bakır hurda fiyatı

Bakır Hurda Fiyatı

Bakır hurda fiyatları İstanbul firması olarak alım fiyatlarımız aşağıdaki listede belirtilmiştir. Az kiloda yada toptan bakır hurdalarınız için firmamız Emre Metal en uygun fiyat teklifini tarafınıza vercektir. Listede yer alan bakır hurda türleri dışında tüm hurdalarda da alım yapmaktayız. Size özel fiyat teklifi verebilmemiz için mutlaka bizlerle iletişime geçiniz.

Soyma bakır hurdası, Lama bakır hurdası, Kırkambar hurdası, Külçe bakır hurdası, Tır kırma Granür hurdası, Kızıl Bakır Talaş hurdası en çok talep aldığımız türlerdir. Hurda fiyatları 2019 listemiz içinde ilgili bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

bakır hurda fiyatları 2019

İstanbul Bakır Hurda Fiyatları

İstanbul hurdacı firması olarak tüm bölgelerde sizlere hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz bakır hurdalar için Anadolu yakası ve Avrupa yakasında aynı gün içinde adresinize geliyoruz. Bakır hurda fiyatı listemiz 2019 yılı kasım ayında güncelenmiş olup yinede en son ve net fiyat için ekibimizle irtibat kurmanız önerilmektedir. Hurda alma işleri dışında firma, fabrika ve çeşitli hurda ihtiyacı olan kişilere de hurda satışı yapmaktayız.

Hurda TürüKG/Fiyat
Soyma Bakır Hurdası32,00₺/Kg
Lama Bakır Hurda32,00₺/Kg
Kırkambar Hurda29,00₺/Kg
Külçe Bakır Hurdası29,00₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurda28,00₺/Kg
Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası26,00₺/Kg

Günlük Bakır Hurda Fiyatları

Bakır hurda fiyatı 2019 yılı kasım ayı listemiz yukarıda yayımlanmıştır. Günlük bakır fiyatları, anlık bakır fiyatları hakkında bilgiyi iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Alım satım işlerinde en yağın ve geniş kadroya sahip metal firmalarından biriyiz. Müşteri odaklı hizmet sağlamaktayız. Tüm alım işlerimizde nakit ödemeli sistemde çalışıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir