Demir Bakır Çağı

Kadıköy hurda bakır kablo

 Kadıköy hurda bakır kablo

Kadıköy hurda bakır kablo  fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda Kadıköy Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Kadıköy hurda bakır kablo

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alüminyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik ,demir sarı,bakır, kablo gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

kadıkoy hurda alüminyum 0536 975 04 26

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Kadıköy hurda hurdacı  olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

Kadıköy hurda bakır kablo
Kadıköy hurda bakır kablo

Kadıköy hurdacı 0536 975 04 26

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin de kazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

Kadıköy hurda bakır kablo
Kadıköy hurda bakır kablo

Kadıköy hurdacı 0536 975 04 26

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

Kadıköy Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

 HİZMETLERİMİZ

Kadıköy Hurda Alım Satım

Kadıköy Hurda Demir

Kadıköy Hurda Alüminyum

Kadıköy hurdacı

Kadıköy Hurda Bakır

Kadıköy Hurda Sarı

Kadıköy Hurda Çelik

Kadıköy Hurda Çinko

Kadıköy Hurda Krom

Kadıköy Hurda Kablo

Kadıköy Hurda Demir

Kadıköy hurdacı

Kadıköy Hurda Bakır

Kadıköy Hurda Paslanmaz

Kadıköy Hurda Alüminyum

Kadıköy Hurda Kağıt

Kadıköy Hurda Plastik

Kadıköy Makine Hurdaları

Kadıköy Hurda Çinko

Kadıköy Sarı Hurda

Kadıköy Hurda Pet

Kadıköy Hurda Naylon

Kadıköy Hurda Krom

Kadıköy Hurda Kurşun

kadıkoy hurdacılar

kadıkoy hurdacı

kadıkoy hurdacı

Kadıköy Hurda Karton kadıköy  hurdacı olarak faaliyet göstermekteyiz, bize ulaşabilmek için google arama motoruna kadıkoy  hurdacı,kadıkoy hurda,kadıkoy  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz.

Kadıköy  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sökme,kırma gibi daha birçok dalda iş yapmaktayız. kadıkoy  hurdacı firması yetkilisi şahin özerle iletişime geçebilirsiniz,0536 975 04 26-0532 448 37 26 numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

bilgilendirme

Kadıköy hurdacı olarak kadıköy ve cevre mahallelerinde hurda alım yapmaktayız. Kadıköy hurdacı olarak hurda olarak tabir edilen demir , sarı, kablo,alüminyum ,kurşun paslanmaz gibi hurdalarınızı almaktayız.

kadıkoy hurdacı olarak madeni değeri olan sarı, kablo, bakır gibi daha bir cok demirin fiyatının 10 katı fazla olan madenlerimizi en yüksek fiyata almaktayız.bize günün her saati bize ulaşabilirsiniz. 0532 448 37 26 7/24 acık

Kadıköy hurdacı olarak kadıkoy de hurda alım yapmaktayız ,kadıköy hurda alım işleri yapmaktayız.

Kadıköy hurda demir ve değerli hurda olarak bilinen madeni hurdalar sarı, kablo, bakır,sarı, nikel paslanmaz ,leyim, kalay ,çinko,alüminyum gibi bir çok hurda alım yapmaktayız bu değerli metallerinizi bizimle değerlendirin ,yerinden teslim ve nakit ödemeler yapmaktayız.

Kadıköy Acil hurda servisi en hızlı hurda servisi hurdalarınızı yerinden nakit ödemeyle almaktayız.

PLASTİK HURDASI

Bu tür hurdaların  plastik,naylon,kimyasal atıkların doğada kaybolma çürümesi 100 yılları bulabiliyor, bunları hayvanların yemesi yada ayaklarına dolanması gibi olaylarda hayvanlar hayatlarını kaybetmektedir.

Doğa atıkları yani insan oğlunun çöpleri deniz hayranlarınında doğa yaşam  hayvanlarının da ölümüne yol açarak bir katliam yapılmaktadır.

Bu tür hurda yada atıklarınız için ataşehir hurdacı .comdan bizlere ulaşabilir bizlere para karşılığı satabilirsiniz, bizlerde bunları erimeye geri dönüşüme döndermekteyiz.

Bizler sizler ve de doğa kazanması için hurdacılara her türlü atılkarınız için bizi arayın gelelim hurdalarınızı ev veya iş yerlerinizden ücret ödeyerek alalım,İnsan atıklarının ve hurdaların çöplerin doğal yaşama büyük zararları olmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Kadıköy’deki yerleşmenin başlangıcını oluşturan tarihsel çekirdek, Haydarpaşa Koyu çevresi ile Moda Burnu’nun oluşturduğu alan içinde yer almaktadır

kadıköy bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,ikadıköy hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Kadıköy hurdacı olarak degerli madeni hurdalarınızı yerinden alarak vede yeinde tartıp almaktayız.

Kadıköy veya çevre semtlerde bile olsa veya cevre illerde dahi olsa şehirler arası da gidip almaktayız bu hurdaların tonaj ve degerine baglıdır.

kadıkoy hurda alım yaparak cevre ekonomisine destek olmakmaktayız ,her türlü hurdanın gerigönüşümüne yarcımcı olmaktayız

Biz yine hurdalarınızı degerlendirmeniz için yerinden alarak hurdalarınızı hurdalıgımıza ordanda tırlara yüklenerek fabrikaya gitmektedir

Biz hurdları fabrikaya teslim ettikten sonra fabfika bunları eriterek çubuk demir,profil gibi yeni mazeme cekerek tekrardan kulanıma göndermektedir.

Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler.

1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. Kadıköy hurdacı 0536 975 04 26

İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır. Kablo bakır hurdası madeni degeri yüksek olan piyasada en çok kullanılan bir madeni bakır kablo çeşididir.Kadıköy hurdacı 0536 975 04 26

KABLO NEDİR

Kablo içi bakır olan dışı plastik olan yada pevese olan içinden soyma bakır çıkan bu tür kabloların fiyatını içinden çıkan soyma bakırın oranına göre belirlenir. Bu tür kabloların fiyat konusunda size yardimcı olabileçek firma yetkilimiz ARİf öztürk 0533 211 18 50 den istediğiniz zaman satmak yada fiyat almak için iletişime geçin.

KABLO NEDİR

Kablo içi bakır olan dışı plastik olan yada pevese olan içinden soyma bakır çıkan bu tür kabloların fiyatını içinden çıkan soyma bakırın oranına göre belirlenir. Bu tür kabloların fiyat konusunda size yardimcı olabileçek firma yetkilimiz ARİf öztürk 0533 211 18 50 den istediğiniz zaman satmak yada fiyat almak için iletişime geçin.

Kadıköy hurda bakır kablo
Kadıköy hurda bakır kablo
BİLGİLENDİRME

Maltepe hurdacı, ümraniye hurdacı, üsküdar hurdacı, kartal hurdacı, ataşehir hurdacı, kadıköy hurda alanlar olarak en yüksek fiyatlardan hurda demir, hurda kablo, hurda bakır gibi mazemeleriniz yerinde değerlendirilir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir