepe hurdacı olarak hizmet verdiğimiz tüm mahalle ve semtlerde en yüksek fiyatlardan hurda kablo, hurda bakır, hurda sarı, hurda demir gibi malzemeleriniz değerlendirilir. Yerinde elektronik kantarlarla tartılıp nakit ödeme yapılmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir