ümraniye hurdacı

Ümraniye Hurdacı

Sanayi ve evsel tüm hurdalarda alım yapıyoruz. Ümraniye hurdacı hizmetlerimiz hafta sonu dahil tüm alanlarda bulunmaktadır. Demir hurda, bakır hurda kablo hurda ve diğer tüm hurda çeşitleri ve türlerinde alım satım yapıyoruz. Satmak istediğiniz hurdalar için bizi hemen arayıp adres bilgilerinizi paylaşın bir kaç dakika içerisinde ekibimiz adresinizde olsun. Hurdacı hizmetlerimizde satın alınan hurdalar için müşterilerimize nakit ödeme yapmakta ve ivedilikle hizmet vermekteyiz. Firma bünyesinde hurdacı hizmetleri için senelerdir hizmet veren firmamızdan sorunsuz işçilik alabilirsiniz.

Hurdacı Ümraniye

Ümraniye hurdacı için adresinize ve bölgenizde size en yakındaki firmayı arıyorsanız firmamıza ulaşın. Müşterilerimizi bekletmeden yaygın hizmet ağımız geniş kadromuzla çalışıyoruz. Satmayı düşündüğünüz hurdaların ağırlığı kilosu her ne olursa olsun alım yapmaktayız. Hurda fiyatları 2019 yılı listemiz sitemiz içerisinde bulunmakta olup elinizde bulunan türü ve kilosuna göre özel fiyat teklifi de ayrıca vermekteyiz. İstanbul ümraniye bölgemiz sanayi bölgelerimizden biri olup sanayi hurdaları da oldukça fazladır. Firmamız anlaşmalı olduğu bir çok işletme, işyeri, imalathane ve fabrikalar bulunmaktadır. Lütfen toptan hurdalar için ekibimizden fiyat teklifi almadan karar vermeyiniz.

ümraniye hurdacılar

Ümraniye demir hurdası alımı

Ümraniye Hurda Alanlar

Ümraniye hurda alanlar her ne kadar bölgede haddinden fazla osla da nitelikli ve iş ahlakına uygun hizmet veren sayısı azdır. Tartıda hatalar, ödeme sorunları, müşteri ilişkilerinde aksaklı bir çok firma ve bireysel şahısta yaşanmaktadır. Ümraniye hurdacı firması olarak senelerin verdiği deneyim ve birikimle sizlere asla bir sorun çıkarmaz ve eksiksiz işçilik sağlarız. Sizlere hurda alım satım konusunda müşteri mağduriyeti asla yaratmayız. İş prensiplerine en uygun şekilde hizmet veririz. İşyeri hurdaları yada evsel hurdalar dahil tümü için hurda alanlar firmamızı arayın hemen gelelim.

Ümraniye bakır hurdası alanlar

Ümraniye Sanayi Hurdacı

Sanayi bölgelerinde çok çeşitli hurdalar çıkar ve bunların tekrar geri dönüşün kanalı ile kazandırılması gerekir. Demir, Bakır, Sarı, Kablo, Çinko, Kalay, Kurşun ve diğer tüm metal ve madenlerde sanayide işleme yapılır. Bu işleme sonrasında ciddi bir hurda geride kalır. Bu hurdaların hiçbiri atık ve atıl olmayıp değerlendirilebilecek malzemelerdir. Ümraniye sanayi hurdacı olarak yıllık anlaşmalı olduğumuz Atölye, İmalathane, Fabrika gibi irili ufaklı bir çok işletmenin düzenli hurdaları belilenen gün ve saatlede düzenli olarak araçlarımızla almaktayız. Raporlandırmalı şekilde çalışmakta ve kusursuz bir Ümraniye hurdacı hizmeti vermekteyiz.

ümraniye sanayi hurdacı

Ümraniye kağıt hurda alanlar

Ümraniye Hurdacılar

Hurda alım satımları için firmamız İstanbul Anadolu yakasında Ümraniye başta olmak üzere birden fazla ekibi ile her gün her ilçe ve semtte bulunmaktadır. Ümraniye hurdacılar arayışınız varsa ve kendinize yakında bir Ümraniye hurdacı arıyorsanız mutlaka bizi arayın hemen gelelim. Mobil gezici hurda ekiplerimiz haftanın 7 günü Ümraniye’de tüm semt ve mahallelerde bulunmaktadır. Telefon numaralarımızdan iletişim kurun bir kaç dakika içerisinde hurdacı ekibimiz vereceğiniz adres ve konumda olsun.

ümraniye hurda alanlar

Ümraniye Hurda Alım Satım Bölgelerimiz

 • Adem Yavuz, Altınşehir, Armağan Evler, Aşağı Dudullu, Atakent, Atatürk
 • Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık
 • Dumlupınar
 • Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir
 • Fatih Sultan Mehmet
 • Hekimbaşı, Huzur
 • Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal
 • Kazım Karabekir
 • Madenler, Mehmet Akif
 • Namık Kemal, Necip Fazıl
 • Parseller, Saray, Site, Şerifali
 • Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı
 • Yaman Evler, Yukarı Dudullu

Yukarıda listelenen tüm mahalle ve bölgelerde Ümraniye hurdacı servisimiz bulunmaktadır. Haftanın her gün yaz kış demeden her saat bizlere hurdacı hizmetleri, hurda alım satım ve hurda söküm işleri için ulaşabilirsiniz. Ufak kilolar ve toptan hurda satışlarında en iyi fiyat garantisi için bizlerle çalışın.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir